Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera


Projekt tarasu na dachu biurowca

 

Czas czytania: ~ 1 min


Projekt tarasu na dachu jednego z warszawskich biurowców, który ma umilać przerwę w pracy to pomysł marki Westwing a jego realizacją zajęła się pracownia Line Design. Tak powstała mała, zielona przestrzeń z widokiem na stolicę, gdzie członkowie zespołu mogą komfortowo odetchnąć, spotkać się w swobodnej atmosferze i korzystać ze słońca w ciepłe, letnie dni.

 

Line Design, zielony taras, projekt tarasu
Line Design, zielony taras, projekt tarasu

Aranżacja tarasu z miejscem do wypoczynku

Architekci z pracowni Line Design podzielili przestrzeń o powierzchni 120 m2 na dwie stresy: relaksu i zieleni. Na tarasie znalazło się miejsce na niskie stoliki otoczone wygodnymi fotelami, a także wysokie stoły, przy którym można zjeść posiłek czy usiąść z laptopem. Jako że marka Westwing oferuje meble i dodatki, na aranżowanym dla niej tarasie nie mogło zabraknąć stylowego wyposażenia. Wszystkie siedziska oraz stoliki charakteryzują nowoczesne, minimalistyczne stelaże. Czerń i biel przeplatają się z szarością obić oraz rattanowymi kubełkami krzeseł.

 

Zobacz nowoczesny projekt tarasu, który jest dziełem pracowni Line Design. Więcej inspiracji znajdziesz w naszym serwisie sztuka-krajobrazu.pl.

 

Zobacz projekt tarasu


Brałeś udział w projekcie? Opowiedz nam swoją historię.

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

tagi

Projekt Tarasu , Przestrzeń Publiczna

Międzypokoleniowe Centrum Aktywności i Innowacji w Bielsku Białej
Międzypokoleniowe Centrum Aktywności i Innowacji w Bielsku Białej

W Parku Włókniarzy w Bielsku-Białej powstało Międzypokoleniowe Centrum Aktywności i Innowacji zwane ...

TBS w stylu „świdermajer”
TBS w stylu „świdermajer”

W położonej na południowo-wschodnich obrzeżach Warszawy Falenicy powstał budynek mieszkalny Towarzys ...

Modernistyczna willa przywrócona do życia
Modernistyczna willa przywrócona do życia

W 1930 roku przy ulicy Kościuszki 65 stanął dom z ogrodem zaprojektowany dla inżyniera Jana Krygowsk ...

KOMENTARZE
Komentarze
Brak komentarzy
Zaloguj się, aby dodać komentarz

Krajobraz
ZOBACZ TAKŻE

PRACA:
Zatrudnię
  • Zatrudnię

Nie przegap okazji!!!

zapisz się do naszego newslettera