Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera


Deceuninck Poland wzmacnia Dział Sprzedaży

 

Czas czytania: ~2 min


Deceuninck Poland wzmocnił swój zespół. Od września 2022 klienci i partnerzy mogą współpracować z Elizą Zalewską, która dołączyła do Działu Sprzedaży na stanowisku Manager Sprzedaży ds. Obiektów oraz Szymonem Dobroniem, nowym Managerem Sprzedaży ds. Systemów Okiennych.

 

1 września 2022 do Działu Sprzedaży w Deceuninck Poland dołączyła Eliza Zalewska, której głównym zadaniem będzie pozyskiwanie klientów na rynku inwestycji budowlanych w obszarze systemów okiennych i tarasowych. Nowa Manager Sprzedaży ds. Obiektów na rejon Polski Wschodniej od początku kariery zawodowej związana jest z branżą budowlaną, a od 2015 roku ściśle z branżą okienną. Posiada duże doświadczenie techniczno-handlowe, które w połączeniu z wiedzą i doskonałymi umiejętnościami w budowaniu długotrwałych relacji z klientami zostanie wykorzystane w dziale dedykowanym kontaktom z inżynierami budownictwa, architektami i inwestorami.

 

W Deceuninck będę odpowiadać za promowanie rozwiązań, wsparcie techniczne oraz doradztwo dla architektów, generalnych wykonawców i producentów stolarki w procesach projektowania, ofertowania oraz inwestycji kubaturowych. Cieszę się, że moja wiedza i doświadczenie w branży stolarki otworowej będą przydatne na nowym stanowisku, oraz że będę mogła je rozwijać, kompleksowo wspierając inwestycje naszych klientów od etapu projektu przez całą realizację – mówi Eliza Zalewska.

 

Eliza Zalewska jest absolwentką wydziału Inżynierii Lądowej oraz Geodezji i Kartografii Wojskowej Akademii Technicznej w Warszawie. Interesuje się tematyką związaną ze skaningiem laserowym oraz aranżacją wnętrz i ogrodnictwem.

 Eliza Zalewska, Deceuninck

Eliza Zalewska

Dział Sprzedaży zasilił również Szymon Dobroń, z wykształcenia ekonomista (posiada tytuł magistra inżyniera), z zawodu handlowiec z wieloletnim doświadczeniem i doskonałą znajomością branży oraz produktu. Dołączył do zespołu z dniem 19 września br. Jego wieloletnie doświadczenie w segmencie B2B na stanowiskach m.in. kierownika produkcji, doradcy technicznego, przedstawiciela handlowo-technicznego czy kierownika regionu sprzedaży zostanie wykorzystane w nowej roli na stanowisku Managera Sprzedaży ds. Systemów Okiennych na rejon Polski Północno-Wschodniej.

 

– Jestem dumny, że dołączam do zespołu producenta, będącego jednym z liderów na rynku europejskim. Jestem przekonany, że oprócz posiadanych umiejętności negocjacyjnych i w zarządzaniu sprzedażą, wniosę również świeżą energię i pomysły. Perspektywa nowych wyzwań i możliwość rozwoju zawodowego, stwarzane m.in. dzięki nieustannie doskonalonym technologiom i produktom, które powstają z uwzględnieniem zasad zrównoważonego rozwoju, ogromnie mnie cieszy – komentuje Szymon Dobroń.

 

Szymon Dobroń ukończył Wyższą Szkołę Handlową im. Bronisława Markowskiego w Kielcach oraz Politechnikę Lubelską na Wydziale Mechanicznym, posiada również dyplom studiów menedżerskich. Swoje bogate doświadczenie handlowe, poparte wiedzą techniczną i na temat rynku stolarki, budował od przeszło 20 lat. Interesują go zasady lean managementu, a w czasie wolnym – jako licencjonowany sędzia regatowy i instruktor żeglarstwa – żegluje po Bałtyku.

Szymon Dobroń, Deceuninck

Szymon Dobroń

Źródło: Deceuninck.pl


Podepnij swój artykuł

tagi

Technologie

Polski Cement w Architekturze 2022 - wyniki konkursu architektonicznego
Polski Cement w Architekturze 2022 - wyniki konkursu architektonicznego

Konkurs „Polski Cement w Architekturze” od ponad 25 lat organizują wspólnie Stowarzyszenie Architekt ...

Światło w architekturze. II edycja
Światło w architekturze. II edycja

Światło w architekturze ma znaczący wpływ na wizualną percepcję budynku, nastrój i zadowolenie użytk ...

Drewniany dom Czarna Perła w Lanckoronie. Architektura, która łączy tradycję z nowoczesnością – prezentacja online i wywiad z architektem
Drewniany dom Czarna Perła w Lanckoronie. Architektura, która łączy tradycję z nowoczesnością – prezentacja online i wywiad z architektem

Czarna Perła w Lanckoronie to dom jednorodzinny, który skalą, formą i detalem nawiązuje do tradycyjn ...

KOMENTARZE
Komentarze
Brak komentarzy
Zaloguj się, aby dodać komentarz

Technologie
ZOBACZ TAKŻE

PRACA:
Zatrudnię
  • Zatrudnię

Nie przegap okazji!!!

zapisz się do naszego newslettera