Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera


Warsztaty z negocjacji umów budowlanych

 

Czas czytania: ~ 1 min


Stowarzyszenie DAFA zaprasza na warsztaty z negocjacji umów budowlanych. Podczas spotkania dowiesz się jak skutecznie negocjować warunki współpracy z generalnymi wykonawcami oraz inwestorami. Warsztaty poprowadzi r. pr. Łukasz Mróz. Zapraszamy w dniach 13-14 marca 2025 do Hotelu PORTO, Radomsko.

 

DAFA zaprasza na warsztaty z negocjacji umów budowlanych

Jak negocjować kluczowe zapisy umów?

Czy wiesz, które postanowienia w umowie mogą działać na Twoją niekorzyść? Ekspert przeanalizuje zapisy dotyczące kar umownych, odpowiedzialności za wady oraz płatności, pokazując, które warto renegocjować i w jaki sposób.

 

Jak rozwiązywać spory?

Jakie kroki podjąć, gdy generalny wykonawca nie chce odebrać robót lub zwleka z płatnością? Jak skutecznie dochodzić swoich praw? Odpowiedzi na te pytania poznasz podczas warsztatów.

 

Jak unikać pułapek prawnych?

Nieznajomość przepisów może kosztować Cię utratę pieniędzy i problematyczne spory sądowe. Podczas spotkania poznasz praktyczne aspekty prawa budowlanego, które każdy wykonawca i podwykonawca powinien znać.

 

Nie tylko nauka, ale i networking!

Po części merytorycznej zapraszamy na kolację integracyjną, która będzie świetną okazją do nawiązania nowych kontaktów biznesowych i wymiany doświadczeń w branży. Możliwy jest również nocleg na miejscu, co ułatwi udział osobom z różnych regionów Polski.

 

Warsztaty poprowadzi Pan Łukasz Mróz, doświadczony radca prawny specjalizujący się w prawie budowlanym i autor popularnego bloga „Prawnik na budowie”. Jego wiedza i praktyczne podejście do tematu przyciągają setki tysięcy osób zainteresowanych skutecznym prowadzeniem działalności w branży budowlanej.

 

Więcej informacji o warsztatach znajdziesz na stronie DAFA.

Podepnij swój artykuł

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

tagi

Warsztaty Architektoniczne , Warsztaty Dla Architektów , Warsztaty Dla Studentów Architektury , Zaproszenie , Branża Budowlana , Prawo

Planetarium w odrestaurowanej wieży ciśnień
Planetarium w odrestaurowanej wieży ciśnień

Planetarium i Obserwatorium Astronomiczne im. J. W. Jędrzejewicza w Płońsku jest placówką o charakte ...

Niezwykła willa Książka na sprzedaż
Niezwykła willa Książka na sprzedaż

15 czerwca 2025 roku odbędzie się Dzień Otwarty w jednym z bardziej niezwykłych domów jednorodzinnyc ...

Pierwsza konferencja Silver design w architekturze za nami
Pierwsza konferencja Silver design w architekturze za nami

22 maja 2025 odbyła się pierwsza konferencja pt. Silver design w architekturze - poświęcona realnem ...

KOMENTARZE
Komentarze
Brak komentarzy
Zaloguj się, aby dodać komentarz

Zaproszenia
ZOBACZ TAKŻE

PRACA:
Zatrudnię
  • Zatrudnię

Nie przegap okazji!!!

zapisz się do naszego newslettera