Obrazy światłem malowane - Sztuka architektury

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera


Obrazy światłem malowane

 

Czas czytania: ~2 min


GMt5pjR58flDl8F76EYASq9n2ZTzKWYYgcGaTpi8HKxjFGIBYqYKWs6LIr3o_aranzacja-salonu.jpg

Proste formy lamp, obrazujące afrykańską i rodzimą przyrodę efektownie oświetlą wnętrza. Kompozycje z pogranicza grafiki i sztuki oraz zdjęcia architektury miejskiej udekorują światłem i obrazem pomieszczenia.

Innowacyjne produkty pełniące podwójną rolę: obrazów i oświetlenia ocieplą wnętrza, kreując w pomieszczeniu wyjątkowy nastrój. Klosze rozbudowanej linii lamp wykonano w innowacyjnej technice laminowania szkła. Wysoka jakość zdjęć i grafik wtopionych w szkło połączona ze źródłem światła wywoła nietypowy efekt wizualny.

soNOfGQfBfanROiDXXlx0SKNapQvVhzbKz9gtvSI9mOOFu5EgRPXyoqBtd6m_lapma-z-serii-africa-firmy-spot-light-m.jpg

Klimatyczne lampy Africa z fotografiami wyjętymi z afrykańskiego safari, mogą stać się elementem kontynuującym kolonialną aranżację. Fotograficzne ujęcia Czarnego Lądu, obrazujące pejzaże i charakterystyczne elementy afrykańskiej sawanny subtelnie zaakcentują oryginalny styl mieszkań i domów.

Roślinne motywy przywodzące na myśl delikatne ołówkowe szkice z powodzeniem oświetlą modnie urządzone wnętrze. Proste kształty lamp, szczególnie te z fotografiami kwiatów w pastelowych odcieniach różu, o wymiarach 345 mm szerokości i 660 mm wysokości wyposażono w trzy punkty świetlne o mocy 60 W.

31omu9CRwCM0Ga1WTIRSfwaCKE6HVDlzbKlQOzKkdz9uOIKLjBRu5EnrnWIb_lampa-z-serii-impressions-firmy-spot-light-m.jpg

Klasyczny lub modernistyczny wątek wystroju wnętrza świetnie poprowadzą lampy-obrazy, przedstawiające czarno-białe kadry przestrzeni miejskich z początków poprzedniego stulecia. Archiwalne zdjęcia architektury miejskiej podświetlone bądź nie, uatrakcyjnią wystrój domów i miejsc publicznych. Oświetlenie to zainspiruje do zmian lub pomoże w zaakcentowaniu wybranej i konsekwentnie realizowanej aranżacji wnętrza. Za sprawą nowoczesnego rozwiązania technicznego lampy wykazują dużą energooszczędność i dłuższy czas pracy niż standardowe źródła światła.

Dostarczając producentowi ulubioną fotografię rodzinną, dziecięcą lub tę z dalekiej podróży zyskujemy szansę na wyjątkowe oświetlenie mieszkań i domów. Projekt własnej lampy to pomysł na realizację kreatywnych pomysłów skierowany również do projektantów wnętrz i architektów. Zaprojektowana przez siebie lampa wykonana w technice laminowania szkła pozwoli oryginalnie zaaranżować oświetlenie pomieszczenia. Lampy wykonywane na specjalne zamówienie podlegają indywidualnej wycenie.

Źródło: SPOT Light

Brałeś udział w projekcie? Opowiedz nam swoją historię.

tagi

Amazon buduje kolejną swoją siedzibę
Amazon buduje kolejną swoją siedzibę

Amazon, jedna z pięciu największych korporacji technologicznych świata swoją siłę i niezwykłość chce ...

Drewno w architekturze
Drewno w architekturze

Drewno jest najstarszym materiałem budowlanym, które w epoce budownictwa ekologicznego przeżywa swój ...

Nowy Gurewicz w Otwocku. Klinika Medyczna MIRAI Clinic - prezentacja obiektu
Nowy Gurewicz w Otwocku. Klinika Medyczna MIRAI Clinic - prezentacja obiektu

Pensjonat Abrama Gurewicza był niegdyś wyjątkowym przykładem architektury drewnianej w stylu Świderm ...

KOMENTARZE
Komentarze
Brak komentarzy
Zaloguj się, aby dodać komentarz

Nie przegap okazji!!!

zapisz się do naszego newslettera