Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera


Spotkanie dla architektówe "Zielonooo mi" 15.03.18

 

Czas czytania: ~ 1 min


15 marca 2018 r o godz. 18:00 w Stacji Dizajn we Wrocławiu odbędzie się spotkanie dla architektów. Wystąpi grupa teatralna Improatak.

 

Wt81wJh27XWd1y3uSY28MUTqcvEaPgLpr70hpPBdZB1QGN4C40b2wwNyHJJq_teaser-1jpg.jpg

Przedstawienie będzie powstawało "ad hoc" na podstawie Twojej sugestii. Przyjdź i zainspiruj aktorów do tego, co ma się wydarzyć na scenie. Razem z nimi stwórz niepowtarzalne i wyjątkowe wydarzenie. Bądź twórcą i tworzywem!


 

Strona wydarzenia

Podepnij swój artykuł

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

tagi

Spotkania Dla Architektów

Na Białołęce budują basen z 15-metrową wieżą
Na Białołęce budują basen z 15-metrową wieżą

Miejskie pływalnie to zazwyczaj tzw. architektura tła - płaskie klocki z blachy i szkła, które w mie ...

Od supermarketu do świątyni sztuki. Niezwykła metamorfoza Muzeum Mitoraja w Pietrasancie
Od supermarketu do świątyni sztuki. Niezwykła metamorfoza Muzeum Mitoraja w Pietrasancie

Robiono tu codzienne zakupy, dziś stoją tu warte miliony, monumentalne rzeźby z brązu i marmuru. Zwy ...

Rusza modernizacja Palmiarni Poznańskiej
Rusza modernizacja Palmiarni Poznańskiej

Palmiarnia Poznańska – jeden z najszerszych i najbardziej charakterystycznych obiektów tego typu w P ...

KOMENTARZE
Komentarze
Brak komentarzy
Zaloguj się, aby dodać komentarz

Nie przegap okazji!!!

zapisz się do naszego newslettera