Kaldewei - dobry wybór - Sztuka architektury

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera


Kaldewei - dobry wybór

 

Czas czytania: ~2 min


ZYUweOrMtuOwDgFrLMjcn0inzeP9QKw2vFNL8T8o8bYNMheBrCucIOGDrYbq_lazienka-wr-2009.jpg
W kwietniu 2009 roku miesięcznik Łazienka już po raz ósmy przyznał nagrody w konkursie „Łazienka – Wybór Roku”. Firma Kaldewei otrzymała w nim dwie główne nagrody za wannę CENTRO DUO OVAL z obudową oraz brodzik LADOPLAN. Miesięcznik Łazienka to branżowe pismo poświęcone tematyce łazienkowej. Organizowany od ośmiu lat konkurs „Łazienka – Wybór Roku” ma na celu wskazanie najciekawszych i najlepszych produktów wyposażenia łazienek dostępnych na polskim rynku. Nagrody przyznaje jury złożone z architektów, dziennikarzy i najlepszych specjalistów branży łazienkowej.
BTu8xfNtFxHfb6gFcbgd2F3gR9JoQx91hWb27hMYqs3uXxrTo126UH01XR6V_centroduooval1.jpg
Wanna CENTRO DUO OVAL z obudową i brodzik LADOPLAN Firma Kaldewei otrzymała w konkursie główne tytuły „Wybór roku” w dwóch kategoriach. Wannę CENTRO DUO OVAL marki Kaldewei jury uznało za najlepszą w kategorii wanny. Wanna CENTRO DUO OVAL ze stali emaliowanej o grubości 3,5 mm należy do linii Avantgarde firmy Kaldewei, a więc jest częścią programu produktów zaprojektowanych dla miłośników nowoczesnej, purystycznej stylistyki. Dodatkowo wanna CENTRO DUO OVAL zaliczana jest do asortymentu skierowanego do osób, które chcą wyposażyć łazienkę w urządzenia zaprojektowane do kąpieli we dwoje. Wanna CENTRO DUO OVAL ma dwa identyczne podparcia pleców oraz odpływ znajdujący się pośrodku, dzięki czemu idealnie nadaje się dla par. Wanna CENTRO DUO OVAL może być wyposażona w jednoelementową obudowę, co umożliwia ustawienie jej wanny jako wolno stojącej.
aM2T6shHnE1LvpnfvOtTtuBlum8YjJFaG2VPtvmtFbYlSOnqkQnJk4kQ3EKb_ladoplan-detail.jpg
Drugi tytuł „Wybór roku”, tym razem w kategorii brodziki, otrzymał brodzik LADOPLAN marki Kaldewei. Brodzik LADOPLAN z 3,5 mm stali emaliowanej Kaldewei może być z powodzeniem zabudowywany w płaszczyźnie podłogi łazienki. Brodzik pozwala na aranżację modnych dzisiaj, eleganckich przestrzeni prysznicowych. Surowa elegancja formy i dopasowana osłona odpływu świetnie wpisują się we współczesne, purystyczne tendencje wzornicze. Dzięki specjalnemu kształtowi oraz zaletom stali emaliowanej jest łatwy do utrzymania w czystości. Brodzik Kaldewei Ladoplan dostępny jest w wielu wymiarach i wariantach kolorystycznych.
XavxsYBCJ4C7EB3QVmlK7uHiFHDXxoj8VodtNgk1LwLPdwJ27n5mCsFJxE2J_lazpiosik.JPG
Najlepsi wygrywają „Łazienka – Wybór Roku” to jedyny konkurs w kraju poświęcony wyłącznie wyposażeniu łazienek. Oceniane są w nim m.in. wzornictwo, funkcjonalność, jakość użytych materiałów oraz innowacyjność rozwiązań technologicznych zastosowanych w zgłoszonych produktach. Jury co roku wybiera grono firm, których produkty są szczególnie warte uwagi klientów. Firma Kaldewei to europejski lider produkcji wanien kąpielowych i brodzików prysznicowych. Przedsiębiorstwo istnieje od 1918 roku. W ofercie osiada ponad 250 modeli produktów wytwarzanych z 3,5 mm stali emaliowanej Kaldewei. Produkty firmy Kaldewei mogą być stosowane zarówno w domach prywatnych, jak i w hotelach. Wszystkie produkty Kaldewei objęte są 30 letnią gwarancją.

Podepnij swój artykuł

tagi

CWA House – nieregularna bryła architektoniczna od Beczak / Beczak Architekci
CWA House – nieregularna bryła architektoniczna od Beczak / Beczak Architekci

CWA House – realizacja architektoniczna z pracowni Beczak / Beczak Architekci – powstała niedaleko W ...

Dom Kota – niezwykła realizacja architektoniczna pod Szczecinem
Dom Kota – niezwykła realizacja architektoniczna pod Szczecinem

Dom Kota – to budynek dla zwierząt. Powstał na terenie schroniska w miejscowości Dobra pod Szczecine ...

Mieszkanie Plus w Krakowie 2018 - wyniki konkursu architektonicznego
Mieszkanie Plus w Krakowie 2018 - wyniki konkursu architektonicznego

Wyniki konkursu architektonicznego na projekt osiedla w programie Mieszkanie Plus w Krakowie ogłoszo ...

KOMENTARZE
Komentarze
Brak komentarzy
Zaloguj się, aby dodać komentarz

Nie przegap okazji!!!

zapisz się do naszego newslettera