Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera


Płaskie brodziki Kaldewei - jakie są ich zalety?

 

Czas czytania: ~2 min


TgkGoZksaTHyAlR0Wr2B9u6w5QVfgG5cICKDsx1YU6AHeeEjsNW5W29FJCKp_ladoplan.jpg

Producent wyposażenia Kaldewei po raz kolejny przedstawia swoim Klientom wyjątkowy produkt. Tym razem są to płaskie brodziki o niezwykłym designie. Inspiracją do ich stworzenia były nowoczesne, minimalistyczne wnętrza. Warto zauważyć też, że płaskie brodziki Kaldewei są świetną alternatywą dla odpływu liniowego wykonanego z płytek ceramicznych. Jakie są największe zalety brodzików Kaldewei? Dziś przyjrzymy się im dokładnie.


Nowoczesna łazienka z płaskim brodzikiem

Czym charakteryzuje się nowoczesna łazienka?  Powinna łączyć w sobie oryginalny design i funkcjonalność, zapewniającą wygodę korzystania z łazienki. Wygoda ta dotyczy również kwestii utrzymania łazienki w czystości. Mycie jej nie powinno być czasochłonne – szkoda życia na porządki! Wszystkie te wymagania spełniają płaskie brodziki Kaldewei. Wysoką jakość brodzików zapewniają wykorzystane podczas produkcji materiały. Kaldewei do wykonania brodzików wykorzystał stal emaliowaną o grubości 3,5 mm, której jakość potwierdzili specjaliści z instytutu TÜV Produkt und Umwelt GmbH. Niezwykle gładka powierzchnia, jaką wyróżnia się stal emaliowana umożliwia znacznie łatwiejsze utrzymanie łazienki w czystości, niż w przypadku klasycznych brodzików czy odpływów  wykończonych kafelkami ceramicznymi. Brodzik charakteryzuje się bardzo prostym wzornictwem – nie ma tu żadnych zdobień czy zakamarków, w których mógłby się gromadzić brud i kamień. Przeprowadzone przez producenta testy wykazały, iż brodziki ze stali emaliowanej są znacznie łatwiejsze do utrzymania w czystości i bardziej higieniczne, niż pozostałe rozwiązania dostępne na rynku. Warto wspomnieć, że wyjątkowo gładka powierzchnia sprawia, że do czyszczenia brodzika nie są potrzebne silne środki chemiczne. To duża wygoda, a także oszczędność czasu i naszej energii.


Dlaczego warto wybrać niski brodzik od Kaldewei?

Płaskie brodziki doskonale prezentują się w nowoczesnych, minimalistycznych łazienkach. Doskonale współgrają z płytkami w kolorze naturalnego kamienia, czy z betonem architektonicznym. Dzięki oryginalnemu designowi i wysokiej jakości wykonania, brodziki Kaldewei spodobają się nawet najbardziej wymagającym Klientom i zagorzałym miłośnikom designu. Na szczególną uwagę zasługuje kolekcja brodzików Ladoplan Kaldewei. Te nowoczesne brodziki łazienkowe można zabudować w płaszczyźnie pokoju kąpielowego, jednocześnie wykluczając konieczność zbudowania stopnia.


Niskie brodziki Kaldewei są nie tylko doskonałym dopełnieniem aranżacji nowoczesnej łazienki. To także rozwiązanie, które zwiększy funkcjonalność łazienki. Płaskie brodziki sprawdzą się w łazienkach użytkowanych przez osoby starsze oraz dzieci. Znacznie niższy próg niż w klasycznych brodzikach i specjalna powłoka antypoślizgowa (dostępna na zamówienie) sprawiają, że użytkowanie brodzika jest łatwiejsze i bezpieczniejsze, również dla osób mających trudności w poruszaniu się. Producent brodzików Kaldewei po raz kolejny udowodnił, że tworząc funkcjonalne produkty, nie trzeba rezygnować z fantastycznego designu!


85X2IWkzW8p7pdJfIGzFycATP9KvVQzYSFYKC323VXYvsyav7vFITB0iIPmh_duschoplan.jpg

Podepnij swój artykuł

tagi

Łazienka, Brodzik

Heinle, Wisher und Partner Architekci projektują w Krakowie
Heinle, Wisher und Partner Architekci projektują w Krakowie

Dziś każde miasto chce mieć swoje centrum nauki – placówki takie są bowiem niezwykle atrakcyjnymi ob ...

Projekt zielonej biblioteki
Projekt zielonej biblioteki

Projekt zielonej biblioteki sami architekci nazwali „Zielonym statkiem kosmicznym” - co od razu suge ...

Dom jednorodzinny w nowym wydaniu
Dom jednorodzinny w nowym wydaniu

Polskie miasta i wsie pełne są domów jednorodzinnych sprzed 30, 40, 50 lat. Zwykle nie są to wysokie ...

KOMENTARZE
Komentarze
Brak komentarzy
Zaloguj się, aby dodać komentarz

Nie przegap okazji!!!

zapisz się do naszego newslettera