Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera


W spektrum architektury. Maciej Nisztuk - spotkanie architektoniczne

 

Czas czytania: ~ 1 min


Wydział Architektury Politechniki Wrocławskiej zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu „Bliżej Architektury”. Już 3 czerwca 2026 roku o godz. 11:00 gościem wydarzenia będzie Maciej Nisztuk – architekt i projektant, który w swojej twórczości odważnie przekracza granice między architekturą, designem i nowymi technologiami.

 

W spektrum architektury. Spotkanie z Maciejem Nisztukiem

Architektura poza schematem 

Twórczość Macieja Nisztuka wyróżnia eksperymentalne podejście do projektowania oraz łączenie różnorodnych mediów wizualnych z innowacyjnymi rozwiązaniami technologicznymi. Jego projekty powstają na styku sztuki, architektury i cyfrowych narzędzi projektowych, tworząc niekonwencjonalne formy i doświadczenia przestrzenne. Jest laureatem nagrody za projekt Phenotype 002 Bracelet – realizacji będącej przykładem nowatorskiego spojrzenia na współczesny design i proces twórczy.

 

Spotkanie będzie okazją do poznania autorskiego podejścia do projektowania, inspiracji stojących za realizacjami architekta oraz refleksji nad rolą technologii i eksperymentu we współczesnej architekturze. Wykład odbędzie się w języku angielskim.

 

Organizatorzy zapraszają studentów, projektantów, architektów oraz wszystkich zainteresowanych współczesną kulturą projektową i poszukiwaniem nowych form wyrazu w architekturze.

 

Więcej informacji o spotkaniu architektonicznym znajdziesz na stronie organizatora.

Podepnij swój artykuł

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

tagi

Wykład Architektoniczny , Wykład Dla Architektów , Spotkania Dla Architektów , Spotkanie Architektoniczne , Spotkanie Dla Architektów

Dom Autorodzinny Koniecznego idzie na sprzedaż
Dom Autorodzinny Koniecznego idzie na sprzedaż

Jeden z betonowych domów Roberta Koniecznego trafił na rynek nieruchomości. Dom Autorodzinny z 2013 ...

Społeczne mieszkalnictwo bez banału ? Czy TBS Grójecka przełamało klątwę budownictwa społecznego ?
Społeczne mieszkalnictwo bez banału ? Czy TBS Grójecka przełamało klątwę budownictwa społecznego ?

Siedemnaście lat oczekiwania, ruchliwe skrzyżowanie i budżet samorządowy. Gdy większość realizacji z ...

Nadbudowa linii średnicowej i nowy Plan Ogólny. Przyszłość warszawskiego Śródmieścia
Nadbudowa linii średnicowej i nowy Plan Ogólny. Przyszłość warszawskiego Śródmieścia

Przez ostatnie trzydzieści lat wizje rozwoju ścisłego centrum Warszawy koncentrowały się niemal wyłą ...

KOMENTARZE
Komentarze
Brak komentarzy
Zaloguj się, aby dodać komentarz

Nie przegap okazji!!!

zapisz się do naszego newslettera