Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera


Webinarium Schüco: Nowoczesne systemy balustrad jako integralna część okna portfenetr

 

Czas czytania: ~2 min


Wraz z rosnącym trendem projektowania wysokich niemal na całą kondygnację przeszkleń, wysokie okna z balustradą stały się atrakcyjnym urozmaiceniem architektury także w obiektach komercyjnych i jednorodzinnych, przyjmując bardzo zróżnicowane i designerskie formy. Zapraszamy na webinarium architektoniczne, podczas którego zostaną zaprezentowane wszystkie oferowane rozwiązania portfenetru Schüco. Szkolenie odbędzie się 25 marca 2021 o godz. 11:00. Aby wziąć w nim udział wystarczy tylko zarejestrować się.

 

Szkolenie dla architektów od Schüco


Program szkolenia dla architektów

We współczesnej architekturze budynków mieszkalnych coraz większą rolę odgrywa światło, przestrzeń i widok na otoczenie. Szczególnym zainteresowaniem cieszą się wysokie okna nazywane balkonami francuskimi lub "portfenetrami", którym zawdzięczamy to, że nasza bezpieczna przestrzeń, jest lepiej doświetlona i komfortowa.

 

Portfenetry to okna, którymi nie wyjdziemy na balkon czy taras ponieważ stanowią one głównie konstrukcje doświetlające pomieszczenia i dlatego są zabezpieczone balustradą. Jest to bardzo estetyczne rozwiązanie, uznane przez architektów oraz właścicieli mieszkań czy domów, którzy zdecydowali się na ich zastosowanie.

 

Prowadzący szkolenie:

Paweł Rogóż

Paweł Rogóż

Regionalny Manager ds. PVC-U

Absolwent Wyższej Szkoły Biznesu -NLU  w Nowym Sączu. Od 15 lat w branży okiennej, w Schüco od 7 lat zajmuje się sprzedażą systemów PVC oraz wsparciem dla architektów i biur projektowych. Prowadzi seminaria dla architektów oraz webinaria i szkolenia produktowe.

 

łukasz Kaczmarek

 

Łukasz Kaczmarek

Regionalny Manager ds. PVC-U

Absolwent Politechniki Poznańskiej na kierunku Budownictwo. W Schüco od 7 lat współpracuje z firmami partnerskimi w zakresie sprzedaży oraz z biurami architektonicznymi w zakresie doradztwa. Prowadzi szkolenia produktowe oraz webinaria.

 

 

Szkolenie skierowane jest do architektów, studentów, wykonawców i wszystkich zainteresowanych tematyką.

 

* Prosimy o dokładne wypełnienie formularza rejestracji na webinarium, ponieważ na jego podstawie będą wystawiane i wysyłane certyfikaty.

 

** Po zakończonym szkoleniu w ciągu 14 dni zostanie wysłany drogą mailową certyfikat uczestnictwa. Aby go zdobyć należy wziąć udział w transmisji na żywo przez co najmniej 30 min.

 

Pytania prosimy kierować na adres: marta.artman@sztuka-architektury.pl


Podepnij swój artykuł

tagi

Webinarium, Webinarium Architektoniczne, Webinarium Dla Architektów, Okna, Szkolenie Architektoniczne, Szkolenie Dla Architektów

Amfiteatr im. I.J. Paderewskiego w Koszalinie - przebudowa z szacunkiem
Amfiteatr im. I.J. Paderewskiego w Koszalinie - przebudowa z szacunkiem

Amfiteatr im. Ignacego Jana Paderewskiego w Koszalinie został wybudowany w 1973 roku według projektu ...

Drewniany dom Czarna Perła w Lanckoronie. Architektura, która łączy tradycję z nowoczesnością – prezentacja online i wywiad z architektem
Drewniany dom Czarna Perła w Lanckoronie. Architektura, która łączy tradycję z nowoczesnością – prezentacja online i wywiad z architektem

Czarna Perła w Lanckoronie to dom jednorodzinny, który skalą, formą i detalem nawiązuje do tradycyjn ...

Żółty krokodyl. Niezwykłe przedszkole KIDO w Aleksandrowie Łódzkim – prezentacja online i wywiad z architektami
Żółty krokodyl. Niezwykłe przedszkole KIDO w Aleksandrowie Łódzkim – prezentacja online i wywiad z architektami

Żółty krokodyl – to właśnie widzą w tej bryle dzieci. Dorośli dostrzegają w pilastym dachu echo fabr ...

KOMENTARZE
Komentarze
Brak komentarzy
Zaloguj się, aby dodać komentarz

Webinaria dla architektów
ZOBACZ TAKŻE

PRACA:
Zatrudnię
  • Zatrudnię

Nie przegap okazji!!!

zapisz się do naszego newslettera