Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera


Kuchnia spełnionych życzeń - IV edycja konkursu dla architektów i projektantów wnętrz TEKA Inspiruje

 

Czas czytania: ~3 min


1 września 2017 roku rozpocznie się IV edycja konkursu dla architektów i projektantów wnętrz TEKA Inspiruje, organizowanego przez firmę TEKA, międzynarodową korporację z ponad 90-letnim doświadczeniem w produkcji urządzeń kuchennych i sanitarnych. Zadaniem konkursowym będzie przygotowanie projektu kuchni, który będzie kreatywną interpretacją hasła „Kuchnia spełnionych życzeń”. Termin nadsyłania prac upływa 15 października 2017.

 

1 września 2017 roku rozpocznie się IV edycja konkursu dla architektów i projektantów wnętrz TEKA Inspiruje, organizowanego przez firmę TEKA, międzynarodową korporację z ponad 90-letnim doświadczeniem w produkcji urządzeń kuchennych i sanitarnych. Zadaniem konkursowym będzie przygotowanie projektu kuchni, który będzie kreatywną interpretacją hasła „Kuchnia spełnionych życzeń”. Termin nadsyłania prac upływa 15 października 2017.

teka

Już po raz czwarty TEKA Polska ma przyjemność zaprosić architektów i projektantów wnętrz do udziału w konkursie TEKA Inspiruje. Tym razem przygotowując projekt należy odpowiedzieć na pytanie w jaki sposób kuchnia spełni życzenia użytkowników ceniących funkcjonalność,  nowoczesne technologie i ekologiczne rozwiązania. Inspiracją dla uczestnikówmają być nowe urządzenia TEKA Wish. Trzy linie Easy, Total i Maestro są przeznaczone dla osób o różnych potrzebach i podejściu do gotowania. Easy to przede wszystkim prostota obsługi. Dobrze zaprojektowane i mało skomplikowane pozwalają komfortowo przygotowywać posiłki. W linii Total znajdują się wszechstronne modele wielofunkcyjne,  które sprostają różnorodnym kuchennym wyzwaniom i eksperymentom. Dla najbardziej wymagających, stawiających na precyzję i nowatorskie technologie, stworzono linię Maestro.

 

Nadesłane projekty oceni jury w składzie: dr hab. arch. Joanna Maria Walendzik-Stefańska – Wydział Architektury Wnętrz ASP Warszawa,  Maria Tyniec – projektantka wnętrz, malarka,Agnieszka Gruszczyńska-Hyc – redaktor naczelna magazynu „M jak mieszkanie” oraz Iwona Kryczka – marketing manager Teka Polska. Przy wyborze zwycięzców jury będzie brało pod uwagę spójność projektu, funkcjonalność, zgodność z tematem i adekwatność rozwiązania przestrzennego do celu.Jury zwróci także uwagę na ergonomię i łatwość utrzymania porządku.


Nagrodami w konkursie są vouchery na zakup dowolnych urządzeń z bogatej oferty firmy TEKA, w skład której wchodzą m.in. piekarniki, płyty grzewcze, okapy, chłodziarko-zamrażarki, zlewozmywaki oraz baterie kuchenne i łazienkowe. Pierwsze miejsce to voucher na zakup urządzeń TEKA o wartości 10 000 zł., drugie miejsce voucher o wartości 5 000 zł., a trzecie miejsce voucher o wartości 3 000 zł. Dodatkową nagrodą dla zwycięzcy jest zaproszenie na 3 dniowe szkolenie AutoCad organizowane przez firmę Procad.


„Postanowiliśmy kontynuować konkurs TEKA Inspiruje, ponieważ trzy poprzednie edycje spotkały się z bardzo pozytywnym przyjęciem wśród projektantów wnętrz. Otrzymaliśmy setki ciekawych projektów od uczestników z całej Polski, a jury miało naprawdę trudne zadanie, aby wyłonić laureatów. Nagrodzone prace można zobaczyć na stronie www.tekainspiruje.pl w zakładce „konkurs” – mówi Iwona Kryczka, marketing manager TEKA Polska. – „Mamy nadzieję, że w tym roku TEKA zainspiruje projektantów do stworzenia wielu oryginalnych koncepcji kuchni, które będą odpowiedzią na życzenia domowników.”   

 

Wszystkie informacje na temat konkursu będą dostępne na stronie www.tekainspiruje.pl od końca sierpnia 2017 roku.

 

Patronat medialny: M jak mieszkanie

Partnerzy konkursu: www.archispace.pl i procad.pl


teka

Grupa Teka to międzynarodowa korporacja założona w 1924 roku w Niemczech.  Specjalizuje się w produkcji urządzeń kuchennych, armatury łazienkowej, pojemników przemysłowych oraz kuchni profesjonalnych. Jest światowym liderem w produkcji beczek na piwo. Grupa Teka ma 25 fabryk w Europie, Azji oraz Ameryce i zatrudnia 4 842 pracowników. Swoje produkty sprzedaje w ponad 116 krajach na całym świecie. Urządzenia Teka charakteryzują się innowacyjnymi rozwiązaniami technicznymi, funkcjonalnością i atrakcyjnym wzornictwem. W Polsce Teka działa od 1994 roku sukcesywnie budując sieć sprzedaży i obsługi klienta. Wyróżnia ją kompleksowa oferta wysokiej jakości sprzętu kuchennego – od baterii i zlewozmywaków, po zmywarki, piekarniki, płyty, okapy czy lodówki.

 

Artykuł sponsorowany


Podepnij swój artykuł

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

tagi

Konkursy Architektoniczne, Hot

Kameralny budynek biurowy
Kameralny budynek biurowy

Budynek usługowo-biurowy projektu pracowni ArchiSTYL stanął przy ulicy Jana Brzechwy w miejscowości ...

Osiedle z solarnymi żaglami
Osiedle z solarnymi żaglami

Osiedle Domów z Żaglami Solarnymi znajduje się w północnej części Krakowa, przy granicy z Zielonkami ...

Lewitujące domy w sercu sosnowego lasu
Lewitujące domy w sercu sosnowego lasu

Na obrzeżach Warszawy, w malowniczym zakątku otoczonym przez sosnowy las, powstała rezydencja projek ...

KOMENTARZE
Komentarze
Brak komentarzy
Zaloguj się, aby dodać komentarz

Konkursy
ZOBACZ TAKŻE

PRACA:
Zatrudnię
  • Zatrudnię

Nie przegap okazji!!!

zapisz się do naszego newslettera