Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera


Architect at Work Poland 2022

 

Czas czytania: ~2 min


Architect@Work to całkowicie nowe wydarzenie branżowe dla architektów i projektantów wnętrz, które odbędzie się w dniach 30-31 marca 2022 w Global Expo Warszawa. A@W Warsaw oferuje wysoce efektywną ścieżkę do odkrycia setek starannie i skrupulatnie wyselekcjonowanych innowacji produktowych na rynku.

 

Architect@Work 2022

Czym ARCHITECT@WORK wyróżnia się na tle innych wydarzeń i targów?

Nasza polityka zaproszeń ukierunkowana jest na grono architektów i projektantów i tylko te grupy mogą odwiedzić wydarzenie. Zaproszeni mogą w unikalnej atmosferze nawiązywać nowe kontakty z wystawcami i innymi profesjonalistami z branży - tłumaczą organizatorzy.

 

Innowacyjność to słowo, które jest kluczowe dla każdego architekta i projektanta wnętrz. Jest to również główne kryterium wydarzenia ARCHITECT@WORK. Wystawcy są zobowiązani do zaprezentowania innowacji na swoim stoisku.  Każdy produkt prezentowany podczas imprezy jest wpierw oceniany przez jury złożone z architektów i projektantów wnętrz. Po uzyskaniu akceptacji tej grupy referencyjnej może on być oficjalnie prezentowany podczas ARCHITECT@WORK.

 

To jeżeli chodzi o pryzmat innowacyjności, ale A@W ma do zaoferowania o wiele więcej. Atmosfera. Zapomnij każde tradycyjne wydarzenie, które do tej pory odwiedziłeś, ponieważ ARCHITECT@WORK stwarza niepowtarzalną, dynamiczną, przytulną i salonową atmosferę, jakiej nie można spotkać na żadnym innym wydarzeniu.

 

Tradycyjne korytarze zostały przekształcone w strefy lounge, gdzie można się zrelaksować, odbyć spotkania w bardziej nieformalny i prywatny sposób, a co najważniejsze, gdzie można skorzystać z darmowego cateringu, który jest zapewniony przez cały czas trwania imprezy zarówno dla odwiedzających, jak i wystawców. To właśnie tutaj można spotkać się z innymi profesjonalistami i nawiązać nowe kontakty.  

 

Efektywność. Małe narożniki służą do prezentacji nowości w bardzo pomysłowy i estetyczny sposób. Ze względu na wielkość modułów, producenci muszą się skupić i pracować zgodnie z prostą zasadą architektoniczną "mniej znaczy więcej". Koncepcja ta oznacza również, że każda firma, niezależnie od wielkości, musi prezentować swoje produkty na dokładnie takiej samej powierzchni. Jest to doskonały sposób na skupienie się na innowacjach, które są w zasięgu ręki.

 

Profesjonalizm. ARCHITEKT@WORK to inspirowanie architektów i projektantów wnętrz, pobudzanie kreatywnych umysłów. Naszym celem jest dzielenie się wiedzą, doświadczeniem i spostrzeżeniami z branży. Interesujące prelekcje znakomitych architektów, nowości produktowe prezentowane przez wysokiej klasy marki w twórczej atmosferze, to nasza oferta. 

 

Więcej informacji o Architect@Work znajdziesz na stronie organizatora.

 

Jesteśmy patronem medialnym wydarzenia.


Podepnij swój artykuł

tagi

Targi, Wydarzenia Dla Architektów, Produkty

Lektury na Światowy Dzień Architektury
Lektury na Światowy Dzień Architektury

Ostatnia dekada w Polsce miłośnikom architektury mija zapewne pod znakiem zakupów: bardzo dynamiczni ...

Efektowna metamorfoza poprzemysłowej bryły
Efektowna metamorfoza poprzemysłowej bryły

Przemysłowa historia terenu, na którym swoją siedzibę wzniosła firma NT Industry sięga początku XIX ...

Nastrojowe muzeum spod kreski Mirosława Nizio
Nastrojowe muzeum spod kreski Mirosława Nizio

W czerwcu 2021 roku pracownia Mirosława Nizio podpisała umowę z Muzeum Podlaskim w Białymstoku na pr ...

KOMENTARZE
Komentarze
Brak komentarzy
Zaloguj się, aby dodać komentarz

Zaproszenia
ZOBACZ TAKŻE

PRACA:
Zatrudnię
  • Zatrudnię

Nie przegap okazji!!!

zapisz się do naszego newslettera