Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera


Anna Cymer nagrodzona przez Izbę Architektów RP

 

Czas czytania: ~ 1 min


8 grudnia 2017 r. w Teatrze Królewskim i Starej Oranżerii w warszawskich Łazienkach Królewskich odbyła się uroczysta Gala Piętnastolecia Izby Architektów RP. Jedną z głównych nagród otrzymała autorka artykułów publikowanych na naszym wortalu Sztuka-Architektury.pl Anna Cymer. Serdecznie gratulujemy!

 

lBOp53ewlsC9hPWdRwfghsFDssp3LSZwGYx8C6ygQZNjfhniKqWi1kYkHrgk_zdjecie-ijpg.jpg

Z okazji 15-lecie istnienia Izby Architektów Rzeczypospolitej Polskiej odbył się doroczny konkurs dla dziennikarzy piszących o architekturze i pracy architekta. Spośród wszystkich opiniowanych przez Izbę Architektów RP dziennikarzy, Komisja Wydawnicza nominowała i przedłożyła do oceny Krajowej Rady IARP pięć osób.

dXHbzfh8Ppi8AXw6Er7rsHiIrMLwewckcHyqHST8RFgOqLaa7QfPmuG7pkjs_zdjecie-2jpg.jpg

Kapituła konkursowa nagrodziła naszą dziennikarkę Annę Cymer za: „czujność i spostrzegawczość w obserwacji zachodzących zjawisk i trendów architektonicznych, za umiejętność opisywania architektury w kontekście historycznych przemian oraz jej społecznego oddziaływania na ludzi.”.

 

W tegorocznej edycji kapituła wyróżniła również: Jakuba Głaza, Filipa Springera oraz Piotra Sarzyńskiego. Nagrodę „Grand Prix” przyznano Filipowi Springerowi.

 

Źródło: izbaarchitektow.pl


Podepnij swój artykuł

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

tagi

Nagrody Architektoniczne , Hot

Nowy standard w polskim budownictwie społecznym ?
Nowy standard w polskim budownictwie społecznym ?

Przez lata budownictwo społeczne w Polsce kojarzyło się głównie z cięciem kosztów i zaspokajaniem wy ...

Technolog medyczny i architekt – partnerstwo w imię jakości. Już 28 października 2026 odbędzie się kolejna edycja konferencji „Medycyna w Architekturze”
Technolog medyczny i architekt – partnerstwo w imię jakości. Już 28 października 2026 odbędzie się kolejna edycja konferencji „Medycyna w Architekturze”

Projektowanie współczesnego szpitala to balansowanie na granicy zaawansowanej inżynierii, medycyny o ...

Wyburzyli Mistera Budownictwa, by odpowiedzieć na nowy program użytkowy. Nowy Szczeciński Dom Sportu
Wyburzyli Mistera Budownictwa, by odpowiedzieć na nowy program użytkowy. Nowy Szczeciński Dom Sportu

Szczeciński Dom Sportu przez dekady stanowił ikonę modernistycznego Szczecina, lecz z biegiem lat pr ...

KOMENTARZE
Komentarze
Brak komentarzy
Zaloguj się, aby dodać komentarz

Nie przegap okazji!!!

zapisz się do naszego newslettera