BIM Day 2019 – cyfrowa budowa. Konferencja w Warszawie - Sztuka architektury

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera


BIM Day 2019 – cyfrowa budowa

 

Czas czytania: ~2 min


Trwa rejestracja na Konferencję BIM Day 2019 – Cyfrowa Budowa, która już 15 października 2019 w Airport Hotel w Warszawie. Spotkanie to branżowa debata na temat świadomości i wykorzystania BIM na wszystkich etapach procesu budowlanego – także na budowie!

 

BIM Day 2019, cyfrowa budowa, BIM, konferencja dla architektów

Jak wygląda stopień adaptacji BIM w Polsce i jak się zmienił na przestrzeni ostatnich 4 lat? Jakie trendy zdominują przyszłość polskiej architektury i budownictwa? Jak skutecznie przenieść model BIM na etap realizacji i zarządzania? Czy nadszedł czas chmury?

 

To tylko niektóre z zagadnień, które zostaną omówione podczas kolejnej edycji BIM Day. Do udziału w konferencji, Autodesk zaprasza wszystkich uczestników rynku architektoniczno-budowlanego: architektów, konstruktorów, instalatorów, wykonawców, deweloperów, inwestorów – publicznych i prywatnych oraz wszystkich przedstawicieli administracji i instytucji rynku architektonicznego i budowlanego.

 

„Eksperci rynkowi są zgodni – polska branża budowlana stoi przed wieloma wyzwaniami. Jak pokazują wyniki ogłoszonego w czerwcu przez Autodesk raportu „Budownictwo. Innowacje. Wizja liderów branży 2025” – główne z nich to ekologia, zmiany społeczne, sytuacja na rynku pracy. Przyszłość branży silnie zdeterminuje postęp technologiczny oraz efektywniejsza współpraca: architekt – wykonawca – inwestor. Szersze i dokładniejsze wykorzystanie BIM – zwłaszcza na placu budowy, przełoży się na wzrost wydajności sektora budowlanego. Zapraszamy do wspólnej dyskusji i kreowania potencjału branży!” - mówi Grażyna Kołodziejek, Country Marketing Manager Autodesk.

 

BIM Day 2019 to oprócz licznych prelekcji, prezentacji narzędzi oraz wystawy nowych technologii dla rynku – również premiera raportu „BIM, współpraca, chmura w polskim budownictwie”, której towarzyszyć będzie debata z udziałem zaproszonych ekspertów. Panelistów oraz zagadnienia debaty poznamy już we wrześniu. Badanie jest kontynuacją podobnego raportu przeprowadzonego w 2015 roku. W związku z tym możliwa będzie analiza porównawcza części danych oraz sprawdzenie, co się zmieniło w ciągu ostatnich 4 lat w obszarze rozwoju BIM w Polsce.

 

BIM Day 2019 - dlaczego warto wziąć udział w konferencji?

- Trendy i dane na temat rynku

- Dyskusja wszystkich uczestników procesu architektoniczno-budowlanego

- Premiera raportu „BIM, współpraca, chmura w polskim budownictwie”

- Inspirujące prelekcje praktyków i ekspertów

- Wystawa nowych rozwiązań dla rynku i networking

 

Więcej informacji o konferencji dla architektów znajdziesz na stronie organizatora.

 

Jesteśmy Patronem Medialnym konferencji


Podepnij swój artykuł

tagi

Konferencja Dla Architektów, Spotkania Dla Architektów

Kolorowe domki dla bezdomnych
Kolorowe domki dla bezdomnych

Pracownia Lehrer Architects od jakiegoś czasu tworzy kolorowe projekty dla bezdomnych. Na niemożliwy ...

Webinarium Sika: Dachy zielone – szwajcarska jakość hydroizolacji dostosowana do Twoich potrzeb
Webinarium Sika: Dachy zielone – szwajcarska jakość hydroizolacji dostosowana do Twoich potrzeb

Dachy są najbardziej narażonymi na działanie czynników warunków atmosferycznych elementami budynków ...

Webinarium Triflex: Diabeł często tkwi w szczegółach. Innowacyjne rozwiązania do uszczelniania skomplikowanych detali na dachach, balkonach i parkingach
Webinarium Triflex: Diabeł często tkwi w szczegółach. Innowacyjne rozwiązania do uszczelniania skomplikowanych detali na dachach, balkonach i parkingach

Zapraszamy do udziału w webinarium architektonicznym, podczas którego przedstawione zostaną przykład ...

KOMENTARZE
Komentarze
Brak komentarzy
Zaloguj się, aby dodać komentarz

Zaproszenia
ZOBACZ TAKŻE

PRACA:
Zatrudnię
  • Zatrudnię

Nie przegap okazji!!!

zapisz się do naszego newslettera