Publikacja jest płatna. Do jej zamieszczenia powinieneś utworzyć konto w części społecznościowej.

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera


Wnętrze restauracji stylizowane na lata 20 XX w.

 

Czas czytania: ~ 1 min


Architekci z pracowni THE SPACE zaprojektowali wnętrze restauracji Gruby Josek w Warszawie, które stylizowane jest na lata 20 XX wieku. Lokalizacja restauracji również nie była wybrana przypadkowo – chodziło o klimat nie tylko w środku, ale i na zewnątrz.

 

THE SPACE, Gruby Josek, wnętrze restauracji

Wnętrze restauracji nawiązuje do historii nie tylko poprzez menu, stroje kelnerów oraz ich język, ale także poprzez neon stylizowanym Warszawą i jej herbem.

Projektanci chcieli tak zaaranżować wnętrze, które wprowadza klientów w klimat dawnej Warszawy, przy zachowaniu elementów współczesności. Wszystko miało być spójne z pierwotnym pomysłem.

THE SPACE, Gruby Josek, wnętrze restauracji

Dwupoziomowy lokal o powierzchni ok 250 m² na parterze mieści jedną dużą przestrzeń dla gości wraz z barem i kuchnią, a na piętrze do mniejszych pomieszczeń prowadzi  antresola oraz wąskie korytarze. Architekci z pracowni THE SPACE zadbali również o miejsce dla najmłodszych.

 

Zobacz wnętrze restauracji zaprojektowane przez pracownię THE SPACE. Odwiedź nasz serwis sztuka-wnętrza.pl i przekonaj się, czy projekt jest wart uwagi!

 

Zobacz wnętrze restauracji


Brałeś udział w projekcie? Opowiedz nam swoją historię.

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

tagi

Wnętrze Restauracji , Wnętrza Prywatne , Aranżacja Restauracji

Stare z nowym na Sienkiewicza we Wrocławiu
Stare z nowym na Sienkiewicza we Wrocławiu

Zakończyła się budowa kompleksu mieszkaniowego Sienkiewicza Résidence we Wrocławiu. Położony w pobli ...

Zielona i błękitna inrastruktura w architekturze online
Zielona i błękitna inrastruktura w architekturze online

Zapraszamy na wersję online naszej cyklicznej konferencji pt. Zielona i błękitna infrastruktura w a ...

Plac Centralny – przestrzeń pamięci, funkcji i przyszłości
Plac Centralny – przestrzeń pamięci, funkcji i przyszłości

Plac Centralny w Warszawie to nie tylko nowa przestrzeń publiczna – to opowieść o historii, funkcjon ...

KOMENTARZE
Komentarze
Brak komentarzy
Zaloguj się, aby dodać komentarz

Wnętrza
ZOBACZ TAKŻE

PRACA:
Zatrudnię
  • Zatrudnię

Nie przegap okazji!!!

zapisz się do naszego newslettera