Konferencja dla architektów pt. Hotele, biurowce, galerie handlowe 2020 - Sztuka architektury

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera


Hotele, biurowce, galerie handlowe 2020 - konferencja dla architektów online

 

Czas czytania: ~1 min


Hotele, biurowce, galerie handlowe 2020 to bezpłatna konferencja dla architektów oraz specjalistów od projektowania i budowy przestrzeni komercyjnych o charakterze biurowo-handlowym, hotelowym i użyteczności publicznej, która odbędzie się 30 lipca 2020 o godz. 10:00. Będzie można zadawać pytania prelegentom.

 

jAy09AJYRSv5j6t5zZCVFfwZJFtv8MLGK5BHc2RNK6jgxpNWMflOZXFsHrZa_hbc-1-gif-smallgif.gif

Przed uczestnikami solidna dawka niezbędnej wiedzy w temacie projektowania, budowy i zarządzania bezpieczeństwem obiektów komercyjnych i użyteczności publicznej.

 

Co może zmienić się na rynku powierzchni komercyjnych w najbliższym czasie? Jak duży nacisk zostanie postawiony na kwestie bezpieczeństwa, elastyczności i bezpiecznej ewakuacji. Jakie wyzwania czekają na architektów i projektantów, wykonawców oraz dostawców rozwiązań i technologii? Czy czekają nas bezdotykowe budynki oraz przestrzenie biurowe? Aktualizacje systemów BMS umożliwiające efektywne i bardziej oszczędne zarządzanie całym obiektem z jednego miejsca? Limitowany dostęp do konkretnych pomieszczeń, np. wind, czy wyznaczona strefa dla kurierów, gdzie bezkontaktowo pozostawią przesyłkę. Czy to wszystko z kolei wymusi wprowadzenie nowych procedur lub rozbudowanie, modernizację istniejących. Inne podejście do zarządzania i eksploatacji?

 

Poprowadzą ją doświadczeni eksperci, którzy gwarantują wysoki poziom merytoryczny konferencji. Przekażą zalogowanym uczestnikom sporą dawkę cennej wiedzy, pomocnej w realizacji najbardziej wymagających projektów. Wyjaśnią także poruszane zagadnienia w oparciu o aktualny stan prawny i wymagania techniczne, oraz przedstawią konkretne przykłady realizacji i zastosowań. Uczestnicy otrzymają również dostęp do prezentacji i wytycznych technicznych oraz Certyfikat Uczestnictwa z poziomu panelu wydarzenia.

 

Program i rejestracja na wydarzenie dostępne pod linkiem

 

Jesteśmy Patronem Medialnym wydarzenia


Podepnij swój artykuł

tagi

Konferencja Dla Architektów

Kolorowe domki dla bezdomnych
Kolorowe domki dla bezdomnych

Pracownia Lehrer Architects od jakiegoś czasu tworzy kolorowe projekty dla bezdomnych. Na niemożliwy ...

Webinarium Sika: Dachy zielone – szwajcarska jakość hydroizolacji dostosowana do Twoich potrzeb
Webinarium Sika: Dachy zielone – szwajcarska jakość hydroizolacji dostosowana do Twoich potrzeb

Dachy są najbardziej narażonymi na działanie czynników warunków atmosferycznych elementami budynków ...

Webinarium Triflex: Diabeł często tkwi w szczegółach. Innowacyjne rozwiązania do uszczelniania skomplikowanych detali na dachach, balkonach i parkingach
Webinarium Triflex: Diabeł często tkwi w szczegółach. Innowacyjne rozwiązania do uszczelniania skomplikowanych detali na dachach, balkonach i parkingach

Zapraszamy do udziału w webinarium architektonicznym, podczas którego przedstawione zostaną przykład ...

KOMENTARZE
Komentarze
Brak komentarzy
Zaloguj się, aby dodać komentarz

Zaproszenia
ZOBACZ TAKŻE

PRACA:
Zatrudnię
  • Zatrudnię

Nie przegap okazji!!!

zapisz się do naszego newslettera