Sprawdzony dostawca to podstawa sprawnej realizacji inwestycji. - Sztuka architektury

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera


Sprawdzony dostawca – podstawa sprawnej realizacji inwestycji

 

Czas czytania: ~2 min


Wybór właściwego dostawcy jest nie tylko kluczem do sukcesu, ale też gwarancją efektywnej współpracy. Czym się kierować, podejmując te trudne decyzje? Które czynniki są najważniejsze i co wyróżnia dobrego kontrahenta? Czy kryterium cenowe powinno być tym najistotniejszym? Postaramy się rzucić nieco światła na ten złożony problem.

 

wx1ereWaxiKZplZGweTsmWu1LTRpLcvjwaC2KzlOEbJiAju2nknKc0aoC4EU_fotolia-213446416-subscription-monthly-ljpg.jpg

Sztuka wyboru

Branża budowlana opiera się na dostawcach materiałów i komponentów. Jakość i terminowość to fundament, jak jednak dokonać trafnego wyboru? Rynek obfituje w oferty wielu przedsiębiorstw, niemal każdego dnia pojawiają się nowe, kuszące niskimi cenami i promocjami propozycje. Wszystko to bardzo ładnie wygląda w prospektach reklamowych, niestety często rzeczywistość rozmija się z hasłami marketingowymi. Opóźnienia czy nieprawidłowość dostaw to nie tylko wydłużenie czasu inwestycji, ale też wymierne straty finansowe. O tym jak ważna jest wiarygodność i rzetelność nie trzeba nikogo przekonywać.

Wzorcowym przykładem odpowiedniego partnera jest tarnowska Grupa Magnum. Firmę wyróżnia kompleksowość oferty oraz wieloletnie doświadczenie.  Ponad 15 lat w branży stolarki okiennej skutkuje nie tylko szeroką wiedzą, ale także elastycznością i doskonałym zrozumieniem potrzeb odbiorców. Duże znaczenie mają także wypracowane kontakty z producentami. To dzięki nim Grupa Magnum oferuje stale zwiększający się asortyment produktów przy jednoczesnym zapewnieniu terminowości dostaw i konkurencyjnych cen.

 

Priorytetowa jakość obsługi

Bogate stany magazynowe gwarantują błyskawiczną realizację zamówień, a wspomniana wcześniej współpraca z renomowanymi wytwórcami zapewnia szybką finalizację realizacji, nawet tych niestandardowych. Przyspieszenie procesów logistycznych jest możliwe między innymi dzięki możliwości dowozu bezpośrednio od producentów. Solidność dostaw to jeden z tych elementów, na które firma zwraca szczególną uwagę. Osiągnięty sukces rynkowy jest najlepszym świadectwem skuteczności takiej polityki.

 

Znajomość rynku, świadomość zmieniających się trendów oraz ciągłe poszerzanie kwalifikacji to wartości trudne do przecenienia. Grupa Magnum chętnie dzieli się wiedzą, organizując cykle szkoleń i warsztatów produktowych. Inwestycja w kapitał ludzki gwarantuje klientom dostęp do fachowców służących zarówno szeroką wiedzą techniczną, jak i doradztwem na etapie planowania inwestycji. Nie istnieje jeden czynnik wyróżniający dobrego dostawcę, a jedynie zbiór cech łączących jakość oferty z terminowością, rzetelnością i wiedzą. To gwarancja sukcesu i zadowolenia ze współpracy.

 

Artykuł sponsorowany


Podepnij swój artykuł

tagi

Budownictwo

Architektura z kontenerów
Architektura z kontenerów

Scandinavia Marine – taką nazwę nosi hotel, działający od kilku tygodni w miejscowości Zator w wojew ...

Projekt modernizacji budynku dla dobra mieszkańców
Projekt modernizacji budynku dla dobra mieszkańców

Trwa XXIV edycja ogólnopolskiego konkursu Modernizacja Roku & Budowa XXI w., którego celem, jak pisz ...

Centrum przesiadkowe Żory – prezentacja online
Centrum przesiadkowe Żory – prezentacja online

Laureatem tegorocznego Plebiscytu Polska Architektura XXL 2019 w kategorii kubatura/obiekty publiczn ...

KOMENTARZE
Komentarze
Brak komentarzy
Zaloguj się, aby dodać komentarz

Nie przegap okazji!!!

zapisz się do naszego newslettera