Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera


Startuje pierwsza impreza z cyklu „Bauder. Spotkania z architekturą”

 

Czas czytania: ~2 min


29 listopada o godz. 16:00 w katowickim Kinoteatrze Rialto (ul. Św. Jana 24) odbędzie się pierwsze spotkanie dla architektów organizowane przez znanego producenta bitumicznych pokryć dachowych oraz systemów dachów zielonych, firmę Bauder. Goście spotkania będą mieli okazję obejrzeć film pt. „Koolhaas Houselife”, posłuchać ciekawej dyskusji pt. "Rem Koolhaas. Papież architektury, a także obejrzeć architektoniczny spektakl teatru improwizowanego „To Mało Powiedziane”. Wszystko w lekkiej, przyjemnej atmosferze.

 

Rem Koolhaas,  Koolhaas Houselife, Bauder, kinoteatr rialto

„Spotkania z architekturą” to nowy cykl organizowany przez firmę Bauder we współpracy z Grupą Sztuka Architektury. Przygotowany przez organizatorów bogaty program będzie się ogniskował wokół atrakcyjnych tematów architektonicznych wzbogaconych o garść informacji technicznych na temat oferty produktowej Bauder.

 

W trakcie spotkania, na podstawie filmu Koolhaas Houselife, spróbujemy odpowiedzieć na pytanie czy Rem Koolhaas jest faktycznie papieżem architektury. Pomogą nam w tym wyjątkowi goście dr inż. arch. Agata Twardoch oraz dr inż. arch. Ryszard Nakonieczny, którzy wspólnie z publicznością postarają się znaleźć klucz do sukcesu architekta.

 

Na zakończenie spotkania goście będą mieli okazję zobaczyć krótki, architektoniczny występ teatru improwizowanego „To Mało Powiedziane” i zasmakować pysznych przekąsek.

 

Krótko o filmie „Koolhaas Houselife”

Koolhaas Houselife w reż.Ila Beka i Louise Lemoine to film, który prezentuje jedną z ikon architektury współczesnej, dom w Bordeaux zaprojektowany przez znanego na calym świecie architekta Rema Koolhaasa. Villa Floriac oddana została do użytku w 1988 roku. Dom wypełniony jest nietypowymi rozwiązaniami, ułatwiającymi życie poruszających się na wózku mieszkańcowi. Przewodnikiem po współczesnej architekturze nietypowego domu jest gospodyni Guadalupe Acedo. To z jej perspektywy poznajemy funkcjonowanie ikony architektury od środka. Pełen humoru, pouczający film, na którym z pewnością nie można sie nudzić.

 

Wstęp wolny. Wymagana rejestracja.

Jeśli nie widzisz formularza kliknij tutaj

 

 

Bauder jest czołowym producentem systemów dachowych w Europie. Od ponad 150 lat firma jest prowadzona przez właścicieli. Bauder oferuje kompleksowe doradztwo oraz wszystkie rodzaje materiałów do uszczelniania, izolacji i zazieleniania zapewniając w ten sposób projektantom, deweloperom i podwykonawcom bezpieczeństwo podczas podejmowania decyzji o wykonaniu bądź modernizacji dachu.Podepnij swój artykuł

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

tagi

Spotkania Dla Architektów, Spotkanie Z Architektem, Spotkanie Z Architekturą, Imprezy Dla Architektów

Dla nowych mieszczan
Dla nowych mieszczan

419 kawalerek oraz 33 dwupokojowych mieszkań o metrażach od 25,58 do 37 m2 mieści budynek mieszkalny ...

Bryły od mieszkania
Bryły od mieszkania

Maćków Pracownia Projektowa realizuje kolejny projekt we Wrocławiu, zakończyła właśnie budowę pierws ...

Dom jak azyl
Dom jak azyl

Projekt domu, który zaplanowano jako schronienie dla dzieci pozostających w pieczy zastępczej powsta ...

KOMENTARZE
Komentarze
Brak komentarzy
Zaloguj się, aby dodać komentarz

Zaproszenia
ZOBACZ TAKŻE

PRACA:
Zatrudnię
  • Zatrudnię

Nie przegap okazji!!!

zapisz się do naszego newslettera