Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera


Webinarium Bauder: Dach przyjazny środowisku. Dachy elementem zrównoważonego rozwoju.

 

Czas czytania: ~ 1 min


Zapraszamy na webinarium architektoniczne firmy Bauder, które odbędzie się 24 listopada 2020 o godz. 11:00. Tematem spotkania online będzie dach zielony jako element zrównoważonego rozwoju. Aby wziąć w nim udział wystarczy tylko zarejestrować się.

 

Szkolenie da architektów z dachów zielonych, Bauder


Zobacz program szkolenia dla architektów

Szkolenie skierowane jest do architektów, studentów, wykonawców i wszystkich zainteresowanych tematyką.

 

Firma: Bauder
Termin: 24.11.2020, godz. 11:00

Tytuł prezentacji: Bauder- dach przyjazny środowisku. Dachy elementem zrównoważonego rozwoju.

Prowadzący szkolenie: Maciej Runka

W programie szkolenia:

- Dach zielony ekstensywny

- BauderVIP - tarasy

- BauderECO – nowoczesna termoizolacja

- BauderLiquitec – płynne tworzywa sztuczne

 

* Prosimy o dokładne wypełnienie formularza rejestracji na webinarium, ponieważ na jego podstawie będą wystawiane i wysyłane certyfikaty.

 

** Po zakończonym szkoleniu w ciągu 14 dni zostanie wysłany drogą mailową certyfikat uczestnictwa. Aby go zdobyć należy wziąć udział w transmisji na żywo przez co najmniej 30 min.

 

Pytania prosimy kierować na adres: [email protected]


Podepnij swój artykuł

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

tagi

Webinarium Architektoniczne , Webinarium Dla Architektów , Webinar , Szkol , Szkolenie Dla Architektów , Dach , Dachy

Biała willa na Woli Justowskiej w Krakowie
Biała willa na Woli Justowskiej w Krakowie

Zlokalizowana w prestiżowej dzielnicy Krakowa – na Woli Justowskiej – willa o powierzchni użytkowej ...

Nowoczesna willa w duchu modernizmu lat 30
Nowoczesna willa w duchu modernizmu lat 30

Zlokalizowany w podwarszawskiej okolicy dom to przykład współczesnej architektury, która sięga po ję ...

Nowa wersja Łodzi Kaliskiej już wkrótce
Nowa wersja Łodzi Kaliskiej już wkrótce

Jeszcze w tym roku rozpocznie działanie nowy dworzec Łódź Kaliska, zbudowany w miejscu rozebranego b ...

KOMENTARZE
Komentarze
Brak komentarzy
Zaloguj się, aby dodać komentarz

Webinaria dla architektów
ZOBACZ TAKŻE

PRACA:
Zatrudnię
  • Zatrudnię

Nie przegap okazji!!!

zapisz się do naszego newslettera