Osprzęt elektryczny najwyższej jakości - Sztuka architektury

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera


Osprzęt elektryczny marki Schneider Electric - na co możesz postawić?

 

Czas czytania: ~3 min


Decydując się na wykończenie swojego mieszkania musisz pamiętać o każdym, nawet najmniejszym elemencie. Z reguły jest bowiem tak, że to właśnie detale odgrywają kluczową rolę, jeśli chodzi o całokształt stylu, w jakim dane pomieszczenie zostało wykonane. Dlatego sprawdź osprzęt elektryczny marki Schneider Electric - znajdziesz tam między innymi gniazdka w różnych barwach!

 

Jeśli szukasz sprawdzonych, trwałych i niezawodnych elementów osprzętu elektrycznego, to marka Schneider Electric jest dla Ciebie dobrym wyborem. Zaraz przekonasz się dlaczego!

Merten System M

Schneider Electric - kilka słów o firmie

Firma ta jest prawdziwym gigantem na rynku. Na całym świecie ma ponad 135 tysięcy pracowników. W jednym roku przychody producenta wynosiły prawie 30 miliardów euro! Ta międzynarodowa organizacja istnieje już od blisko 200 lat. Długa tradycja, a przy tym zbieranie doświadczeń sprawiło, że jest jedną z najchętniej wybieranych na świecie marek osprzętu elektrycznego. Producent wierzy, że ma realny wpływ na życie milionów ludzi za sprawą swoich produktów. Przede wszystkim je ułatwia, a także nadaje im sensu. Jest to firma otwarta, tolerancyjna i sprawiedliwa, która stawia na możliwości, nowe technologie, innowacje i produkty sprawiające, że życie staje się prostsze! Przykładem ich rozwiązań są gniazdka i wyłączniki - tak niezbędne w domach każdego z nas.

 

Serie i kolekcje producenta

Producent w przypadku osprzętu elektrycznego postawił na sporą różnorodność. Dzięki temu wszystkie elementy można bez najmniejszego problemu dopasować do stylu, jaki panuje w danym pomieszczeniu. Tak jest w przypadku serii Asfora, która jest jedną z najpopularniejszych i najchętniej wybieranych w ofercie marki. Dlaczego jest tak chętnie wybierana? Odpowiedź jest bardzo prosta, proponuje klasyczne figury i kształty, elegancję i funkcjonalność. łączniki jedno lub kilkubiegunowe, ramki do gniazdek, czy gniazda bryzgoszczelne. Każdy element utrzymany w prostej formie, co jest największą jego zaletą. Oczywiście nie obyło się bez różnorodności, jeśli chodzi o barwę. Do dyspozycji klientów jest kolor kremowy, czarny, czy też biały. Do dyspozycji klientów producent oddaje także kolekcję Sedna, w której widać już nieco więcej nowoczesnych rozwiązań i form. Ogromna pula produktów, które różnią się nie tylko barwą, ale i ilością gniazd, czy ich ustawieniem. Świetnie prezentuje się seria Odace, która przenosi użytkownika w funkcjonalny, lecz surowy styl skandynawski. W ofercie nie brakuje także kolekcji o nazwie Mureva, Merten i Cedar. Każda z nich na swój sposób pięknie wykończona, z pewnością niezastąpiona w pomieszczeniach nowoczesnych i tych nieco bardziej klasycznych.

Gniazda elektyrczne Schneider Electric

Osprzęt elektryczny w ofercie

Producent stawia na różnorodność nie tylko, jeśli chodzi o ilość kolekcji w ofercie. Warto podkreślić, że w przypadku osprzętu elektrycznego także jest w czym wybierać. Gniazdka i wyłączniki to podstawowa grupa produktów marki, o której już wspominaliśmy. Do dyspozycji klientów producent oddaje gniazdka pojedyncze, podwójne, a nawet poczwórne. Są rozwiązania z klapą, czyli te bryzgoszczelne, ale także termostaty z wyświetlaczem, przedłużki, czy wyłączniki światła. Nie zabrakło niezbędnej w każdym domu aparatury modułowej, przycisków żaluzjowych, czujników ruchu, czy podświetlaczy LED - oferta jest naprawdę szeroka, warto przejrzeć ją samodzielnie.

 

Artykuł sponsorowany


Podepnij swój artykuł

tagi

Technologie, Wyposażenie Wnętrz

Urban Sequoia – projekt budynku pochłaniającego dwutlenek węgla
Urban Sequoia – projekt budynku pochłaniającego dwutlenek węgla

W pierwszej połowie listopada 2021 roku miała miejsce konferencja klimatyczna ONZ w Glasgow (COP26). ...

Zielona wizja dla Warszawy
Zielona wizja dla Warszawy

„Zależy nam na tym, by Nowe Centrum Warszawy było eleganckie, spójne, a przy tym przyjazne, bezpiecz ...

Biurowiec na wąskiej działce w Krakowie – prezentacja online i wywiad
Biurowiec na wąskiej działce w Krakowie – prezentacja online i wywiad

Wąski budynek biurowo-usługowy przy ul. Krasickiego w Krakowie to doskonały przykład tego, jak wpisa ...

KOMENTARZE
Komentarze
Brak komentarzy
Zaloguj się, aby dodać komentarz

Technologie
ZOBACZ TAKŻE

PRACA:
Zatrudnię
  • Zatrudnię

Nie przegap okazji!!!

zapisz się do naszego newslettera