Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera


Forum 100 – spotkanie najlepszych w branży budowlanej

 

Czas czytania: ~3 min


Forum 100 to spotkania ekspertów i analityków rynku z menadżerami ponad 100 największych firm branży budowlanej. Jednym z partnerów wydarzenia został belgijski producent profili i lider recyklingu stolarki PVC, firma Deceuninck. Zapraszamy do Centrum Olimpijskim w Warszawie już 26 kwietnia 2022.

 

Deceuninck partnerem Forum 100

To znamienne, że pierwsze spotkanie na żywo po dwuletniej przerwie spowodowanej pandemią, kiedy to Forum 100 odbywało się w formule online, poświęcone będzie właśnie procesom digitalizacji. Przejście na tzw. digital to jeden z najważniejszych trendów dokonujący się już od lat, a pandemia tylko przyspieszyła pewne procesy, takie jak rozwój branży e-commerce czy zmiana nawyków konsumenckich. W dzisiejszych czasach zastosowanie cyfryzacji w marketingu i sprzedaży jest zatem koniecznością, ale z pewnością i wyzwaniem. I właśnie tym wyzwaniom poświęcona będzie 28. edycja Forum 100, która odbędzie się 26. kwietnia br. w Centrum Olimpijskim PKOl przy ul. Wybrzeże Gdyńskie 4 w Warszawie.

 

Organizowane przez Centrum Analiz Branżowych wydarzenie adresowane jest do członków nieformalnego klubu biznesowego, który obecnie skupia menadżerów ponad 100 firm branży budowlanej, w tym także z Deceuninck. Kadry zarządzające i menadżerskie, które od lat budują na tych spotkaniach system wymiany informacji i doświadczeń zawodowych oraz poszukują wspólnie rozwiązań problemów branży, będą mogły podczas wydarzenia zapoznać się z ofertą producenta i działaniami na rzecz zrównoważonego rozwoju oraz osobiście spotkać przedstawicieli firmy, którzy również będą uczestniczyć jako jeden z partnerów tegorocznej edycji.

 

W Deceuninck nieustannie pracujemy nad rozwojem nowych narzędzi cyfrowych, których celem jest przybliżenie naszej oferty różnym grupom odbiorców, od architektów, poprzez producentów okien czy konsumentów. Dla tych ostatnich w 2020 roku uruchomiliśmy na naszej stronie Winspirator, czyli narzędzie umożliwiające dopasowanie do trójwymiarowej wizualizacji własnego domu preferowanych drzwi i okien. To jedna z kilku aplikacji dedykowanych użytkownikom końcowym naszych produktów, obok np. kalkulatora energetycznego okien czy kalkulatora tarasowego. Producentów systemów przesuwnych wspiera natomiast narzędzie, które umożliwia zarówno przygotowanie oferty i dokumentacji produkcyjnej, jak i zamówienie towaru – Slidesoft. Kilka kolejnych projektów, w tym dedykowany architektom, jest w toku. Pracujemy także nad usprawnianiem i dostosowywaniem naszych digitalowych narzędzi, bo to bardzo dynamiczny obszar i wymaga ciągłego rozwoju. Jestem przekonana, ze konferencja będzie w tym obszarze bardzo inspirująca i pouczająca – mówi Monika Hybza, Marketing Manager w Deceuninck Poland.

 

W programie Forum 100 można spodziewać się pogłębionych analiz eksperckich dotyczących ścieżek zakupowych klientów (tego, gdzie klienci szukają informacji o produktach oraz jakie informacje są dla nich istotne), praktyk promocyjnych i strategii sprzedaży w internecie, a także aktualnych trendów w branży e-commerce i ich adekwatności w branży budowlanej. Spotkania będzie można śledzić również online.

 

Źródło: Deceuninck.pl


Podepnij swój artykuł

tagi

Zaproszenie Dla Architektów, Wydarzenia Dla Architektów

Lektury na Światowy Dzień Architektury
Lektury na Światowy Dzień Architektury

Ostatnia dekada w Polsce miłośnikom architektury mija zapewne pod znakiem zakupów: bardzo dynamiczni ...

Efektowna metamorfoza poprzemysłowej bryły
Efektowna metamorfoza poprzemysłowej bryły

Przemysłowa historia terenu, na którym swoją siedzibę wzniosła firma NT Industry sięga początku XIX ...

Nastrojowe muzeum spod kreski Mirosława Nizio
Nastrojowe muzeum spod kreski Mirosława Nizio

W czerwcu 2021 roku pracownia Mirosława Nizio podpisała umowę z Muzeum Podlaskim w Białymstoku na pr ...

KOMENTARZE
Komentarze
Brak komentarzy
Zaloguj się, aby dodać komentarz

Zaproszenia
ZOBACZ TAKŻE

PRACA:
Zatrudnię
  • Zatrudnię

Nie przegap okazji!!!

zapisz się do naszego newslettera