Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera


Nowoczesne wnętrze od pracowni FORMATIV

 

Czas czytania: ~ 1 min


Architekci z gdyńskiej pracowni FORMATIV zaprojektowali wnętrza trzypoziomowego domu o powierzchni 400 m2. Inwestorzy marzyli o nowoczesnym i przytulnym wnętrzu nawiązującym do tego co kochają czyli podróży.

 

7IPY53TMjJ1iMxhsQE4362MKFmYuEITm9wcr66ttUiqHwoTihlC1jrAghQWK_25358204-3505670659777-6640938764408299-ojpg.jpg

Ogromna powierzchnia domu zapewniła odpowiednią ilość miejsca na zaprojektowanie wielu pomieszczeń o różnorodnych funkcjach. Na poziomie -1 znajduje się garaż, serwerownia, pomieszczenia gospodarcze, sala kinowa z barkiem i stołem do bilarda. Na parter składają się: salon, kuchnia z jadalnią i gabinet. Natomiast na piętrze zaprojektowano trzy sypialnie, garderobę oraz łazienki.

OjiaeFH5VnrVnJRB75LI9R3vABOfEPEtjF2CdFSDsU4gZ89zfgjIixfqmDoO_24883230-30268223743232-6282623898337565682-ojpg.jpg

Z myślą o stworzeniu wnętrz przytulnych zadecydowano o zastosowaniu dużej ilości drewna w pomieszczeniach. Był to ważny punkt w projekcie, dlatego poświęcono dużo czasu na podjęcie decyzji co do jego koloru.

 

Zobacz wnętrze domu


Brałeś udział w projekcie? Opowiedz nam swoją historię.

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

tagi

Wnętrza Prywatne , Projekt Domu

Stare z nowym na Sienkiewicza we Wrocławiu
Stare z nowym na Sienkiewicza we Wrocławiu

Zakończyła się budowa kompleksu mieszkaniowego Sienkiewicza Résidence we Wrocławiu. Położony w pobli ...

Zielona i błękitna inrastruktura w architekturze online
Zielona i błękitna inrastruktura w architekturze online

Zapraszamy na wersję online naszej cyklicznej konferencji pt. Zielona i błękitna infrastruktura w a ...

Plac Centralny – przestrzeń pamięci, funkcji i przyszłości
Plac Centralny – przestrzeń pamięci, funkcji i przyszłości

Plac Centralny w Warszawie to nie tylko nowa przestrzeń publiczna – to opowieść o historii, funkcjon ...

KOMENTARZE
Komentarze
Brak komentarzy
Zaloguj się, aby dodać komentarz

Wnętrza
ZOBACZ TAKŻE

PRACA:
Zatrudnię
  • Zatrudnię

Nie przegap okazji!!!

zapisz się do naszego newslettera