Obrazy światłem malowane - Sztuka architektury

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera


Obrazy światłem malowane

 

Czas czytania: ~2 min


GMt5pjR58flDl8F76EYASq9n2ZTzKWYYgcGaTpi8HKxjFGIBYqYKWs6LIr3o_aranzacja-salonu.jpg

Proste formy lamp, obrazujące afrykańską i rodzimą przyrodę efektownie oświetlą wnętrza. Kompozycje z pogranicza grafiki i sztuki oraz zdjęcia architektury miejskiej udekorują światłem i obrazem pomieszczenia.

Innowacyjne produkty pełniące podwójną rolę: obrazów i oświetlenia ocieplą wnętrza, kreując w pomieszczeniu wyjątkowy nastrój. Klosze rozbudowanej linii lamp wykonano w innowacyjnej technice laminowania szkła. Wysoka jakość zdjęć i grafik wtopionych w szkło połączona ze źródłem światła wywoła nietypowy efekt wizualny.

soNOfGQfBfanROiDXXlx0SKNapQvVhzbKz9gtvSI9mOOFu5EgRPXyoqBtd6m_lapma-z-serii-africa-firmy-spot-light-m.jpg

Klimatyczne lampy Africa z fotografiami wyjętymi z afrykańskiego safari, mogą stać się elementem kontynuującym kolonialną aranżację. Fotograficzne ujęcia Czarnego Lądu, obrazujące pejzaże i charakterystyczne elementy afrykańskiej sawanny subtelnie zaakcentują oryginalny styl mieszkań i domów.

Roślinne motywy przywodzące na myśl delikatne ołówkowe szkice z powodzeniem oświetlą modnie urządzone wnętrze. Proste kształty lamp, szczególnie te z fotografiami kwiatów w pastelowych odcieniach różu, o wymiarach 345 mm szerokości i 660 mm wysokości wyposażono w trzy punkty świetlne o mocy 60 W.

31omu9CRwCM0Ga1WTIRSfwaCKE6HVDlzbKlQOzKkdz9uOIKLjBRu5EnrnWIb_lampa-z-serii-impressions-firmy-spot-light-m.jpg

Klasyczny lub modernistyczny wątek wystroju wnętrza świetnie poprowadzą lampy-obrazy, przedstawiające czarno-białe kadry przestrzeni miejskich z początków poprzedniego stulecia. Archiwalne zdjęcia architektury miejskiej podświetlone bądź nie, uatrakcyjnią wystrój domów i miejsc publicznych. Oświetlenie to zainspiruje do zmian lub pomoże w zaakcentowaniu wybranej i konsekwentnie realizowanej aranżacji wnętrza. Za sprawą nowoczesnego rozwiązania technicznego lampy wykazują dużą energooszczędność i dłuższy czas pracy niż standardowe źródła światła.

Dostarczając producentowi ulubioną fotografię rodzinną, dziecięcą lub tę z dalekiej podróży zyskujemy szansę na wyjątkowe oświetlenie mieszkań i domów. Projekt własnej lampy to pomysł na realizację kreatywnych pomysłów skierowany również do projektantów wnętrz i architektów. Zaprojektowana przez siebie lampa wykonana w technice laminowania szkła pozwoli oryginalnie zaaranżować oświetlenie pomieszczenia. Lampy wykonywane na specjalne zamówienie podlegają indywidualnej wycenie.

Źródło: SPOT Light

Brałeś udział w projekcie? Opowiedz nam swoją historię.

tagi

Miejski plac dla każdego
Miejski plac dla każdego

Dokonana przez pracownię neostudio przemiana Rynku Nowego Miasta w Wieleniu stanowi pierwszą część s ...

Startuje Plebiscyt Polska Architektura XXL 2021 - czekamy na zgłoszenia realizacji
Startuje Plebiscyt Polska Architektura XXL 2021 - czekamy na zgłoszenia realizacji

Co działo się na polskiej scenie architektonicznej w 2021 roku? Które realizacje pozostawią swój trw ...

Kaplica Ostatniego Pożegnania w Rychwałdzie - prezentacja obiektu
Kaplica Ostatniego Pożegnania w Rychwałdzie - prezentacja obiektu

Zwycięzcą konkursu Salon Architektury 2021 była Kaplica Ostatniego Pożegnania, projekt Jakuba Turbas ...

KOMENTARZE
Komentarze
Brak komentarzy
Zaloguj się, aby dodać komentarz

Nie przegap okazji!!!

zapisz się do naszego newslettera