Publikacja jest płatna. Do jej zamieszczenia powinieneś utworzyć konto w części społecznościowej.

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera


Projekt wnętrza biura od Workplace

 

Czas czytania: ~ 1 min


W centrum innowacji jednej z największych grup mediowych w Polsce powstał projekt wnętrza biura, za które odpowiedzialni są architekci ze studia Workplace. Motywem przewodnim są neonowe napisy na ścianach.

 

biuro w Warszawie

Co było inspiracją do powstania projektu wnętrza?

Neon – niegdyś symbol nowoczesności, który promował to, co innowacyjne stał się motywem przewodnim aranżacji biura w Warszawie. Wyraziste i loftowe wnętrza w stylu garażowym wyróżnia tą przestrzeń spośród innych standarwoych biur.

biuro w Warszawie

W projekcie wnętrza biura architekci zastosowali dużo surowej cegły, kolorów oraz metalowych dodatków. Wszystkie te elementy w połączeniu z krzykliwymi grafikami na ścianach, nadają każdemu pomieszczeniu innego charakteru. Całą powierzchnię łączy podstawowe zamierzenie projektu – pobudzanie wyobraźni, swobodnej wymiany myśli i innowacyjnych pomysłów.

 

Zobacz jak wygląda projekt wnętrza biura wg studia Workplace. Odwiedź nasz wortal sztuka-wnętrza.pl i przekonaj się, czy projekt jest wart uwagi!

 

Zobacz projekt wnętrza biura


Brałeś udział w projekcie? Opowiedz nam swoją historię.

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

tagi

Aranżacja Biura , Projekt Wnętrza , Wnętrza Publiczne

Gniazda na wyspie Sobieszewskiej
Gniazda na wyspie Sobieszewskiej

„Projekt (…) na Wyspie Sobieszewskiej oparty jest na idei harmonii z miejscem, a nie jego przekształ ...

Stare z nowym na Sienkiewicza we Wrocławiu
Stare z nowym na Sienkiewicza we Wrocławiu

Zakończyła się budowa kompleksu mieszkaniowego Sienkiewicza Résidence we Wrocławiu. Położony w pobli ...

Zielona i błękitna inrastruktura w architekturze online
Zielona i błękitna inrastruktura w architekturze online

Zapraszamy na wersję online naszej cyklicznej konferencji pt. Zielona i błękitna infrastruktura w a ...

KOMENTARZE
Komentarze
Brak komentarzy
Zaloguj się, aby dodać komentarz

Nie przegap okazji!!!

zapisz się do naszego newslettera