Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera


Wkłady kominkowe z serii Defro Home Prima - nowoczesne, ekologiczne, ekonomiczne!

 

Czas czytania: ~3 min


Wkłady kominkowe z serii Defro Home Prima łączą nowoczesny minimalizm z ekologią i ekonomią. Kominki z tej linii wyposażone są w wiele korzystnych rozwiązań, które ułatwiają ich codzienną eksploatację, a także pozostają w zgodzie w rygorystycznymi przepisami EkoProjektu. Dlaczego warto zdecydować się właśnie na nie?

 

Wkłady kominkowe, Defro Home Prima, kominek do wnętrz, ekologiczny kominek

Wkłady kominkowe Defro - gwarancja jakości

Wybór kominka to wiążąca decyzja, dlatego tak ważne jest, aby wybierać urządzenia wysokiej jakości, które będą dobrze służyły przez lata. Takim produktem są wkłady kominkowe z serii Prima, pochodzące z linii produkcyjnej Defro Home - czołowego polskiego producenta kominków, który od początku swojej działalności tworzy produkty najwyższej jakości. 

 

Wkłady kominkowe Defro Home Prima objęte są 5 letnią gwarancją, a ponadto posiada szeroko rozbudowaną sieć wsparcia technicznego. Centrum serwisowe Defro szybko reaguje na wszelkie zgłaszane problemy, przykładając wiele uwagi do tego, aby eksploatacja kominków Defro Home przebiegała bezawaryjnie.

 

Kominki Defro Home - bezpieczny i ekologiczny wybór

Nie tylko wkłady kominkowe z serii Prima, ale wszystkie urządzenia grzewcze Defro, gwarantują bezpieczeństwo użytkowania. Wyroby tego producenta powstają w zgodzie z restrykcyjnymi normami, co poświadcza Znak Bezpieczeństwa CE z Deklaracją Zgodności WE. Symbol CE jest zarezerwowany wyłącznie dla tych produktów, które realizują prawne wymogi dyrektyw Unii Europejskiej. To kluczowa informacja dla klientów. Dzięki niej wiedzą, że wybrany przez nich produkt jest bezpieczny i posiada odpowiednie zabezpieczenia. 

 

Kominki Defro Prima mają także certyfikację normy zharmonizowanej PN‐EN 13229:2002, jaką uzyskuje się po pozytywnym przejściu specjalistycznych badań oraz kontroli jakości, określonych w przepisach unijnych, dotyczących wyrobów budowlanych. 

 

Warto ponadto zaznaczyć, że firma Defro posiada własne laboratorium badawcze, uznawane za jedno z najbardziej innowacyjnych w Polsce, gdzie produkty tej marki są gruntownie sprawdzane nie tylko pod względem jakości i efektywności, ale również ekologiczności. Na infrastrukturę laboratorium badawczego Defro składają się między innymi stacje badawcze, w których prowadzone są prace badawczo-rozwojowe, dotyczące czystych technologii paliw stałych. Dzięki temu wkłady kominkowe Defro Home spełniają założenia EkoProjektu i są produkowane tak, aby nie szkodzić środowisku. Komory spalania w kominkach z serii Prima zostały zaprojektowane w taki sposób, aby proces spalania drewna był maksymalnie wydajny i minimalnie szkodliwy. Za sprawą katalizatorów ceramicznych cząsteczki sadzy zostają dopalone, a systemy zapewniające precyzyjną cyrkulację powietrza pozwalają spalić większość zanieczyszczeń. 

 

Wkłady Prima - wydajne i wygodne

Elementy kominków powietrznych Defro Home Prima zostały wykonane z wysokogatunkowych materiałów. Palenisko wyłożone jest specjalną ceramiką, która akumulując ciepło, podnosi temperaturę paleniska, co znacząco wpływa na jakość spalania. Wkłady z serii Prima posiadają optymalną moc nominalną o wartości 16,5 kW. Są dostępne w kilku rozmiarach (XSM, SM, ME, LA), więc pozwalają ogrzać domy o różnej powierzchni. 

 

Defro Home przykłada dużą wagę do wygody użytkowania. Dlatego też zostały zaopatrzone w kilka sprawdzonych rozwiązań, ułatwiających ich eksploatację. Standardem w ofercie Defro jest system czystej szyby, który pozwala dłużej utrzymać ją w czystości. Wkład Prima posiada także wyjmowany ruszt, ułatwiający pozbycie się popiołu oraz regulowane nóżki, dzięki którym można regulować wysokość kominka do 100 mm. Ważnym udogodnieniem jest klamka z perforowanej stali szlachetnej - zabezpieczająca przed ryzykiem poparzenia się gorącym uchwytem.

 

Nowoczesne wkłady kominkowe - minimalizm i prostota

Wkłady kominkowe Defro Home są wykonane z dbałością o każdy szczegół. Zastosowanie szkła witoceramicznego z czarnym sitodrukiem dodaje całości unikalnego charakteru. A prosty styl, akcentowany przez takie drobne rozwiązania sprawia, że te wkłady cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem. Znaczącym atutem wkładów Prima jest to, że są dostępne w różnych wariantach. Wybierając wersję Defro Home Prima T z szybą dwustronną lub Defro Home Prima BL z dwiema prostopadłymi szybami, można doskonale dopasować kominek do każdego wnętrza, a przy tym cieszyć się wymarzoną wizją ognia!

 

Artykuł sponsorowany


Podepnij swój artykuł

tagi

Wyposażenie Wnętrz, Wystrój Wnętrza, Technologie

Nowoczesna nadbudowa
Nowoczesna nadbudowa

Nadbudowa kamienicy przy ulicy Kościuszki 22 w Krakowie ma połączyć w sobie „dwa odmienne charaktery ...

Wieża ciśnień w Zabrzu zmodernizowana
Wieża ciśnień w Zabrzu zmodernizowana

Wieża ciśnień w Zabrzu zmodernizowana i rozbudowana w oparciu o projekt pracowni Team s.c. została p ...

Dom Szajtrów w Katowicach. Architektura, która zapewnia intymność mieszkańcom – prezentacja online i wywiad
Dom Szajtrów w Katowicach. Architektura, która zapewnia intymność mieszkańcom – prezentacja online i wywiad

Jak zaprojektować nowoczesny i funkcjonalny dom przy jednoczesnym zachowaniu intymności dla jego mie ...

KOMENTARZE
Komentarze
Brak komentarzy
Zaloguj się, aby dodać komentarz

Technologie
ZOBACZ TAKŻE

PRACA:
Zatrudnię
  • Zatrudnię

Nie przegap okazji!!!

zapisz się do naszego newslettera