Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera


Nowoczesne mieszkanie na niewielkiej powierzchni

 

Czas czytania: ~ 1 min


Mieszkanie na Mokotowie

 

QByolUPYot9J2Q4vUXAKMGm6Qgf6l5mG2kvlsUHrfjzmLWK6E2nNELDjSygK_mieszkanie-na-mokotowie1.jpg

Zaprojektowane przez Marzenę Kaczmarek oraz Studio Modelowania Przestrzeni małe mieszkanie na Mokotowie w Warszawie, to jasna i nowoczesna przestrzeń dla obcokrajowca.

UpFjLgTNMyBmmBSF0ZK3HqHpWdxHpmZqGfGreAPH3FPgV9fiWafFK6zsp9Hu_mieszkanie-na-mokotowie2.jpg

Zadaniem projektantki było przekształcenie dotychczas ciemnego (brązowo-beżowego) mieszkania na odważne i nowoczesne wnętrze. Zdecydowano się zastosować dwa dominujące kolory – biel oraz niebieski.

Ze względu na niewielką powierzchnię mieszkania, udało się schować niektóre elementy, takie jak pralka czy spiżarka, we wnękach osłoniętych lustrzanymi lub drewnianymi drzwiami.

Zobacz projekt mieszkania


Brałeś udział w projekcie? Opowiedz nam swoją historię.

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

tagi

Rusza modernizacja kina Światowid w Nowej Hucie
Rusza modernizacja kina Światowid w Nowej Hucie

30 czerwca 2025 roku w siedzibie Muzeum Nowej Huty odbyło się uroczyste podpisanie umowy na moderniz ...

Gniazda na wyspie Sobieszewskiej
Gniazda na wyspie Sobieszewskiej

„Projekt (…) na Wyspie Sobieszewskiej oparty jest na idei harmonii z miejscem, a nie jego przekształ ...

Stare z nowym na Sienkiewicza we Wrocławiu
Stare z nowym na Sienkiewicza we Wrocławiu

Zakończyła się budowa kompleksu mieszkaniowego Sienkiewicza Résidence we Wrocławiu. Położony w pobli ...

KOMENTARZE
Komentarze
Brak komentarzy
Zaloguj się, aby dodać komentarz

Nie przegap okazji!!!

zapisz się do naszego newslettera