SmartThings - aplikacja do sterowania inteligentnym domem - Sztuka architektury

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera


Czym jest SmartThings i dlaczego warto go mieć?

 

Czas czytania: ~3 min


Szeroki wybór produktów i systemów dedykowanych inteligentnym urządzeniom sprawia, że funkcjonowanie w smart przestrzeni naszego domu staje się jeszcze prostsze niż dotychczas. Wystarczy kilka kliknięć, aby zmienić potrzebne parametry, uruchomić wybrane sceny i skonfigurować urządzenia. Teraz możliwe jest to dzięki aplikacji SmartThings, dostępnej na smartfona, która pozwala na zarządzanie inteligentnymi produktami z dowolnego miejsca i w dowolnej chwili. To prawdziwy przełom w dziedzinie zarządzania inteligentnym domem.

 

SmartThings, sterowanie domem, inteligentne sterowanie domem

SmartThings - aplikacja, która powstała z myślą o Twoim domu

Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom i nowoczesnemu oprogramowaniu, sterowanie smart przestrzenią jest możliwe nie tylko przy użyciu dedykowanego systemu, lecz także za pomocą naszego smartfona. Mobilna aplikacja SmartThings, dostępna na telefon, pozwoli nam z łatwością zarządzać dowolnymi urządzeniami naszego inteligentnego domu i czuwać nad bezpieczeństwem bliskich. Wystarczy ściągnąć ją na smartfona, aby móc wypróbować jej możliwości i sprawdzić, jak bardzo może ułatwić wykonywanie codziennych czynności i usprawnić korzystanie ze smart rozwiązań.

 

Zainteresowani wszechstronnymi możliwościami aplikacji SmartThings, zapytaliśmy twórców Fibaro o to, w jaki sposób może ona zmienić i ułatwić zarządzanie inteligentnym domem.

 

Steruj swoim inteligentnym domem gdziekolwiek jesteś dzięki aplikacji na smartfonie

SmartThings jest aplikacją, która umożliwia zarządzanie inteligentnymi urządzeniami Samsung oraz innymi sprzętami elektronicznymi. Teraz do grona producentów, których produktami można sterować przy pomocy tej aplikacji, dołączyła również firma FIBARO, zajmująca się tworzeniem systemów i urządzeń do inteligentnego domu. Dzięki łatwej i przejrzystej w obsłudze SmartThings, będziemy mogli sterować urządzeniami FIBARO na ekranie naszego smartfona. Wszystkie produkty znajdziemy w jednym miejscu i z łatwością wykonamy interesujące nas działania. Aplikacja SmartThings pozwoli na dostosowywanie parametrów urządzeń działających w naszym domu do naszych obecnych potrzeb – bez względu na to, czy znajdujemy się w domu, pracy czy na zagranicznym wyjeździe. Teraz mobilne sterowanie smart przestrzenią będzie możliwe za pomocą kilku kliknięć, a co najważniejsze – nie sprawi nam żadnych trudności, ponieważ aplikacja jest intuicyjna i prosta w obsłudze.

 

Jedna aplikacja, wiele możliwości

Wszechstronność aplikacji SmartThings pozwala na zdalne zarządzanie poszczególnymi urządzeniami oraz systemami naszego inteligentnego domu. Za jej pośrednictwem będziemy mogli w pełni korzystać z możliwości, jakie stwarzają nam produkty od FIBARO.

 

  • System bezpieczeństwa: inteligentny dom to przede wszystkim bezpieczna przestrzeń, w której urządzenia FIBARO dbają o komfort jego mieszkańców. Wystarczy stworzyć odpowiednią kombinację produktów w SmartThings, aby nasz dom był odpowiednio zabezpieczony. Dzięki aplikacji z łatwością uzbroimy alarm, uruchomimy kamery i czujniki, a także będziemy móc na bieżąco śledzić wszystko, co dzieje się w obrębie posesji.
  • Inteligentne oświetlenie: sterowanie oświetleniem w inteligentnym domu możliwe jest zarówno za pomocą asystenta głosowego, jak i zdalnej aplikacji SmartThings. Wystarczy jedno kliknięcie lub polecenie głosowe, aby rodzaj oświetlenia został dostosowany do naszych aktualnych potrzeb i wykonywanych czynności. Dodatkowo SmartThings pozwala na stworzenie nieograniczonych możliwości kombinacji oświetleniowych.
  • Inteligentne ogrzewanie: dzięki inteligentnym czujnikom FIBARO ogrzewanie w naszym domu zostanie w pełni dostosowane do potrzeb wszystkich domowników. Automatyczne ustawianie temperatury po wykryciu ruchu pozwoli zoptymalizować zużycie energii podczas chłodniejszych miesięcy i zadbać o nasz komfort. Za pomocą aplikacji SmartThings będziemy mogli wysterować inteligentną głowicą termostatyczną i ustalić takie parametry, które najbardziej nam odpowiadają.
  • Optymalizacja i oszczędzanie: inteligentny dom to wreszcie przestrzeń, w której mamy realny wpływ na zużycie energii i optymalizację rachunków za prąd. Dzięki aplikacji SmartThings będziemy mogli zarządzać inteligentnym włącznikiem urządzeń elektrycznych z funkcją pomiaru energii z dowolnego miejsca i w dowolnym czasie. Monitorowanie bieżącego stanu zużycia energii sprzętu RTV i AGD jeszcze nigdy nie było tak wygodne i proste.

 

Chcesz dowiedzieć się więcej o szerokich możliwościach SmartThings? Odwiedź stronę FIBARO i sprawdź, jak odmienić swój dom na zawsze!

 

Artykuł sponsorowany


Podepnij swój artykuł

tagi

Dom Inteligentny, Technologie

Restauracja z luksferów w Tajlandii
Restauracja z luksferów w Tajlandii

W tajskiej wiosce Banu Run położonej nieopodal miasta Ayutthaya zrealizowano osobliwy projekt o nazw ...

Premiera książki Przestrzenie serca. Psychogeografia życia codziennego. Colin Ellard
Premiera książki Przestrzenie serca. Psychogeografia życia codziennego. Colin Ellard

Książka "Przestrzenie serca. Psychogeografia życia codziennego" Colina Ellarda to doskonałe wprowadz ...

Akustyka w architekturze
Akustyka w architekturze

Projektowanie dla zmysłów jest to bardzo waży trend w architekturze współczesnej. Jednak architekci ...

KOMENTARZE
Komentarze
Brak komentarzy
Zaloguj się, aby dodać komentarz

Technologie
ZOBACZ TAKŻE

PRACA:
Zatrudnię
  • Zatrudnię

Nie przegap okazji!!!

zapisz się do naszego newslettera