Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera


Warszawska szkoła dobrze zaprojektowana - spotkanie z architektami

 

Czas czytania: ~ 1 min


„Szkoła dobrze zaprojektowana. Standardy architektoniczne i funkcjonalne dla szkół podstawowych i zespołów szkolno-przedszkolnych m.st. Warszawy” to przewodnik opracowany przez architektki Natalię Paszkowską z Pracowni WWAA oraz dr Monikę Wróbel. Zodiak Warszawski Pawilon Architektury zaprasza na spotkanie z autorkami pracy, które odbędzie się 11 maja 2021 o godz. 18:00, poprowadzi je architekt Miasta Marlena Happach. Transmisja na kanale YouTube.

 

Warszawska szkoła dobrze zaprojektowana

Nowe standardy architektoniczne dla szkół

Szkoła przyjazna, łatwo dostępna, powiązana z otoczeniem i działająca na rzecz lokalnej społeczności – to nie marzenia, a plan dla Warszawy.

 

Szkoły to bardzo ważne obiekty. Dzieci spędzają tu mnóstwo czasu. Nie tylko uczą się, zawiązują przyjaźnie na lata, ale i kształtują postawy obywatelskie. Liczą się nie tylko lekcje – ważna jest też atmosfera! Chcemy, aby sposób funkcjonowania szkół odpowiadał wyzwaniom naszych czasów, a architektura wspomagała edukację i pokazywała to, co jest dla nas ważne: otwartość, dostępność, dbałość o klimat i otoczenie.

 

W Warszawie powstaje coraz więcej szkół. Te starsze są modernizowane. Celem jest, aby nowe obiekty dobrze działały dla uczniów, nauczycieli, całych społeczności szkolnych, a także dla społeczności lokalnych. O tym, co to dokładnie znaczy, będą rozmawiać zaproszeni goście.

 

Więcej informacji o spotkaniu architektonicznym, znajdziesz na stronie organizatora.

Podepnij swój artykuł

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

tagi

Spotkania Dla Architektów , Spotkanie Architektoniczne , Spotkanie Z Architektem , Zaproszenie Dla Studentów Architektury

Nowa wersja Łodzi Kaliskiej już wkrótce
Nowa wersja Łodzi Kaliskiej już wkrótce

Jeszcze w tym roku rozpocznie działanie nowy dworzec Łódź Kaliska, zbudowany w miejscu rozebranego b ...

Konferencja "Zielona i błękitna infrastruktura w architekturze" - IV edycja
Konferencja "Zielona i błękitna infrastruktura w architekturze" - IV edycja

Wiele polskich miast już od wielu lat wdraża rozwiązania z zakresu zielonej i błękitnej infrastruktu ...

Stadion Skry w Warszawie znów działa
Stadion Skry w Warszawie znów działa

Warszawa odzyskała teren sportowo-rekreacyjny. Właśnie zakończył się pierwszy etap remontu od lat zd ...

KOMENTARZE
Komentarze
Brak komentarzy
Zaloguj się, aby dodać komentarz

Zaproszenia
ZOBACZ TAKŻE

PRACA:
Zatrudnię
  • Zatrudnię

Nie przegap okazji!!!

zapisz się do naszego newslettera