Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera


Materace SleepMed idealne do twojej sypialni

 

Czas czytania: ~2 min


Nie od dziś wiadomo, że zdrowy sen jest gwarancją właściwej regeneracji i dobrego samopoczucia w ciągu dnia. Jednym ze skuteczniejszych sposobów poprawienia jego jakości jest wysokiej klasy materac dostosowany do potrzeb pod względem twardości, sprężystości i innych indywidualnych potrzeb. Na rynku dostępne są już fenomenalne produkty, które z pewnością spodobają się każdemu, kto ceni oryginalny design i doskonałą jakość materaca w sypialni.

 

Materac do sypialni

Sam reguluj twardość materaca

Czy da się samodzielnie dopasować twardość materaca do własnych potrzeb? Odpowiedź jest prosta. Tak W materacach SleepMed zastosowano bowiem ruchomą warstwę pianki, którą można bez problemu wyciągnąć z materaca i przenieść na drugą stronę wkładu. W ten sposób każdy użytkownik zyskuje aż 4 zróżnicowane pod względem twardości i komfortu powierzchnie. Takie rozwiązanie jest bardzo przydatne zwłaszcza jeśli materac zakupiony jest przez internet. Dodatkową opcją jaką oferuje marka jest możliwość dokupienia i włożenia między warstwy pianek maty kokosowej, dzięki której wybór powierzchni zwiększa się do 8! Mata ponadto posiada niezwykłe właściwości lecznicze i wentylacyjne, co sprawi, że będzie nam się spało jeszcze przyjemniej.

Materac do sypialni

Właściwa termoregulacja materaca

Wysokiej jakości materac powinien posiadać zdolność do neutralizowania nadmiaru wilgoci, która przy nadmiarze może powodować rozwijanie się  groźnych dla zdrowia bakterii i roztoczy. Nowoczesna technologia Airforce, wykorzystywana przy produkcji materacy SleepMed gwarantuje idealną termoregulację. To specjalna wielostrefowa technologia nacinania pianki w tzw. kratkę wentylacyjną – nacięcia powstają zarówno w pionie, jak i poziomie (wzdłuż i poprzecznie), dzięki czemu dochodzi do maksymalnego obiegu powietrza wewnątrz materaca.

 

Aby system termoregulacji materaca był właściwy, warto zwrócić uwagę na właściwy wybór pokrowca. Powinien on zostać wykonany z materiału przyjemnego w dotyku, a jednocześnie łatwego do utrzymania w czystości.

Materac do sypialni

Jakość materaca wpływa na sen

Podstawą materaca, dzięki któremu ułożenie naszego ciała podczas snu jest właściwe jest jego wnętrze. Dobrym rozwiązaniem będzie wybór  termoelastycznej pianki VitaRest, która reaguje na ciepło ciała i jednoczesne wyrównuje temperaturę. Materace SleepMed wzmocnione zostały również pianką FlexiFoam, która charakteryzuje się doskonałą odpornością na odkształcenia związane z częstym użytkowaniem. Użytkownik ma do dyspozycji aż 7 stref twardości gwarantujących doskonałe dopasowanie materaca do kształtu ciała i utrzymanie kręgosłupa we właściwej pozycji przez całą noc.

 

Jakość snu oraz komfort codziennego wypoczynku uzależniony jest od nowoczesnych technologi, jakie wybieramy do sypialni. Warto zdecydować się na idealne materace, które można dopasować do swoich potrzeb.

 

Artykuł sponsorowany


Brałeś udział w projekcie? Opowiedz nam swoją historię.

tagi

Wyposażenie Wnętrz, Technologie

Milestone Wrocław Fabryczna - akademik nowej generacji
Milestone Wrocław Fabryczna - akademik nowej generacji

373 pokoi, a w nich 512 łóżek ma się pomieścić w akademiku, jaki powstanie przy ulicy Fabrycznej we ...

Nowoczesna nadbudowa
Nowoczesna nadbudowa

Nadbudowa kamienicy przy ulicy Kościuszki 22 w Krakowie ma połączyć w sobie „dwa odmienne charaktery ...

Dom Szajtrów w Katowicach. Architektura, która zapewnia intymność mieszkańcom – prezentacja online i wywiad
Dom Szajtrów w Katowicach. Architektura, która zapewnia intymność mieszkańcom – prezentacja online i wywiad

Jak zaprojektować nowoczesny i funkcjonalny dom przy jednoczesnym zachowaniu intymności dla jego mie ...

KOMENTARZE
Komentarze
Brak komentarzy
Zaloguj się, aby dodać komentarz

Wnętrza
ZOBACZ TAKŻE

PRACA:
Zatrudnię
  • Zatrudnię

Nie przegap okazji!!!

zapisz się do naszego newslettera