Sprawdzony dostawca to podstawa sprawnej realizacji inwestycji. - Sztuka architektury

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera


Sprawdzony dostawca – podstawa sprawnej realizacji inwestycji

 

Czas czytania: ~2 min


Wybór właściwego dostawcy jest nie tylko kluczem do sukcesu, ale też gwarancją efektywnej współpracy. Czym się kierować, podejmując te trudne decyzje? Które czynniki są najważniejsze i co wyróżnia dobrego kontrahenta? Czy kryterium cenowe powinno być tym najistotniejszym? Postaramy się rzucić nieco światła na ten złożony problem.

 

wx1ereWaxiKZplZGweTsmWu1LTRpLcvjwaC2KzlOEbJiAju2nknKc0aoC4EU_fotolia-213446416-subscription-monthly-ljpg.jpg

Sztuka wyboru

Branża budowlana opiera się na dostawcach materiałów i komponentów. Jakość i terminowość to fundament, jak jednak dokonać trafnego wyboru? Rynek obfituje w oferty wielu przedsiębiorstw, niemal każdego dnia pojawiają się nowe, kuszące niskimi cenami i promocjami propozycje. Wszystko to bardzo ładnie wygląda w prospektach reklamowych, niestety często rzeczywistość rozmija się z hasłami marketingowymi. Opóźnienia czy nieprawidłowość dostaw to nie tylko wydłużenie czasu inwestycji, ale też wymierne straty finansowe. O tym jak ważna jest wiarygodność i rzetelność nie trzeba nikogo przekonywać.

Wzorcowym przykładem odpowiedniego partnera jest tarnowska Grupa Magnum. Firmę wyróżnia kompleksowość oferty oraz wieloletnie doświadczenie.  Ponad 15 lat w branży stolarki okiennej skutkuje nie tylko szeroką wiedzą, ale także elastycznością i doskonałym zrozumieniem potrzeb odbiorców. Duże znaczenie mają także wypracowane kontakty z producentami. To dzięki nim Grupa Magnum oferuje stale zwiększający się asortyment produktów przy jednoczesnym zapewnieniu terminowości dostaw i konkurencyjnych cen.

 

Priorytetowa jakość obsługi

Bogate stany magazynowe gwarantują błyskawiczną realizację zamówień, a wspomniana wcześniej współpraca z renomowanymi wytwórcami zapewnia szybką finalizację realizacji, nawet tych niestandardowych. Przyspieszenie procesów logistycznych jest możliwe między innymi dzięki możliwości dowozu bezpośrednio od producentów. Solidność dostaw to jeden z tych elementów, na które firma zwraca szczególną uwagę. Osiągnięty sukces rynkowy jest najlepszym świadectwem skuteczności takiej polityki.

 

Znajomość rynku, świadomość zmieniających się trendów oraz ciągłe poszerzanie kwalifikacji to wartości trudne do przecenienia. Grupa Magnum chętnie dzieli się wiedzą, organizując cykle szkoleń i warsztatów produktowych. Inwestycja w kapitał ludzki gwarantuje klientom dostęp do fachowców służących zarówno szeroką wiedzą techniczną, jak i doradztwem na etapie planowania inwestycji. Nie istnieje jeden czynnik wyróżniający dobrego dostawcę, a jedynie zbiór cech łączących jakość oferty z terminowością, rzetelnością i wiedzą. To gwarancja sukcesu i zadowolenia ze współpracy.

 

Artykuł sponsorowany


Podepnij swój artykuł

tagi

Budownictwo

Dom przełamany z pracowni S3NS Architektura
Dom przełamany z pracowni S3NS Architektura

Pracownia S3NS Architektura – Igor Kaźmierczak stworzyła projekt architektoniczny domu jednorodzinne ...

Nagroda Architektoniczna Województwa Wielkopolskiego - wyniki konkursu architektonicznego
Nagroda Architektoniczna Województwa Wielkopolskiego - wyniki konkursu architektonicznego

Nagroda Architektoniczna Województwa Wielkopolskiego NAWW jest wspólnym przedsięwzięciem Poznańskie ...

Webinarium Dorken: Podwyższona energooszczędność dachu dzięki wykorzystaniu termomembran Maxx Plus
Webinarium Dorken: Podwyższona energooszczędność dachu dzięki wykorzystaniu termomembran Maxx Plus

Zapraszamy na webinarium firmy Dorken, które poświęcone będzie membranie dachowej Delta Maxx Plus. ...

KOMENTARZE
Komentarze
Brak komentarzy
Zaloguj się, aby dodać komentarz

Technologie
ZOBACZ TAKŻE

PRACA:
Zatrudnię
  • Zatrudnię

Nie przegap okazji!!!

zapisz się do naszego newslettera