Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera


Renowacja wnętrza apartamentu z 1970 roku

 

Czas czytania: ~ 1 min


Nowa twarz starego wnętrza

 

DSh058qIwbR6mdfwOx3uTbuw40vcY6DI92CQzCHEaXmBU06AS3xQktpAApmp_renowacja-wnetrza1.jpg

Prezentujemy Państwu kolejne wnętrze z serii interesujących renowacji. Młodzi ludzie coraz chętniej zamieszkują stare budownictwo i jest to trend globalny. Już nie tylko lokatorzy XIX-wiecznych kamienic poszukują nowych rozwiązań do swoich archaicznych wnętrz. Współcześnie nawet architektura z lat 70-tych XX wieku wymaga kompleksowych przemian.

Meksykański architekt Jakob Gomez jest autorem projektu renowacji wnętrza apartamentu z 1970 roku, zlokalizowanego w górzystym obszarze otaczającym miasto Monterrey w Meksyku. Wnętrza wykończone w surowym betonie, zostały skoncentrowane na kolorystycznym akcencie w funkcjonalnym centrum mieszkania.

QKzthfIjcWwhlB7NtUPm4cR6aZXpxdc6FHsRyfAHohFgJVauKkyy1rDEPspc_renowacja-wnetrza2.jpg

Mieszkanie o powierzchni 61 m², wybudowane zostało w niskim standardzie w latach siedemdziesiątych. Wnętrze cechowało się ciemnymi pomieszczeniami i dezorientującym planem funkcjonalnym. Młodzi inwestorzy, którzy kupili mieszkanie, poprosili projektanta by odmienił oblicze apartamentu.

Zobacz projekty wnętrz


Brałeś udział w projekcie? Opowiedz nam swoją historię.

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

tagi

Kostka z wycięciami. Duży dom jednorodzinny w Katowicach
Kostka z wycięciami. Duży dom jednorodzinny w Katowicach

Projekt "Dom w Katowicach I" autorstwa pracowni DD Architekci to przykład połączenia minimalistyczne ...

Biała Kamienica w Łodzi gotowa
Biała Kamienica w Łodzi gotowa

Zakończyła się budowa deweloperskiego budynku mieszkalnego na rogu ulic Zachodniej i Więckowskiego w ...

Antonio Gaudi będzie świętym?
Antonio Gaudi będzie świętym?

Kilka dni temu papież Franciszek zaaprobował dekret o heroiczności cnót hiszpańskiego architekta Ant ...

KOMENTARZE
Komentarze
Brak komentarzy
Zaloguj się, aby dodać komentarz

Wnętrza
ZOBACZ TAKŻE

PRACA:
Zatrudnię
  • Zatrudnię

Nie przegap okazji!!!

zapisz się do naszego newslettera