Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera


Hotele, biurowce, galerie handlowe 2020 - konferencja dla architektów online

 

Czas czytania: ~1 min


Hotele, biurowce, galerie handlowe 2020 to bezpłatna konferencja dla architektów oraz specjalistów od projektowania i budowy przestrzeni komercyjnych o charakterze biurowo-handlowym, hotelowym i użyteczności publicznej, która odbędzie się 30 lipca 2020 o godz. 10:00. Będzie można zadawać pytania prelegentom.

 

jAy09AJYRSv5j6t5zZCVFfwZJFtv8MLGK5BHc2RNK6jgxpNWMflOZXFsHrZa_hbc-1-gif-smallgif.gif

Przed uczestnikami solidna dawka niezbędnej wiedzy w temacie projektowania, budowy i zarządzania bezpieczeństwem obiektów komercyjnych i użyteczności publicznej.

 

Co może zmienić się na rynku powierzchni komercyjnych w najbliższym czasie? Jak duży nacisk zostanie postawiony na kwestie bezpieczeństwa, elastyczności i bezpiecznej ewakuacji. Jakie wyzwania czekają na architektów i projektantów, wykonawców oraz dostawców rozwiązań i technologii? Czy czekają nas bezdotykowe budynki oraz przestrzenie biurowe? Aktualizacje systemów BMS umożliwiające efektywne i bardziej oszczędne zarządzanie całym obiektem z jednego miejsca? Limitowany dostęp do konkretnych pomieszczeń, np. wind, czy wyznaczona strefa dla kurierów, gdzie bezkontaktowo pozostawią przesyłkę. Czy to wszystko z kolei wymusi wprowadzenie nowych procedur lub rozbudowanie, modernizację istniejących. Inne podejście do zarządzania i eksploatacji?

 

Poprowadzą ją doświadczeni eksperci, którzy gwarantują wysoki poziom merytoryczny konferencji. Przekażą zalogowanym uczestnikom sporą dawkę cennej wiedzy, pomocnej w realizacji najbardziej wymagających projektów. Wyjaśnią także poruszane zagadnienia w oparciu o aktualny stan prawny i wymagania techniczne, oraz przedstawią konkretne przykłady realizacji i zastosowań. Uczestnicy otrzymają również dostęp do prezentacji i wytycznych technicznych oraz Certyfikat Uczestnictwa z poziomu panelu wydarzenia.

 

Program i rejestracja na wydarzenie dostępne pod linkiem

 

Jesteśmy Patronem Medialnym wydarzenia


Podepnij swój artykuł

tagi

Konferencja Dla Architektów

Orientarium w Łodzi - architektura w orientalnym klimacie
Orientarium w Łodzi - architektura w orientalnym klimacie

Działające od wiosny 2022 roku Orientarium w Łodzi - to jedna z najnowocześniejszych tego typu placó ...

Mała architektura dla Krakowa
Mała architektura dla Krakowa

Od 1 lipca 2022 roku obowiązuje w Krakowie tzw. uchwała krajobrazowa, według której pojawiające się ...

Drewniany dom Czarna Perła w Lanckoronie. Architektura, która łączy tradycję z nowoczesnością – prezentacja online i wywiad z architektem
Drewniany dom Czarna Perła w Lanckoronie. Architektura, która łączy tradycję z nowoczesnością – prezentacja online i wywiad z architektem

Czarna Perła w Lanckoronie to dom jednorodzinny, który skalą, formą i detalem nawiązuje do tradycyjn ...

KOMENTARZE
Komentarze
Brak komentarzy
Zaloguj się, aby dodać komentarz

Zaproszenia
ZOBACZ TAKŻE

PRACA:
Zatrudnię
  • Zatrudnię

Nie przegap okazji!!!

zapisz się do naszego newslettera