Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera


Basen w ogrodzie - idealny dodatek na letni czas

 

Czas czytania: ~2 min


W okresie letnim idealnym dodatkiem do ogrodu jest bez wątpienia basen ogrodowy. Stanowi doskonały wybór i dla osób dorosłych i dla samych dzieci. Dzięki niemu zabawa w ogrodzie może przybrać niezwykłą formę i spędzimy tam rewelacyjnie czas. Któż bowiem nie lubi chłodnej kąpieli, gdy na zewnątrz temperatura przekracza 30 stopni Celsjusza?

 

basen ogrodowy

Które dziecko nie kocha wodnego szaleństwa w wodzie, organizując sobie zabawę na najwyższym poziomie?

 

 

Na rynku dostępne są różnorodne baseny. Ciekawą ofertę można znaleźć między innymi w tym miejscu https://www.bricomarche.pl/ogrod/kemping-zabawa-w-ogrodzie/basen-i-akcesoria/baseny. Wachlarz ofertowy obejmuje tutaj baseny i dla najmłodszych dzieci, jak również dla tych starszych i dla osób dorosłych. Różne wysokości i wielkości, klasyczne proste, a także ze stelażem. Każdy, najbardziej nawet wymagający odbiorca z pewnością znajdzie idealne rozwiązanie właśnie dla siebie. 

 

Baseny ze stelażem - najlepszy z możliwych produkt

Wśród dostępnych produktów, największą popularnością cieszą się baseny ze stelażem. Dlaczego właśnie na nie warto postawić? Po pierwsze, gwarantują one stabilność, jak również i bezpieczeństwo. Mają one taką konstrukcję, by zapewniały użytkownikom właśnie to pełne bezpieczeństwo, bowiem  na tym właśnie powinno każdemu użytkownikowi zależeć, prawda? Odpowiedni stelaż sprawia, że ściany są naciągnięte, przez co ryzyko wywrócenia basenu jest dużo mniejsze. Są one mocne, w mniejszym stopniu narażone na uszkodzenia. I choć ich cena jest zdecydowanie wyższa, to na pewno warte są wydania na nie pieniędzy. Jeden zakup okaże się być inwestycją na kilka sezonów. Po drugie są one wygodne w użytkowaniu. Dlaczego? Jeśli przygotujemy odpowiednie pod niego podłoże, wówczas może on stać w ogrodzie praktycznie cały rok. Wystarczy tylko włożyć pracę w przygotowanie warunków do tego, aby w odpowiednim miejscu mógł on być postawiony. I po trzecie, są one uniwersalne - sprawdzają się bowiem zarówno dla dzieci, jak również i dla dorosłych. Nadają się do zabaw z rodziną i do spotkań z przyjaciółmi. Takie baseny są alternatywą dla drogich i czasochłonnych basenów murowanych.

 

Basen dostosowany do wieku użytkowników

Najważniejszym elementem jest dopasowanie basenu do wieku użytkowników. Jeśli w domu są małe dzieci, wówczas sprawdzi się zwykły, mały i co istotne niski basenik. Jeśli ma to być basen dla dzieci starszych lub dla dorosłych, wtedy można spojrzeć na produkty większe, gwarantujące jeszcze więcej cudownej zabawy, beztroskiego szaleństwa i dużych pokładów śmiechu oraz totalnej przyjemności.

 

Źródło: Bricomarche


Podepnij swój artykuł

tagi

Basen Ogrodowy

Polski Cement w Architekturze 2022 - wyniki konkursu architektonicznego
Polski Cement w Architekturze 2022 - wyniki konkursu architektonicznego

Konkurs „Polski Cement w Architekturze” od ponad 25 lat organizują wspólnie Stowarzyszenie Architekt ...

Światło w architekturze. II edycja
Światło w architekturze. II edycja

Światło w architekturze ma znaczący wpływ na wizualną percepcję budynku, nastrój i zadowolenie użytk ...

Drewniany dom Czarna Perła w Lanckoronie. Architektura, która łączy tradycję z nowoczesnością – prezentacja online i wywiad z architektem
Drewniany dom Czarna Perła w Lanckoronie. Architektura, która łączy tradycję z nowoczesnością – prezentacja online i wywiad z architektem

Czarna Perła w Lanckoronie to dom jednorodzinny, który skalą, formą i detalem nawiązuje do tradycyjn ...

KOMENTARZE
Komentarze
Brak komentarzy
Zaloguj się, aby dodać komentarz

Technologie
ZOBACZ TAKŻE

PRACA:
Zatrudnię
  • Zatrudnię

Nie przegap okazji!!!

zapisz się do naszego newslettera