Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera


Nowe kolory tynków dekoracyjnych do wnętrz z efektem kamienia i kamienia z miką

 

Czas czytania: ~3 min


W ofercie marki Dryvit pojawiły się nowe kolory tynków dekoracyjnych przeznaczonych do stosowania we wnętrzach. Wewnętrzne wyprawy tynkarskie posiadają certyfikaty potwierdzające niski poziom emisji lotnych związków organicznych oraz Atest Higieniczny PZH. Obecnie są dostępne w wielu odcieniach bieli, szarości i kolorystyce ziemi. Pozwalają uzyskać oryginalne efekty wizualne nawiązujące m.in. do kamienia i kamienia z miką.

 

Produkty Dryvit

Ameris Deco Argento 221 z miką perłową

Wewnętrzne wyprawy tynkarskie Dryvit powstają na bazie mieszanek naturalnych kruszyw różnego kształtu i koloru oraz 100% polimeru akrylu, dzięki czemu odznaczają się wyjątkową trwałością i są odporne na zabrudzenia. Rozwiązania te dają projektantom oraz inwestorom możliwość tworzenia oryginalnych i efektownych aranżacji wnętrz. Mogą być wykorzystywane do wykończenia ścian w mieszkaniach, biurach oraz innych obiektach użyteczności publicznej. Szczególnie podkreślają reprezentacyjny charakter takich przestrzeni, jak hole wejściowe, lobby czy recepcje.

Produkty Dryvit

Ameris Deco Glacier 207

Dzięki drobnoziarnistym tynkom Stone Deco możliwe jest uzyskanie efektu naturalnego, surowego kamienia, natomiast tynki Ameris Deco zawierają także specjalne, przyciągające wzrok dodatki, takie jak płatki miki czarnej, złotej lub perłowej, tworzące subtelną grę światła na powierzchni ściany. W ofercie Dryvit dostępne są również tynki wewnętrzne dające efekt piaskowca (Lyme Deco) oraz betonu architektonicznego (Frees Deco).

Produkty Dryvit

Ameris Deco Glacier 207

Wyprawy tynkarskie Dryvit przeznaczone do wnętrz są obecnie dostępne w szerokiej gamie stonowanych kolorów, m.in. w odcieniach bieli, szarości, beży i brązów. Doskonale prezentują się zarówno na jednolitej powierzchni bez podziałów, jak i z boniami, czyli pozornymi podziałami dającymi efekt kamiennych płyt.

Produkty Dryvit

Ameris Deco Orso 223

Tynki dekoracyjne do wnętrz marki Dryvit charakteryzuje niska emisja lotnych związków organicznych (LZO). Spełniają one rygorystyczne normy dotyczące jakości powietrza w pomieszczeniu, mają klasę emisji A w badaniu wg ISO 16000 i posiadają atest Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego – Państwowego Zakładu Higieny. Są przeznaczone do stosowania na podłożach mineralnych, płytach gipsowych oraz płytach gipsowo-wapiennych, z wykorzystaniem specjalnego gruntu Dryvit przeznaczonego pod tynki wewnętrzne, który również posiada certyfikat zaświadczający o niskiej emisji LZO i atest PZH. Na stronie producenta (www.dryvit.pl) dostępne są filmy instruktażowe pokazujące, w jaki sposób uzyskać pożądane efekty dekoracyjne z zastosowaniem poszczególnych materiałów.

Produkty Dryvit

Ameris Deco Scandic 216

Produkty Dryvit są znane na polskim rynku od ponad 30 lat. Nasze systemy ociepleń w wielu aspektach przewyższają obowiązujące normy, a materiały elewacyjne pozwalają uzyskać oryginalne efekty architektoniczne oraz mają wyraziste, trwałe kolory. Czerpiąc z doświadczeń z tynkami zewnętrznymi wprowadziliśmy na rynek tynki do zastosowań wewnętrznych. Charakteryzuje je ta sama wysoka jakość i wysokie walory estetyczne, a przy tym spełniają rygorystyczne normy dotyczące jakości powietrza. Pokrycie wybranej ściany we wnętrzu tynkiem z efektem kamienia to trend, który zyskuje obecnie na popularności ze względu na to, że nadaje pomieszczeniu oryginalny, a zarazem ciepły i przytulny wygląd,” – powiedziała Marta Wysocka, Product & Specification Manager w firmie Dryvit Systems USA (Europe) Sp. z o.o.

 

Produkty Dryvit są dostępne w sprzedaży poprzez sieć dystrybutorów marki. Przy wyborze rozwiązania zarówno na elewację, jak i do projektu wnętrza, warto skorzystać ze wsparcia i doradztwa technicznego ekspertów Dryvit.


Dryvit

Dryvit Systems USA (Europe) Sp. z o.o. produkuje wysokiej jakości systemy ociepleń i materiały elewacyjne, które w wielu aspektach przewyższają obowiązujące normy. Szeroka gama rozwiązań tej marki daje nieograniczone możliwości architektom i inwestorom. Dryvit wprowadził systemy ociepleń na polski rynek, na podstawie rozwiązań tej marki Instytut Techniki Budowlanej stworzył wytyczne do oceny systemów ociepleń w Polsce. Produkty Dryvit obecne są na rynku polskim ponad 30 lat.

 

Artykuł Partnera


Podepnij swój artykuł

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

tagi

Tynk, Technologie, Fasada

Kolonia Zgorzelec znów zamieszkała
Kolonia Zgorzelec znów zamieszkała

Kolonia Zgorzelec – to zespół mieszkalnej kolonii robotniczej w Bytomiu. Zbudowana została w latach ...

Plebiscyt Polska Architektura XXL 2023 rozstrzygnięty. Znamy najlepsze realizacje minionego roku!
Plebiscyt Polska Architektura XXL 2023 rozstrzygnięty. Znamy najlepsze realizacje minionego roku!

Za nami szesnasta edycja Plebiscytu Polska Architektura XXL. Profesjonalne jury oraz publiczność wyb ...

Rdzawy most pieszo-rowerowy przez Wisłę w Warszawie. Nowe realizacje.
Rdzawy most pieszo-rowerowy przez Wisłę w Warszawie. Nowe realizacje.

Ma 452 metry długości i łączy dwie strony miasta. To nowy most pieszo-rowerowy w Warszawie, który je ...

KOMENTARZE
Komentarze
Brak komentarzy
Zaloguj się, aby dodać komentarz

Technologie
ZOBACZ TAKŻE

PRACA:
Zatrudnię
  • Zatrudnię

Nie przegap okazji!!!

zapisz się do naszego newslettera