Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera


Eksperyment i projekt artystyczny w jednym

 

Czas czytania: ~ 1 min


Eksperyment we wnętrzach biurowych

 

oFsCZ8ipRTgIocvTX7Dnl9sEFMnjnzqvkW9QH5KQR5HgyKOEbBtdcU0zyo6k_out-of-office-1.jpg

OUT OF OFFICE był pozornie projektem wnętrza, a w rzeczywistości eksperymentem socjologicznym i projektem artystycznym w jednym. Wnioski były zaskakujące.

OUT OF OFFICE to projekt holenderskiego biura KNOL zrealizowany w przestrzeniach galerii sztuki współczesnej MU w Eindhoven. Architekci wnętrz stworzyli we współpracy z socjologami przestrzeń co-workingową w bardzo modnym stylu. Znalazły się tam różnego rodzaju atrakcje przypominające biura światowych gigantów, dyktujących trendy w projektowaniu współczesnych przestrzeni biurowych, jak Google czy Facebook.

44Y1WDx6CGlQIbV1qVmF3qbmVn7WnelQsjNHDQS0K01bGLItqGwRY4tZef0T_out-of-office-2.jpg

Architekci stworzyli elastyczną przestrzeń biurową, którą użytkownicy mogli dostosowywać do swoich potrzeb wedle uznania. Meble były zaprojektowane tak, że można było tworzyć z poszczególnych modułów w różnych kolorach, dowolne miejsca do pracy. Po oddaniu wnętrz do dyspozycji zachwyconych użytkowników rozpoczęto wnikliwą obserwację.

Zobacz projekty wnętrz


Brałeś udział w projekcie? Opowiedz nam swoją historię.

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

tagi

Nowoczesny, kameralny, współczesny. Tak wygląda amfiteatr w Krynicy-Zdroju.
Nowoczesny, kameralny, współczesny. Tak wygląda amfiteatr w Krynicy-Zdroju.

Krynicki Amfiteatr to obiekt łączący w sobie wiele skomplikowanych aspektów technicznych z dialogiem ...

Wybierz najlepszą realizację architektoniczną 2024. Zagłosuj w Plebiscycie Polska Architektura XXL.
Wybierz najlepszą realizację architektoniczną 2024. Zagłosuj w Plebiscycie Polska Architektura XXL.

Weź udział w Plebiscycie Polska Architektura XXL 2024 i oddaj swój głos na najlepszą realizację arch ...

Konferencja HoReCa w architekturze
Konferencja HoReCa w architekturze

Pod pojęciem HoReCa w architekturze kryje się wszystko, co wchodzi w zakres usług oraz działań aranż ...

KOMENTARZE
Komentarze
Brak komentarzy
Zaloguj się, aby dodać komentarz

Wnętrza
ZOBACZ TAKŻE

PRACA:
Zatrudnię
  • Zatrudnię

Nie przegap okazji!!!

zapisz się do naszego newslettera