Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera


Webinarium SOPREMA Polska: Nowoczesne dachy zielone. Przykłady realizacji w Polsce.

 

Czas czytania: ~ 1 min


Zapraszamy na webinarium architektoniczne firmy SOPREMA Polska, którego tematem będzie przegląd nowoczesnych dachów zielonych zrealizowanych w Polsce. Szkolenie, które odbędzie się 1 lipca 2020 o godz. 11:00 skierowane jest do architektów, studentów, wykonawców i wszystkich zainteresowanych tematyką. Udział bezpłatny. Rejestracja.

 

Webinarium dla architektów firmy Soprema Polska


Zobacz program szkolenia dla architektów

Firma: SOPREMA Polska
Termin: 01.07.2020, godz. 11:00

Tytuł prezentacji: Nowoczesne dachy zielone. Przykłady realizacji w Polsce.

Opis szkolenia: Koncentrujemy się na umiejętności wykorzystania systemów dachów zielonych SOPREMA w celu realizacji dachu zielonego spełniającego potrzeby inwestora, wykonawcy i architekta, poparte ciekawymi realizacjami w Polsce.

Prowadzący szkolenie:  Piotr Muszyński, Kierownik Działu Business Development
Product Manager Dachy Zielone, Rzeczoznawca PSDZ

 

* Prosimy o dokładne wypełnienie formularza rejestracji na webinarium, ponieważ na jego podstawie będą wystawiane i wysyłane certyfikaty.

 

** Po zakończonym szkoleniu w ciągu 21 dni zostanie wysłany drogą mailową certyfikat uczestnictwa. Aby go zdobyć należy wziąć udział w transmisji na żywo przez co najmniej 30 min.

 

Pytania prosimy kierować na adres: [email protected]


Podepnij swój artykuł

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

tagi

Webinarium Architektoniczne , Webinarium Dla Architektów , Szkolenie Architektoniczne , Szkolenie Dla Architektów , Dach , Dachy , Hot

Nowy standard w polskim budownictwie społecznym ?
Nowy standard w polskim budownictwie społecznym ?

Przez lata budownictwo społeczne w Polsce kojarzyło się głównie z cięciem kosztów i zaspokajaniem wy ...

Technolog medyczny i architekt – partnerstwo w imię jakości. Już 28 października 2026 odbędzie się kolejna edycja konferencji „Medycyna w Architekturze”
Technolog medyczny i architekt – partnerstwo w imię jakości. Już 28 października 2026 odbędzie się kolejna edycja konferencji „Medycyna w Architekturze”

Projektowanie współczesnego szpitala to balansowanie na granicy zaawansowanej inżynierii, medycyny o ...

Wyburzyli Mistera Budownictwa, by odpowiedzieć na nowy program użytkowy. Nowy Szczeciński Dom Sportu
Wyburzyli Mistera Budownictwa, by odpowiedzieć na nowy program użytkowy. Nowy Szczeciński Dom Sportu

Szczeciński Dom Sportu przez dekady stanowił ikonę modernistycznego Szczecina, lecz z biegiem lat pr ...

KOMENTARZE
Komentarze
Brak komentarzy
Zaloguj się, aby dodać komentarz

Nie przegap okazji!!!

zapisz się do naszego newslettera