Designerskie panele akustyczne do wnętrz od Muraspec - Sztuka architektury

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera


Designerskie panele akustyczne do wnętrz

 

Czas czytania: ~2 min


Ścianki, panele, płytki 3D oraz instalacje sufitowe to designerskie materiały o właściwościach akustycznych, stworzone do wnętrz publicznych i prywatnych, które można znaleźć w nowej ofercie firmy Muraspec. Zaprojektowane z myślą o środowisku (100% poliester, w tym ponad 50% to materiał pochodzący z recyklingu).

 

Do oferty firmy dołączyły kolejne markowe rozwiązania poprawiające akustykę wnętrz. To panele renomowanej nowozelandziej marki Autex Industries specjalizującej się w efektywnych rozwiązaniach do kontroli dźwięku i jego pochłaniania w pomieszczeniach komercyjnych (biura, szkoły, sale wykładowe, kina i in.) oraz mieszkalnych. Różnorodne estetycznie produkty są doskonałą propozycją zwłaszcza dla projektantów wnętrz zajmujących się tworzeniem przestrzeni biurowych. Znakomita funkcjonalność: współczynnik pochłaniania (akustyka) min. alfa 0,50 – 0,95.

 

Panele akustyczne CASCADE.

To dobra propozycja dla wielbicieli soczystych kolorów i lekkich estetycznie form. Atrakcyjna ażurowa forma paneli, które wyglądają niczym kolorowe wycinanki, pozwala na przenikanie światła i wzroku, jednocześnie pozostawiając użytkownikom wrażenie otwartej przestrzeni. Panele dostępne w gamie atrakcyjnych kolorów i wzorów. Wymiary pojedynczego panela: szerokość 120 cm, wysokość 240 cm, grubość 12 mm. Panele są lekkie,  nietoksyczne, nie wywołują alergii (materiał nie zawiera spoiw chemicznych). Poliestrowa powierzchnia jest odporna na brudzenie się, a jej pielęgnacja odbywa się przez odkurzanie.

Muraspec
Muraspec

Płyta ścienna QUIETSPACE 3D

Modułowa akustyczna płytka ścienna, jest dekoracyjną i funkcjonalną powierzchnią akustyczna do wnętrz mieszkalnych, edukacyjnych, handlowych, hotelarskich i komercyjnych. Akustyczne poliestrowe płytki oferują najwyższą absorpcję dźwięku, redukują pogłos i kontrolują szum tła. Modułowa konstrukcja płytek ułatwia instalację oraz konfigurację na ścianie. Płytki w wymiarach 575x575 mm są lekkie, stabilne i łatwe w montażu. Oferowane w gamie współczesnych wzorów i kolorów, które są wysoko odporne na blaknięcie. Wykonane są w 100 % z poliestru, z czego 60% to materiał pochodzący z recyklingu. Płytki dostępne są w grubościach od 33 do 58 mm. Opakowanie zawiera 6 płytek.

Muraspec

Panele sufitowe FRONTIER

To rozwiązanie akustyczne zaprojektowane w celu pochłaniania dźwięku w przestrzeniach pracy i komunikacji. Poziome panele montowane pod sufitem,  popularnie zwane "żyletkami", pochłaniając dźwięk i wydatnie poprawiają akustykę we wnętrzu. Prosta budowa systemu pozwala projektantom dowolnie łączyć i dopasowywać kolory i style. Panele Frontier wykonane są ze sprasowanego filcu PET, który w ponad 50% pochodzi z recyklingu. Inne zalety to m.in. łatwa instalacja i możliwość integracji z systemami oświetleniowymi.

Muraspec
Muraspec

Dekoracyjne konstrukcje HORISON

Zawieszane instalacje sufitowe oraz pływające na suficie płyty akustyczne pozwalają tworzyć  dekoracyjne akustyczne konstelacje, które – zwłaszcza w dużych przestrzeniach - prezentują swój designerski kunszt.  Poliestrowe panele dostępne są w 5 geometrycznych kształtach i atrakcyjnej gamie kolorystycznej. Kryte mocowania zapewniają wysoką estetykę montażu.

Muraspec
Muraspec

Źródło: Muraspec


Podepnij swój artykuł

tagi

Technologie, Ściany, Wnętrza

Drewniane domki Cichosza w Szydłowie
Drewniane domki Cichosza w Szydłowie

„Architektura to uzupełnienie pejzażu i zarazem jego dopełnienie, bo gdy już powstanie to ten pejzaż ...

Niezwykła rozbudowa domu
Niezwykła rozbudowa domu

Jeszcze kilka lat temu w kamienicy na wrocławskim Ostrowie Tumskim działał punkt usługowy z branży p ...

Biurowiec na wąskiej działce
Biurowiec na wąskiej działce

Nasze miasta są coraz gęściej zabudowane, a mieszkańców i użytkowników miejskiej przestrzeni wciąż p ...

KOMENTARZE
Komentarze
Brak komentarzy
Zaloguj się, aby dodać komentarz

Technologie
ZOBACZ TAKŻE

PRACA:
Zatrudnię
  • Zatrudnię

Nie przegap okazji!!!

zapisz się do naszego newslettera