Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera


Food Hall Browary w Browarach Warszawskich. Industrialne wnętrze pełne dobrego designu – prezentacja online i wywiad

 

Czas czytania: ~2 min


Food Hall Browary to wyjątkowe miejsce na gastronomicznej mapie Warszawy. Nowoczesny street food premium w zabytkowej przestrzeni ceglanych kolebek znajduje się w dawnej leżakowni mieszczącej się w kompleksie mixed use - Browarach Warszawskich. Zapraszamy na prezentację wnętrza w ramach cyklu Finaliści i laureaci Plebiscytu Polska Architektura XXL. Porozmawiamy z autorem projektu Karolem Pasternakiem z pracowni NOKE Architects, który opowie o realizacji, innych ciekawych wnętrzach i planach na przyszłość. Widzimy się 28 września 2022 o godz. 11:00. Zapisz się już teraz.

 

Food Hall w Browarach Warszawskich


Aranżacja takiego obiektu to nie lada wyzwaniem. Trzy ceglane kolebki to trudna przestrzeń. Dodatkowo podczas jej projektowania trzeba było wziąć pod uwagę wymogi dla pomieszczeń gastronomicznych i ściśle współpracować z konserwatorem. Inwestorowi zależało przy tym, by nie kopiować pomysłów wykorzystanych już w food courtach w innych lokalizacjach, a stworzyć realizację, która stanie się inspiracją dla podobnych inwestycji.

 

Przestrzeń o łącznej powierzchni 1500 mopanowały koncepty gastronomiczne z różnych zakątków świata. Króluje tu zdecydowanie styl industrialny. Kuchnie, w których pracują mistrzowie sztuki kulinarnej, są otwarte i znajdują się na widoku gości. Pomiędzy nimi znajdują się specjalnie zaprojektowane strefy indywidualne z wykonanymi na zamówienie meblami z litego drewna.

 

Na niepowtarzalnych smakach jednak wcale się nie kończy. Przestrzeń street food premium tworzy także prawdopodobnie największy w Polsce drink bar z dekoracyjnym kandelabrem ze szklanych płytek i o wiele bardziej kameralny wine bar. W strefie chillout na wyróżnienie zasługuje ogromna szklana ściana, która latem będzie otwarta na tonący w zieleni dziedziniec.

 

Więcej o tym ciekawym wnętrzu dowiecie się podczas prezentacji. Będzie można zadawać pytania i komentować.

 

Prezentację poprowadzi Karol Pasternak z pracowni NOKE Architects

Karol Pastrenak, Noke Architects

Karol Pasternak współtworzy pracownię projektową NOKE Architects, założoną w 2009 roku. Jako projektant i frontman pracowni stara się zawsze połączyć swoje doświadczenie z marzeniami inwestora aby kreować piękną i wyjątkową przestrzeń. Dba aby projektanci w pracowni rozwijali swoje umiejętności i talenty na różnych polach architektury, wnętrz, sztuki oraz rozwoju osobistego. Budowanie zgranego i zadowolonego zespołu projektantów w NOKE to najważniejsze i najtrudniejsze zadanie jakie przed sobą stawia. Wolny czas wypełnia sportowymi aktywnościami w górach i nad morzem.

 

Link do pokoju

Po rejestracji na wydarzenie przyjdzie potwierdzenie z linkiem do pokoju. Proszę sprawdzić folder SPAM. Jeśli tak się nie stanie prosimy o kontakt  marta.artman@sztuka-architektury.pl

 

Organizatorzy

Patroni honorowi

Patroni medialni

 

 


Podepnij swój artykuł

tagi

Webinar, Webinarium, Webinarium Architektoniczne, Webinarium Dla Architektów, Prezentacja Online, Zaproszenie Dla Architektów, Zaproszenie Dla Studentów Architektury

Nowe biura dla Warszawy
Nowe biura dla Warszawy

Duńska pracownia Arrow Architects i polska Grupa 5 Architekci wspólnie stworzyły projekt kompleksu b ...

Systemy dachowe Bauder w modernizacjach obiektów. Efektywność energetyczna i ochrona klimatu. Webinarium Bauder.
Systemy dachowe Bauder w modernizacjach obiektów. Efektywność energetyczna i ochrona klimatu. Webinarium Bauder.

Zapraszamy na webinarium firmy Bauder, podczas którego zostanie przedstawione zastosowanie hydroizol ...

Dom Szajtrów w Katowicach. Architektura, która zapewnia intymność mieszkańcom – prezentacja online i wywiad
Dom Szajtrów w Katowicach. Architektura, która zapewnia intymność mieszkańcom – prezentacja online i wywiad

Jak zaprojektować nowoczesny i funkcjonalny dom przy jednoczesnym zachowaniu intymności dla jego mie ...

KOMENTARZE
Komentarze
Brak komentarzy
Zaloguj się, aby dodać komentarz

Webinaria dla architektów
ZOBACZ TAKŻE

PRACA:
Zatrudnię
  • Zatrudnię

Nie przegap okazji!!!

zapisz się do naszego newslettera