Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera


Webinarium Schüco: Poczuj perfekcję Schüco AD UP

 

Czas czytania: ~ 1 min


Zapraszamy na webinarium architektoniczne firmy Schüco: Poczuj perfekcję Schüco AD UP, którego tematem będą drzwi wejściowe. Szkolenie odbędzie się 18 czerwca 2020 o godz. 11:00. Spotkanie kierowane jest do architektów, studentów, wykonawców i wszystkich zainteresowanych tematyką.

 

Szkolenie dla architektów firmy Schuco


Zobacz program szkolenia dla architektów

Firma: Schüco International Polska
Termin: 18.06.2020, godz. 11:00

Tytuł prezentacji: Poczuj perfekcję Schüco AD UP

Opis szkolenia: Drzwi wejściowe przestają być już tylko barierą antywłamaniową czy dekoracją strefy wejścia. Coraz częściej są elementem inteligentnym i spersonalizowanym, który ma za zadanie ułatwiać domownikom dostęp do wnętrza budynku i realizować bardziej zaawansowane funkcje związane z szeroko pojętym poczuciem bezpieczeństwa.

Prowadzący szkolenie:

Przemysław Wojciechowski, Dyrektor ds. Sprzedaży Obiektowej

Adam Mojżesz, Regionalny Menadżer Sprzedaży ds. Systemów Aluminiowych

 

* Prosimy o dokładne wypełnienie formularza rejestracji na webinarium, ponieważ na jego podstawie będą wystawiane i wysyłane certyfikaty.

 

** Po zakończonym szkoleniu w ciągu 14 dni zostanie wysłany drogą mailową certyfikat uczestnictwa. Aby go zdobyć należy wziąć udział w transmisji na żywo przez co najmniej 30 min.

 

Pytania prosimy kierować na adres: [email protected]


Podepnij swój artykuł

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

tagi

Drzwi , Technologie , Webinarium Architektoniczne , Webinarium Dla Architektów , Szkolenie Architektoniczne , Szkolenie Dla Architektów , Hot

Nowa wersja Łodzi Kaliskiej już wkrótce
Nowa wersja Łodzi Kaliskiej już wkrótce

Jeszcze w tym roku rozpocznie działanie nowy dworzec Łódź Kaliska, zbudowany w miejscu rozebranego b ...

Konferencja "Zielona i błękitna infrastruktura w architekturze" - IV edycja
Konferencja "Zielona i błękitna infrastruktura w architekturze" - IV edycja

Wiele polskich miast już od wielu lat wdraża rozwiązania z zakresu zielonej i błękitnej infrastruktu ...

Stadion Skry w Warszawie znów działa
Stadion Skry w Warszawie znów działa

Warszawa odzyskała teren sportowo-rekreacyjny. Właśnie zakończył się pierwszy etap remontu od lat zd ...

KOMENTARZE
Komentarze
Brak komentarzy
Zaloguj się, aby dodać komentarz

Webinaria dla architektów
ZOBACZ TAKŻE

PRACA:
Zatrudnię
  • Zatrudnię

Nie przegap okazji!!!

zapisz się do naszego newslettera