Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera


Aura Sky na warszawskiej Pradze z posadzkami żywicznymi na parkingu

 

Czas czytania: ~1 min


Aura Sky to najwyższy budynek mieszkalny na Pradze, który niedawno uzyskał pozwolenie na użytkowanie. To również jedna z pierwszych inwestycji w tej części miasta wyposażonych w najwyższej jakości, nowoczesne rozwiązania parkingowe czyli posadzki żywiczne.

 

8RpJlPcF28BZbOZM4KF083YOT8DFcDw6eqFjKxrvXvt5qeB2comKFv1L8tBI_deckshield-aura-sky-1jpg.jpg

85-metrowy budynek Aura Sky, usytuowany wzdłuż ulicy Ostrobramskiej w Warszawie, jest jednym z najbardziej charakterystycznych obiektów po prawej stronie Wisły. Ten prestiżowy apartamentowiec ma 26 kondygnacji nadziemnych i oferuje około 580 mieszkań o powierzchni od 36 do 122 m kw., z których wszystkie mają panoramiczne okna i przeszklone loggie, gwarantujące doskonałe nasłonecznienie wnętrz. Z najwyższych pięter budynku rozpościera się niepowtarzalny widok na panoramę stolicy.

WEsX24mOmOBzJML3PWZkn423F9YS1lDI7MmNk2FrN22oxbx0kdQHmpNxsd23_deckshield-aura-sky-3jpg.jpg

Budynek Aura Sky został wyposażony w szereg nowoczesnych rozwiązań, które zapewniają wysoki komfort mieszkańcom. Parking podziemny łączą z kondygnacjami mieszkalnymi szybkobieżne windy. Na trzech poziomach znajduje się w nim 658 miejsc postojowych, w tym 227 zautomatyzowanych stanowisk dla dwóch samochodów. Na wszystkich poziomach parkingu, łącznie z rampami, wykonano 8 500 m kw. poliuretanowych posadzek żywicznych Deckshield w kolorze szarym z białymi oznaczeniami poziomymi.

MMfyNgphjaW9f17cN3vMNnyv3jFQoYIFOiqrbUTa1JPiLWV2kaNAD29rY5SR_deckshield-aura-sky-4jpg.jpg

Posadzki parkingowe  służą do ochrony płyt betonowych oraz ramp w garażach przed zniszczeniem w wyniku intensywnego ruchu pojazdów. Są to bardzo elastyczne systemy posadzkowe o wysokiej zdolności mostkowania pęknięć i szczelin w podłożu. Warstwa o grubości 1,5 mm charakteryzuje się wysoką wytrzymałością mechaniczną i odpornością chemiczną, m.in. na samochodowe płyny eksploatacyjne oraz chlorki zawarte w drogowych solach odladzających. Ponadto, posadzki żywiczne Deckshield zwiększają estetykę i funkcjonalność parkingu – redukują hałas związany z piskiem opon, ich jasne, odbijające światło kolory optycznie powiększają wnętrze garażu, a antypoślizgowa powierzchnia i czytelne oznakowania poziome zwiększają bezpieczeństwo wszystkich uczestników ruchu.

 

Zobacz wizytówkę firmy Flowcrete Polska

Źródło: materiał prasowy


Podepnij swój artykuł

tagi

Posadzki

Dom asymetryczny od INOSTUDIO architekci
Dom asymetryczny od INOSTUDIO architekci

„Naszym zadaniem było zaprojektowanie nowoczesnego, energooszczędnego domu, pełnego naturalnego świa ...

Pierwszy w Polsce pokaz filmu Moriyama-San oraz dyskusja
Pierwszy w Polsce pokaz filmu Moriyama-San oraz dyskusja

6 lutego 2020 o godz.17:30 podczas Forum Designu&Architektury (IGLICA, pawilon nr 11) organizowanego ...

Modułowe miasto przyszłości
Modułowe miasto przyszłości

Zobaczcie projekt architektoniczny, stworzony przez pracownię EFFEKT Architects i laboratorium desig ...

KOMENTARZE
Komentarze
Brak komentarzy
Zaloguj się, aby dodać komentarz

Nie przegap okazji!!!

zapisz się do naszego newslettera