Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera


Fototapety samoprzylepne - nowoczesna dekoracja ścian

 

Czas czytania: ~3 min


Fototapety to wyjątkowy rodzaj dekoracji, dzięki któremu można diametralnie odmienić każde wnętrze. Szczególnym zainteresowaniem cieszą się zwłaszcza fototapety samoprzylepne. Najprościej można je określić jako coś między tradycyjną fototapetą a naklejką.

 

Fototapety samoprzylepne

Fototapety samoprzylepne – gdzie ich szukać?

Na rynku wnętrzarskim funkcjonuje wiele firm posiadających w swojej ofercie fototapety samoprzylepne. Jednym z bardziej znanych i cenionych producentów tej ozdoby jest Pixers. Niezliczona ilość możliwych do nabycia fototapet samoprzylepnych dostępna jest pod adresem https://pixers.pl/fototapety-samoprzylepne. Pixers mając na uwadze indywidualność każdego klienta gwarantuje całkowitą personalizację usługi – wybór motywu, stylu, rozmiaru, orientacji itp. Dzięki temu masz pewność, że znajdziesz fototapetę samoprzylepną na miarę twoich potrzeb.

 

Fototapeta samoprzylepna – kiedy warto się na nią zdecydować?

Fototapeta samoprzylepna to znakomite rozwiązanie – łączy w sobie właściwości naklejki i wygląd fototapety. Dzięki temu ma bardzo szerokie zastosowanie zarówno w domu, jaki przestrzeni zawodowej. Doskonale sprawdzi się do przygotowania tymczasowych dekoracji, typu: ozdabiania domu na święta, tworzenia scenografii teatralnych, okolicznościowego dekorowania sklepu. Dzięki fototapetom samoprzylepnym szybko i tanio stworzy się niezwykle estetyczną przestrzeń. To sposób na niebanalny i nowoczesny wygląd każdego pomieszczenia.

Fototapeta samoprzylepna to dekoracja idealna dla osób często zmieniających wystrój mieszkania, jak i samo lokum. Bez problemu można zabrać ją ze sobą podczas przeprowadzki do innego mieszkania. Jej niebywałą zaletą jest brak konieczności używania specjalistycznych klejów. Znajdujący się na jej odwrocie klej nie pozostawia żadnych śladów. Decydując się na nią masz pewność, że ewentualne usunięcie nie będzie wiązało się z walką z nieestetycznie wyglądającymi i trudnymi do pozbycia się kleistymi plamami. Jeżeli ma się w planach ponowne użycie ozdoby nakleja się ją z na papier zabezpieczający, z którego wcześniej została zdjęta.

 

Fototapeta samoprzylepna – gdzie można ją zamocować?

Aplikacja fototapety samoprzylepnej może być przeprowadzania samodzielnie. Brak konieczności korzystania z usług fachowców to duża oszczędność. Dlatego ozdoba ta okaże się idealna dla tych, którym dysponujących niezbyt dużymi możliwościami finansowymi. Mimo to fototapeta samoprzylepna posiada pewne wymagania montażowe. Im gładsza będzie powierzchnia na której się ją zamocuje, tym lepszy efekt wizualny się osiągnie. Fototapeta samoprzylepna daje bardzo duże możliwości aranżacyjne. Może być umieszczana nie tylko na ścianie. Podłożami, na których na pewno będzie doskonale się prezentować są: meble, drzwi, przepierzenia między biurowymi boksami, ścianki z pleksi, lodówki. To doskonała ozdoba na ścianę do dziecięcego pokoju. Dziecięce malowanie po ścianach nie będzie problemem w przypadku fototapety samoprzylepnej, z której stosunkowo łatwo usuwa się zabrudzenia. Wystarczy zbliżona gąbka lub ściereczka. Fototapeta samoprzylepna nie będzie dobrym pomysłem na dekorację chropowatej powierzchni. Struktura podłoża może zaszkodzić trwałości i wyglądowi ozdoby. Wówczas lepiej z niej zrezygnować.

 

Artykuł sponsorowany


Brałeś udział w projekcie? Opowiedz nam swoją historię.

tagi

Wystrój Wnętrza, Wyposażenie Wnętrz, Aranżacja Wnętrza

CareBox – medyczny projekt architektoniczny
CareBox – medyczny projekt architektoniczny

W obliczu pandemii koronawirusa, która objęła cały świat, wiele uwagi poświęcamy standardom medyczny ...

Plebiscyt Polska Architektura XXL 2019 – ogłoszenie wyników
Plebiscyt Polska Architektura XXL 2019 – ogłoszenie wyników

Grupa Sztuka Architektury zaprasza na uroczyste ogłoszenie wyników dwunastej edycji Plebiscytu Polsk ...

Webinarium Schüco: Energooszczędne systemy okien i drzwi przesuwnych Schüco PVC w budownictwie mieszkaniowym.
Webinarium Schüco: Energooszczędne systemy okien i drzwi przesuwnych Schüco PVC w budownictwie mieszkaniowym.

Jakie korzyści zapewniają architektom i użytkownikom nowoczesne systemy Schüco z PVC-U? Odpowiedź na ...

KOMENTARZE
Komentarze
Brak komentarzy
Zaloguj się, aby dodać komentarz

Nie przegap okazji!!!

zapisz się do naszego newslettera