Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera


Relaks na najwyższym poziomie

 

Czas czytania: ~4 min


vawSfgWH6C6V3lDP2IjsSX26HnSZWVT7O7N8DpSD0rYieElPiXNO03QxSGmf_marina-bay-sands-hotel-singapur.jpg

Fot. Marina Bay Sands Hotel – Singapur

Ekskluzywne hotele na całym świecie kuszą klientów luksusowymi strefami Wellness. Wanny marki Kaldewei idealnie dopasowują się do tej atmosfery odprężenia i luksusu.

nt43ZojSBpJRH9jljYd5Uz0HgFEDvuaWh4sNUQjR02cNa4o75CjJR4LwMGxq_lazienka-w-apartamencie-vip.jpg

Fot. Marina Bay Sands Hotel – łazienka VIP-Suite

Wyciągnąć się i odprężyć w ciepłej, pełnej pachnącej piany wodzie, zregenerować siły, nabrać nowej energii – relaksująca kąpiel w wannie do tej pory kojarzyła nam się wyłącznie z naszą własną łazienką. Ale takiego odprężenia potrzebujemy nie tylko wtedy kiedy jesteśmy w domu, we własnych 4 kątach. Podczas męczącej podróży służbowej możliwość relaksu i odprężenia jest jeszcze bardziej pożądana.

HoDPRlftAp7aWU6smAmAvTUUyNQRV52AxawR2QUssLv9kLUitkuTkI2TRu0D_3-celebrity-solsticem.jpg

Fot. Liniowiec Celebrity Solstice

Do niedawna luksus absolutnego wyłączenia się na chwilę z chaosu dnia codziennego zarezerwowany był tylko dla nielicznych. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów coraz więcej luksusowych hoteli na całym świecie wyposaża swoje łazienki w ekskluzywne wanny z systemami masażu firmy Kaldewei. A więc wycieczkę do światowej metropolii lub wymarzony urlop na pokładzie luksusowego liniowca można teraz połączyć z odprężającą kąpielą w hotelowej wannie marki Kaldewei.

QMOTmCtJ3WtGuCgnnqbht3ComFLpOcl0t0PCSXEbcCaXiKCZg82mvaiZSYqC_4-celebrity-solstice.jpg

Fot. Celebrity Solstice – Wanna Conoduo z systemem hydromasażu

Widok z …
Projektując bryłę hotelu Marina Bay Sands w Singapurze jego twórca, znany architekt Moshe Safdie, inspirował się wyglądem starożytnych miast. Na wzór greckiej świątyni 3 wieże hotelu zdają się sięgać nieba i łączą się ze sobą na wysokości 191 m w płaszczyźnie ogromnego tarasu stanowiącego jednocześnie dach budynku. Do wykończenia wnętrz hotelu składającego się z 2.560 pokoi i apartamentów użyto najbardziej szlachetnych i luksusowych materiałów.

nsdaF1iiqlmdFHiloeHcbZmqUCL34MWD5X0T9jKdsQWgl3y9eSqTxD0v6t4f_widok-z-drugiego-brzegu-rzeki-szprewy.jpg

Fot. nhow Hotel Berlin – widok z drugiego brzegu rzeki Szprewy

W wystroju wnętrza łazienek w apartamentach VIP dominują wymieszane akcenty europejskie i azjatyckie. Centralnym elementem tych pomieszczeń jest usytuowana w obudowie wykonanej z kamiennych płyt wanna Mega Duo Oval z systemem hydromasażu firmy Kaldewei. Jej ergonomiczny, miękki kształt doskonale wtapia się w stylowe wnętrze łazienki.

31i7gz9OPmFkJxgH1rxJgdWit9jAxieu5GJcRxQFDrq2vPuvmiehgOORkHA3_fot2-nhow-hotel-berlin-pokojm.jpg

Fot. nhow Hotel Berlin – widok pokoju

Po prostu płynąć
Ten, kto nie jest szczególnym entuzjastą odpoczynku w luksusowym hotelu, a zamiast niesamowitych widoków z hotelowego tarasu woli bezmiar wód oceanu, doskonale odnajdzie się na pokładzie ekskluzywnego liniowca Celebrity Solstice. 1.430 wyjątkowe kabiny mogą pomieścić aż 2.900 pasażerów. Do wyposażenia tego długiego na 321 m i szerokiego na 37 m giganta należy pokryte naturalną trawą pole golfowe, teatr i 10 ekskluzywnych restauracji. Dodatkowo liniowiec Celebrity Solstice oferuje możliwość korzystania z kąpieli w wannach z systemem hydromasażu Kaldewei umieszczonych na 10 balkonach liniowca. Korzystając z relaksującej kąpieli można jednocześnie podziwiać słońce wolno chowające się za horyzontem.

scmxn7T7vYkhM6OwOJGt1KxEeBSppWMBgHhZMh82IOdbFNDGyHmDguin3Vfb_fot4-nhow-hotel-berlin-lazienka-wariant-2m.jpg

Fot. nhow Hotel Berlin – widok łazienki

Przestrzeń dla kreatywności
Miłośnicy Wellness, którzy nie chcą jechać tak daleko aby skorzystać z odprężającej kąpieli powinni koniecznie odwiedzić hotel nhow w Berlinie. Ten 4 gwiazdkowy obiekt jest fantastyczną kombinacją kontrastów ekstrawaganckiej fasady i futurystycznego, stylowego wnętrza. Realizujący ten projekt światowej sławy architekt wnętrz Karim Rashid kierował się zasadą: maksymalny komfort gości przy wykorzystaniu minimalnej ilości sprzętów i elementów dekoracyjnych. W 45 łazienkach apartamentów umieszczone zostały wolnostojące wanny firmy Kaldewei. Głównym akcentem kolorystycznym są przy tym obudowy wanien w niesamowitych, intensywnych kolorach takich jak śnieżna biel, głęboka czerń czy intensywny róż. Fantastyczne miejsce by po kilku godzinach zwiedzania najpiękniejszych zakątków miasta zanurzyć się w odprężającym świecie Wellness.

Firma KALDEWEI to europejski lider produkcji wanien kąpielowych i brodzików prysznicowych ze stali emaliowanej. Przedsiębiorstwo istnieje od 1918 roku. W ofercie posiada niemal 300 modeli produktów wytwarzanych ze stali emaliowanej KALDEWEI o grubości 3,5 mm. Produkty firmy KALDEWEI mogą być stosowane zarówno w domach prywatnych, jak i w hotelach. Firma KALDEWEI udziela 30 letniej gwarancji na wszystkie swoje produkty wykonane ze stali emaliowanej o grubości 3,5 mm.


Podepnij swój artykuł

tagi

Niezwykły projekt wśród biurowców
Niezwykły projekt wśród biurowców

Kilka tygodni temu została podpisana umowa na realizację projektu architektonicznego amfiteatru, któ ...

Nowa cegła klinkierowa w ofercie marki Röben
Nowa cegła klinkierowa w ofercie marki Röben

W odpowiedzi na rosnące oczekiwania architektów i inwestorów, którzy poszukują do swoich projektów u ...

Kuryłowicz&Associates w finale ważnego konkursu architektonicznego
Kuryłowicz&Associates w finale ważnego konkursu architektonicznego

Znana polska pracownia Kuryłowicz&Associates znalazła się w finale międzynarodowego, prestiżowego ko ...

KOMENTARZE
Komentarze
Brak komentarzy
Zaloguj się, aby dodać komentarz

Nie przegap okazji!!!

zapisz się do naszego newslettera