Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera


Kwieciście i wzorzyście

 

Czas czytania: ~2 min


Z43ehvRcxVHtxqL6snwIs3bgRmZpFKNwD3N53ZMFUl2tp9mtBlpEauh8Jmz1_viorne.jpg
Motywy florystyczne są nieśmiertelne. Nic dziwnego, skoro od zawsze potrafią wtopić się w obowiązujące trendy i zaskoczyć na nowo. Wybór rolet okiennych zamiast tradycyjnych zasłon był do tej pory wyborem nowoczesności i komfortu kosztem czasochłonnej, uciążliwej tradycji, reprezentowanej przez zestaw firanka-zasłona.
y6fc20cMjjBLVoOFQ41Qw5XC66Uxl72dsrEtYhMIITR15mztc9oT9x9WfMMQ_daisy-leaf-1.jpg
Rolety Lotari posiadają szeroką gamę wzorów, że w niczym nie ustępują klasycznym tekstyliom okiennym jeśli chodzi o dopasowanie do różnych koncepcji stylistycznych. Projektanci dokonali mariażu folku i modernizmu i zamknęli je w prostej i ergonomicznej formie. Rozwinięte rolety przemieniają okna w podświetlane płótna zdobiące pokoje niczym obrazy w galerii. Wystarczy jednak pociągnąć za sznurek, by okno znów ukazało się w pełnej okazałości, zalewając pomieszczenie potokiem światła.
bWbpYYCsvvJdrM86yW3izS16CW5CtmRYEjUH5dhYUyOe5PDjDKvqaddkyTI8_daisy-leaf-2.jpg
Mini rolety Fantazja Dekoru Microllo, które montuje się bezpośrednio do ramy okiennej. Największą zaletą mini rolet będzie z pewnością fakt, że pozwalają one swobodnie otwierać i uchylać okna - nawet po rozwinięciu. W upalny dzień można zatem nie tylko odciąć się od palącego słońca, ale i wpuścić do środka świeże powietrze. Do dyspozycji klientów oddano 9 kolorowych, wzorzystych deseni. 3 geometryczne, uproszczone kompozycje kwiatowe Atlas, 2 ciemniejsze, ciepłe, brązowe układy konturów gałązek laurowych, liści i kwiatów Daisy leaf oraz 3 abstrakcyjne wzory geometryczne Numero: kolekcję zamyka deseń Tatoo, łączący motywy kwiatowe z ludowymi, jakby haftowanymi ornamentami. Drugim wariantem są klasyczne rolety Fantazja Dekoru, które nadają się do montażu do wnęki okiennej, ściany lub sufitu. Większe rolety posiadają bardziej stonowane wzornictwo, reprezentowane przez 9 motywów. Trzy z nich to różne wersje Olivaie, na których powtarza się znajomy kontur gałązek oliwnych. Touffe to drobny, tapetowy, regularny ornament florystyczny, Viorne zaś ozdabia okna dużym, dostojnym wzorem roślinnym.
Ze względu na intensywność kolorów i ornamentyki rolety mogą okazać się świetną przeciwwagą dla dostojnych, eleganckich pokojów w naturalnych barwach. Wystarczy pomalować cały pokój na jeden spokojny i łagodny kolor, dodać lekko kontrastujące meble i wzorzystą, intensywną roletę: oto przepis na interesującą, zróżnicowaną i przyjemną dla oka aranżację. Pod tym względem roleta może doskonale zastąpić nieco już wyeksploatowane tapety. Źródło: FrancGardiner

Brałeś udział w projekcie? Opowiedz nam swoją historię.

tagi

Pomysł na wielorodzinne budynki modułowe
Pomysł na wielorodzinne budynki modułowe

Narodowe Centrum Badań i Rozwoju (NCBiR) ogłosiło jakiś czas temu konkurs dla samorządów na koncepcj ...

Food Hall Browary w Browarach Warszawskich. Industrialne wnętrze pełne dobrego designu – prezentacja online i wywiad
Food Hall Browary w Browarach Warszawskich. Industrialne wnętrze pełne dobrego designu – prezentacja online i wywiad

Food Hall Browary to wyjątkowe miejsce na gastronomicznej mapie Warszawy. Nowoczesny street food pre ...

Architektura o niskim śladzie węglowym
Architektura o niskim śladzie węglowym

Kompleksowość działania branży architektonicznej i budowlanej sprawia, że nie jest łatwo mierzyć jej ...

KOMENTARZE
Komentarze
Brak komentarzy
Zaloguj się, aby dodać komentarz

Wnętrza
ZOBACZ TAKŻE

PRACA:
Zatrudnię
  • Zatrudnię

Nie przegap okazji!!!

zapisz się do naszego newslettera