Szkolenia dla deweloperów – wiedza deweloperska w pigułce - Sztuka architektury

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera


Zostań deweloperem i zacznij pierwsze inwestycje deweloperskie

 

Czas czytania: ~2 min


2 mln mieszkań – na taką liczbę szacuje się obecną lukę mieszkaniową w Polsce. Oznacza to, że przed deweloperami wciąż pozostaje ogromny potencjał rynkowy do zagospodarowania. Z tego też względu wiele osób zadaje sobie pytanie: jak zostać deweloperem? Odpowiedź daje projekt „Zostań Deweloperem” oraz jego najnowsza oferta – Akademia Dewelopera.

 

Akademia Dewelopera

Zostań Deweloperem to oferta edukacyjna skierowana do obecnych i przyszłym deweloperów. W jej ramach organizowane są darmowe webinary, sesje pytań i odpowiedzi, ale również kursy deweloperskie. Pomysłodawcą projektu jest Paweł Preisner – deweloper z 20-letnim doświadczeniem, prelegent wielu konferencji i kongresów branżowych oraz „Deweloper Roku 2020” w kategorii zabudowa wielorodzinna w plebiscycie ogólnopolskiego Stowarzyszenia Mieszkanicznik.

 

Szkolenia dla deweloperów – wiedza deweloperska w pigułce

W ofercie Zostań Deweloperem znaleźć można różnorodne wydarzenia – zarówno organizowane online, jak i stacjonarnie – odpowiadające poszczególnym obszarom działalności deweloperskiej. Poruszana tematyka dotyczy zarówno realizacji własnej zabudowy, jak i optymalizacji deweloperskiej czy inwestowania w domki letniskowe na rynku turystycznym.

 

Wśród wszystkich dostępnych opcji największym zainteresowaniem cieszą się warsztaty deweloperskie oraz szkolenie flip na działce. Pierwsze z nich pozwalają na zdobycie wiedzy z zakresu tworzenia swojej pierwszej inwestycji, natomiast flip na działce omawia tematykę skutecznego i zyskownego obrotu gruntami. Oba wydarzenia odbywają się najczęściej w formule 2-dniowych spotkań stacjonarnych.

 

Akademia Dewelopera – wejdź na wyższy poziom deweloperki

Akademia deweloperska to najnowszy projekt, którego celem jest kompleksowa edukacja w zakresie prowadzenia biznesu deweloperskiego. „Przekazać uczestnikom pełną wiedzę na temat przedsięwzięć deweloperskich” – to główna idea, którą kieruje się akademia. Deweloperów czeka dziewięć dwudniowych weekendowych zjazdów, podczas których zdobędą oni pogłębioną wiedzę, która przekazywana będzie przez praktyków z wieloletnim doświadczeniem w branży.

 

Wśród poruszanych tematów na akademii deweloperskich znajdzie się m.in. poszukiwanie idealnej działki, finansowanie inwestycji deweloperskich, uzyskiwanie niezbędnej dokumentacji, organizacja procesu budowalnego w schemacie Gantta, współpraca z architektami, optymalizacja deweloperska, negocjacje oraz marketing i sprzedaż. Jest więc to najlepsze rozwiązanie dla osób pragnących zdobyć szczegółową wiedzę na temat realizacji własnych inwestycji. Liczba zjazdów, godzin zajęć oraz doświadczenie prelegentów sprawiają, że Akademia Dewelopera to najbardziej rozbudowana oferta szkoleniowa dotycząca działalności deweloperskiej na rynku. Więcej informacji znajdziesz TUTAJ.

 

Artykuł Partnera


Podepnij swój artykuł

tagi

Szkolenie Dla Architektów

Dom o prostej bryle
Dom o prostej bryle

Dom o prostej bryle zamówili prywatni klienci u projektantów z pracowni trzy.be Architekci. Inwestor ...

Most w Siekierkach – atrakcja na granicy
Most w Siekierkach – atrakcja na granicy

Kiedyś most w miejscowości Siekierki służył komunikacji kolejowej; z czasem jednak nieco przestarzał ...

Projekt z Polski na krótkiej Liście World Architecture Festival 2021
Projekt z Polski na krótkiej Liście World Architecture Festival 2021

Od 1 do 3 grudnia 2021 roku w Lizbonie odbywać się będzie World Architecture Festival 2021. Jednym z ...

KOMENTARZE
Komentarze
Brak komentarzy
Zaloguj się, aby dodać komentarz

Technologie
ZOBACZ TAKŻE

PRACA:
Zatrudnię
  • Zatrudnię

Nie przegap okazji!!!

zapisz się do naszego newslettera