Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera


Webinarium Triflex: Diabeł często tkwi w szczegółach. Innowacyjne rozwiązania do uszczelniania skomplikowanych detali na dachach, balkonach i parkingach

 

Czas czytania: ~2 min


Zapraszamy do udziału w webinarium architektonicznym, podczas którego przedstawione zostaną przykłady oraz rozwiązania techniczne dedykowane do uszczelniania skomplikowanych detali przy pomocy tworzyw płynnych Triflex w takich miejscach jak: dach (świetliki, odpływy, łączenia, dylatacje, przejścia), balkon (łączniki balkonowe, odpływy, łączenie ze ścianą), parking (odpływy, dylatacje, łączenie z podporą). Szkolenie odbędzie się 11 maja 2021 o godz. 11:00. Aby wziąć w nim udział wystarczy tylko zarejestrować się.

 

Szkolenie dla architektów od Triflex


Jak ułatwić sobie pracę i w prosty oraz trwały sposób uszczelniać skomplikowane detale?

Firma Triflex jest ekspertem w zakresie uszczelnień i oferuje skuteczne rozwiązania do hydroizolacji zarówno do nowych obiektów jak i podczas renowacji. Te rozwiązania są z powodzeniem stosowane od ponad 40 lat w praktyce budowlanej.

 

Niezależnie od tego, czy jest to dach, balkon, fundament czy parking wielopoziomowy, czy to duża powierzchnia, czy skomplikowane detale, takie jak połączenia lub przejścia, Triflex wspiera Państwa we wszystkich fazach projektu, od pierwszej kontroli obiektu do stworzenia indywidualnej koncepcji rozwiązania poprzez realizację i obsługę techniczną po zakończeniu zadania.

 

Systemy są stosowane do uszczelniania dachów, wykonywania powłok wodoszczelnych na balkonach, tarasach oraz parkingach.

 

Program szkolenia

1. Firma triflex.
2. Hydroizolacje a normy europejskie.
3. Zalety płynnych rozwiązań do uszczelniania detali.
4. Zalecenia projektowe do uszczelniania skomplikowanych detali przy użyciu żywic płynnych.
5. Przykłady zastosowania.
6. Podsumowanie.

 

Prowadzący szkolenie

Bartłomiej Tomalak, Triflex

Bartłomiej Tomalak, Triflex

Z branżą budownictwa kubaturowego oraz infrastrukturalnego związany od 2001 roku. W firmie Triflex pracuje od 2009 roku i odpowiada w szczególności za kontakty oraz uzgodnienia techniczne z projektantami, architektami, wykonawcami i inwestorami. Główny region odpowiedzialności w zakresie rozwiązań Triflex do hydroizolacji to Warszawa. Prowadzi szkolenia praktyczne dla wykonawców oraz seminaria dla inwestorów i projektantów.

 

Przemysław Kubacki

Przemysław Kubacki, Triflex

Od 1995 roku związany z budownictwem. 24 lata doświadczenia w hydroizolacji budowli. Od 2010 roku dyrektor ds. sprzedaży w Triflex Polska. W firmie Triflex zajmuje się sprzedażą i doradza klientom oraz projektantom i inwestorom. Prowadzi szkolenia dla wykonawców oraz seminaria dla architektów, inwestorów i rzeczoznawców w zakresie stosowania uszczelnień i powłok z płynnych tworzyw sztucznych.

 

Adresaci szkolenia

Szkolenie skierowane jest do architektów, studentów, wykonawców i wszystkich zainteresowanych tematyką.

 

Certyfikat udziału w szkoleniu

Certyfikat udziału w szkoleniu mogą otrzymać chętne osoby, które uczestniczyły w transmisji na żywo przez co najmniej połowę spotkania. Czas będzie weryfikowany przez redakcję. Zaraz po zakończeniu webinarium każdy uczestnik otrzyma ankietę do wypełnienia. Na jej podstawie będą wystawiane certyfikaty i wysyłane drogą mailową w formie pdf. Czas wysyłki 14 dni.

 

Pytania prosimy kierować na adres: marta.artman@sztuka-architektury.pl


Podepnij swój artykuł

tagi

Webinar, Webinarium, Webinarium Architektoniczne, Webinarium Dla Architektów, Szkolenie Architektoniczne, Szkolenie Dla Architektów, Dla Studentów Architektury

Mała architektura dla Krakowa
Mała architektura dla Krakowa

Od 1 lipca 2022 roku obowiązuje w Krakowie tzw. uchwała krajobrazowa, według której pojawiające się ...

Drewniany dom Czarna Perła w Lanckoronie. Architektura, która łączy tradycję z nowoczesnością – prezentacja online i wywiad z architektem
Drewniany dom Czarna Perła w Lanckoronie. Architektura, która łączy tradycję z nowoczesnością – prezentacja online i wywiad z architektem

Czarna Perła w Lanckoronie to dom jednorodzinny, który skalą, formą i detalem nawiązuje do tradycyjn ...

Żółty krokodyl. Niezwykłe przedszkole KIDO w Aleksandrowie Łódzkim – prezentacja online i wywiad z architektami
Żółty krokodyl. Niezwykłe przedszkole KIDO w Aleksandrowie Łódzkim – prezentacja online i wywiad z architektami

Żółty krokodyl – to właśnie widzą w tej bryle dzieci. Dorośli dostrzegają w pilastym dachu echo fabr ...

KOMENTARZE
Komentarze
Brak komentarzy
Zaloguj się, aby dodać komentarz

Webinaria dla architektów
ZOBACZ TAKŻE

PRACA:
Zatrudnię
  • Zatrudnię

Nie przegap okazji!!!

zapisz się do naszego newslettera