Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera


BIM DAYS 2023. Ekosystem danych - konferencja dla architektów

 

Czas czytania: ~2 min


Autodesk zaprasza na dziewiątą konferencję BIM DAYS, której tematem będzie Ekosystem danych – cyfryzacja, dane i zrównoważony rozwój. Prowadzący i uczestnicy poszukają odpowiedzi na pytania: Jak budować cyfrowe procesy w firmach na rynku architektoniczno-budowlanym, żeby działać bardziej efektywnie? Jak wykorzystać szanse, które przynosi cyfryzacja do rozwoju i zwiększania konkurencyjności polskiej branży architektonicznej i budowlanej? Jak przekuć dostępne dane w możliwość budowania lepszego, bardziej zrównoważonego świata? Konferencja odbędzie się w dniach 28-30 listopada 2023 w formule hybrydowej.

 

BIM DAYS 2023 | Ekosystem danych – cyfryzacja, dane i zrównoważony rozwój

Autodesk wraz z partnerami zapraszają na kolejną edycję BIM DAYS 2023, w tym roku pod hasłem Ekosystem danych. Już po raz dziewiąty spotykamy się, aby rozmawiać jak dzięki technologii i organizacji pracy podnosić efektywność i konkurencyjność zarówno poszczególnych firm, jak i całego sektora projektowo-budowlanego.

 

Program tegorocznego wydarzenia będzie koncentrował się na  obszarach związanych z:

- kolejnych etapach cyfryzacji polskiej branży projektowo-budowlanej i rozwijania dojrzałości cyfrowej organizacji,

- zrównoważonym podejściem do procesu budowlanego i wpływem uwarunkowań prawno-finansowych na wzrost świadomości środowiskowej,

- wartością i zarządzaniem danymi w procesie budowlanym.

 

Organizatorzy przygotowali również specjalną sesję dla producentów materiałów i urządzeń dla branży budowlanej. To grupa, której włączenie do ekosystemu danych rośnie wraz ze wzrostem świadomości dotyczącej standardów ESG  wśród inwestorów i projektantów.

 

- Konferencję kierujemy do wszystkich uczestników procesu inwestycyjnego: architektów, konstruktorów i instalatorów, wykonawców oraz inwestorów prywatnych i publicznych, a także firm produkujących urządzenia i materiały dla budownictwa. To przestrzeń i czas do wymiany  doświadczeń. Chcemy umożliwić rozprzestrzenianie się dobrych praktyk, edukowanie rynku i dzięki temu wesprzeć transformację cyfrową  całego sektora – mówi Agnieszka Staniewicz, Account Based Marketing Manager w Autodesk.

 

BIM DAYS 2023 | Ekosystem danych to 3 dni konferencji, ponad 40 sesji i ponad 50 prelegentów. Wśród nich eksperci polscy i zagraniczni, w tym wielu praktyków i liderów cyfryzacji w swoich organizacjach.

 

Konferencja odbędzie się w trybie hybrydowym – pierwszy dzień będzie dostępny dla limitowanej liczby uczestników również stacjonarnie, wszystkie trzy dni będą dostępne w formule online.

 

Więcej informacji o konferencji BIM DAYS 2023 znajdziesz na stronie organizatora.

 

Jesteśmy patronem medialnym konferencji


Podepnij swój artykuł

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

tagi

Konferencja Architektoniczna, Konferencja Dla Architektów, Zaproszenie Dla Architektów, Zaproszenie, Zaproszenie Dla Studentów Architektury

Białe domy i amerykański sen
Białe domy i amerykański sen

An Nhiên House to wyjątkowy projekt autorstwa Ho Khue Architects, zlokalizowany w wietnamskim mieści ...

Bernardyńska we Wrocławiu się zmienia
Bernardyńska we Wrocławiu się zmienia

Zakończył się pierwszy etap przebudowy ulicy Bernardyńskiej we Wrocławiu. Finansowana przez dewelope ...

Szare pudełko na sztukę
Szare pudełko na sztukę

9 marca 2024 roku wystawami rzeźby Adolfa Ryszki oraz fotografii Chrisa Niedenthala zainaugurowała s ...

KOMENTARZE
Komentarze
Brak komentarzy
Zaloguj się, aby dodać komentarz

Zaproszenia
ZOBACZ TAKŻE

PRACA:
Zatrudnię
  • Zatrudnię

Nie przegap okazji!!!

zapisz się do naszego newslettera