Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera


Przestronne i jasne wnętrze restauracji Ferier w Warszawie

 

Czas czytania: ~ 1 min


Restauracja Ferier w Warszawie

 

BngQ8yYcNel8VWTBnY4uTTFXFH2xgG6n3NU30VZ3lgBpbpQCXPSkzxmnvKSy_ferier1.JPG

Zaprojektowana przez Base Architekci Ferier to nie tylko restauracja w kompleksie biurowym, ale również catering lotniczy i naziemny. Na powierzchni 1000 m² znajdują się: sala restauracyjna, bufet, kawiarnia, kuchnia gorąca, zimna, szereg magazynów i chłodni oraz zaplecze biurowe i socjalne.

Sala restauracyjna wraz z kawiarnią i bufetem zajmują powierzchnię 300 m² i mieszczą 200 gości jednocześnie. Pomieszczenie jest bardzo przestronne i jasne. Gwarantują to zarówno ogromne przeszklenia jak i zastosowane kolorowe akcenty.

dDCRWAbBkIJ7t2G0k5ZDCVdK8esdTRPMOjaqvXrIConeszarNQp8ICzCmyTv_ferier2.JPG

Powtarzające się materiały to głównie bielony buk, z którego wykonano stoły i krzesła, lakierowany w połysku na biało MDF oraz stalowe elementy wykończenia stołów i dekoracyjnych donic malowane na czarno.

Zobacz projekty wnętrz


Brałeś udział w projekcie? Opowiedz nam swoją historię.

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

tagi

Hotel El Zarzo w Medellín. Architektura w cieniu zieleni.
Hotel El Zarzo w Medellín. Architektura w cieniu zieleni.

Kolumbijskie biuro ALH Taller de Arquitectura lubi chować swoje dzieła za tropikalną zielenią. W hot ...

Wybierz najlepszą realizację architektoniczną 2024. Zagłosuj w Plebiscycie Polska Architektura XXL.
Wybierz najlepszą realizację architektoniczną 2024. Zagłosuj w Plebiscycie Polska Architektura XXL.

Weź udział w Plebiscycie Polska Architektura XXL 2024 i oddaj swój głos na najlepszą realizację arch ...

Konferencja HoReCa w architekturze
Konferencja HoReCa w architekturze

Pod pojęciem HoReCa w architekturze kryje się wszystko, co wchodzi w zakres usług oraz działań aranż ...

KOMENTARZE
Komentarze
Brak komentarzy
Zaloguj się, aby dodać komentarz

Wnętrza
ZOBACZ TAKŻE

PRACA:
Zatrudnię
  • Zatrudnię

Nie przegap okazji!!!

zapisz się do naszego newslettera