Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera


Wnętrze biura w duńskim klimacie

 

Czas czytania: ~ 1 min


Pracownia Workplace Solutions zaprojektowała wnętrze biura polskiego oddziału Nordea Bank Abp, który mieści się w gdyńskim kompleksie biurowym Łużycka Office Park. Jak przystało na duńską instytucję, siedziba banku pełna jest skandynawskich nawiązań.

 

Workplace Solutions, bank nordea, wnętrze biura

Przestrzeń biurowa o powierzchni 5500 m2 to codzienne miejsce pracy prawie 500 osób z branży IT. Scandinavia Office to efekt wspólnej pracy architektów z pracownikami, podczas którego projektanci starali się jak najlepiej zrozumieć potrzeby i oczekiwania tych drugich.

Workplace Solutions, bank nordea, wnętrze biura

Przestrzeń biurowa przyjazna pracownikom

Wnętrze biurowa zostało tak zaprojektowana, że aż 40% powierzchni to przestrzenie nieformalne, które wspierają spontaniczne spotkania oraz wymianę wiedzy. Znajdują się tam pomieszczenia pracy wspólnej, ale także tzw. “home zones”, w której pracownicy mogą w skupieniu poświęcić się indywidualnym obowiązkom. Przestrzeni daleko jest do typowego open spacu, zaprojektowana  została w myśl koncepcji Nordea Unlimited, która oparta jest na elastycznym zagospodarowaniu miejsca w zależności od aktywności, jaka w ciągu dnia jest tam wykonywana.

 

Zobacz jak wygląda wnętrze biura zaprojektowane przez Workplace Solutions. Odwiedź nasz serwis sztuka-wnętrza.pl i przekonaj się, czy projekt jest wart uwagi!

 

Zobacz wnętrze biura


Brałeś udział w projekcie? Opowiedz nam swoją historię.

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

tagi

Wnętrza Publiczne , Wnętrze Biura , Aranżacja Biura

Dom Autorodzinny Koniecznego idzie na sprzedaż
Dom Autorodzinny Koniecznego idzie na sprzedaż

Jeden z betonowych domów Roberta Koniecznego trafił na rynek nieruchomości. Dom Autorodzinny z 2013 ...

Społeczne mieszkalnictwo bez banału ? Czy TBS Grójecka przełamało klątwę budownictwa społecznego ?
Społeczne mieszkalnictwo bez banału ? Czy TBS Grójecka przełamało klątwę budownictwa społecznego ?

Siedemnaście lat oczekiwania, ruchliwe skrzyżowanie i budżet samorządowy. Gdy większość realizacji z ...

Nadbudowa linii średnicowej i nowy Plan Ogólny. Przyszłość warszawskiego Śródmieścia
Nadbudowa linii średnicowej i nowy Plan Ogólny. Przyszłość warszawskiego Śródmieścia

Przez ostatnie trzydzieści lat wizje rozwoju ścisłego centrum Warszawy koncentrowały się niemal wyłą ...

KOMENTARZE
Komentarze
Brak komentarzy
Zaloguj się, aby dodać komentarz

Nie przegap okazji!!!

zapisz się do naszego newslettera