Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera


Biuro w Amsterdamie - konstrukcja z tektury

 

Czas czytania: ~ 1 min


Planując aranżację nowego biura w Amsterdamie, holenderska agencja reklamowa Nothing chciała, by było ono tanie, a zarazem odzwierciedlało filozofię firmy

 

ZVfoSZTPShBmcdqOFjOwmUnlvi7EW7gH24IAuZApY8RuDOICUG92ejPdHHu0_archi-tektura.jpg

Współpraca dwóm holenderskich designerów – Alrikow Koudenburgow i Joostow van Bleiswijkow oraz Coena Danckmera Voodrowa, absolwenta Akademii Designu z Eindhoven zaowocowała powstaniem wnętrza biura w Amsterdamie. Wystrój biura odzwierciedla filozofię firmy, która największą wagę przywiązuje do idei, wierząc, że można zrobić coś wyjątkowego z niczego.

wpNnd486Xz28IpZOnG1MQdf4jtM7StwpP3Avn7GGDogFMYksJybmbQwXQRSc_4fed5b1039454-joost-e-2.jpg

W białe wnętrze biura Koudenburg i van Bleiswijk wstawili dodatkową konstrukcję, dzielącą przestrzeń na mniejsze jednostki. Jest ona w całości zbudowana jest z uniwersalnego i taniego materiału – tektury falistej.

Zobacz wnętrze bura


Brałeś udział w projekcie? Opowiedz nam swoją historię.

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

tagi

Największy transatlantyk wypłynął – rusza hotel Gołębiewski w Pobierowie
Największy transatlantyk wypłynął – rusza hotel Gołębiewski w Pobierowie

Zabudowa polskiego wybrzeża Bałtyku kolejnymi transatlantykami, promami oraz okrętami znalazła swoje ...

Dajwór 17: plomba, która szanuje historię Kazimierza
Dajwór 17: plomba, która szanuje historię Kazimierza

Na mapie krakowskiego Kazimierza, w bliskim sąsiedztwie Starej Synagogi, powstaje nowa inwestycja mi ...

Energia Inowrocławia – znamy wyniki konkursu
Energia Inowrocławia – znamy wyniki konkursu

W Inowrocławiu zostanie zbudowana nowa przestrzeń kultury i innowacji – powstanie tu nowoczesne cent ...

KOMENTARZE
Komentarze
Brak komentarzy
Zaloguj się, aby dodać komentarz

Nie przegap okazji!!!

zapisz się do naszego newslettera