Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera


Deceuninck Poland wzmacnia Dział Sprzedaży

 

Czas czytania: ~2 min


Deceuninck Poland wzmocnił swój zespół. Od września 2022 klienci i partnerzy mogą współpracować z Elizą Zalewską, która dołączyła do Działu Sprzedaży na stanowisku Manager Sprzedaży ds. Obiektów oraz Szymonem Dobroniem, nowym Managerem Sprzedaży ds. Systemów Okiennych.

 

1 września 2022 do Działu Sprzedaży w Deceuninck Poland dołączyła Eliza Zalewska, której głównym zadaniem będzie pozyskiwanie klientów na rynku inwestycji budowlanych w obszarze systemów okiennych i tarasowych. Nowa Manager Sprzedaży ds. Obiektów na rejon Polski Wschodniej od początku kariery zawodowej związana jest z branżą budowlaną, a od 2015 roku ściśle z branżą okienną. Posiada duże doświadczenie techniczno-handlowe, które w połączeniu z wiedzą i doskonałymi umiejętnościami w budowaniu długotrwałych relacji z klientami zostanie wykorzystane w dziale dedykowanym kontaktom z inżynierami budownictwa, architektami i inwestorami.

 

W Deceuninck będę odpowiadać za promowanie rozwiązań, wsparcie techniczne oraz doradztwo dla architektów, generalnych wykonawców i producentów stolarki w procesach projektowania, ofertowania oraz inwestycji kubaturowych. Cieszę się, że moja wiedza i doświadczenie w branży stolarki otworowej będą przydatne na nowym stanowisku, oraz że będę mogła je rozwijać, kompleksowo wspierając inwestycje naszych klientów od etapu projektu przez całą realizację – mówi Eliza Zalewska.

 

Eliza Zalewska jest absolwentką wydziału Inżynierii Lądowej oraz Geodezji i Kartografii Wojskowej Akademii Technicznej w Warszawie. Interesuje się tematyką związaną ze skaningiem laserowym oraz aranżacją wnętrz i ogrodnictwem.

 Eliza Zalewska, Deceuninck

Eliza Zalewska

Dział Sprzedaży zasilił również Szymon Dobroń, z wykształcenia ekonomista (posiada tytuł magistra inżyniera), z zawodu handlowiec z wieloletnim doświadczeniem i doskonałą znajomością branży oraz produktu. Dołączył do zespołu z dniem 19 września br. Jego wieloletnie doświadczenie w segmencie B2B na stanowiskach m.in. kierownika produkcji, doradcy technicznego, przedstawiciela handlowo-technicznego czy kierownika regionu sprzedaży zostanie wykorzystane w nowej roli na stanowisku Managera Sprzedaży ds. Systemów Okiennych na rejon Polski Północno-Wschodniej.

 

– Jestem dumny, że dołączam do zespołu producenta, będącego jednym z liderów na rynku europejskim. Jestem przekonany, że oprócz posiadanych umiejętności negocjacyjnych i w zarządzaniu sprzedażą, wniosę również świeżą energię i pomysły. Perspektywa nowych wyzwań i możliwość rozwoju zawodowego, stwarzane m.in. dzięki nieustannie doskonalonym technologiom i produktom, które powstają z uwzględnieniem zasad zrównoważonego rozwoju, ogromnie mnie cieszy – komentuje Szymon Dobroń.

 

Szymon Dobroń ukończył Wyższą Szkołę Handlową im. Bronisława Markowskiego w Kielcach oraz Politechnikę Lubelską na Wydziale Mechanicznym, posiada również dyplom studiów menedżerskich. Swoje bogate doświadczenie handlowe, poparte wiedzą techniczną i na temat rynku stolarki, budował od przeszło 20 lat. Interesują go zasady lean managementu, a w czasie wolnym – jako licencjonowany sędzia regatowy i instruktor żeglarstwa – żegluje po Bałtyku.

Szymon Dobroń, Deceuninck

Szymon Dobroń

Źródło: Deceuninck.pl


Podepnij swój artykuł

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

tagi

Technologie

Kolonia Zgorzelec znów zamieszkała
Kolonia Zgorzelec znów zamieszkała

Kolonia Zgorzelec – to zespół mieszkalnej kolonii robotniczej w Bytomiu. Zbudowana została w latach ...

Plebiscyt Polska Architektura XXL 2023 rozstrzygnięty. Znamy najlepsze realizacje minionego roku!
Plebiscyt Polska Architektura XXL 2023 rozstrzygnięty. Znamy najlepsze realizacje minionego roku!

Za nami szesnasta edycja Plebiscytu Polska Architektura XXL. Profesjonalne jury oraz publiczność wyb ...

Rdzawy most pieszo-rowerowy przez Wisłę w Warszawie. Nowe realizacje.
Rdzawy most pieszo-rowerowy przez Wisłę w Warszawie. Nowe realizacje.

Ma 452 metry długości i łączy dwie strony miasta. To nowy most pieszo-rowerowy w Warszawie, który je ...

KOMENTARZE
Komentarze
Brak komentarzy
Zaloguj się, aby dodać komentarz

Technologie
ZOBACZ TAKŻE

PRACA:
Zatrudnię
  • Zatrudnię

Nie przegap okazji!!!

zapisz się do naszego newslettera