Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera


Elastyczne wnętrze biurowe w magazynie

 

Czas czytania: ~1 min


W amerykańskim mieście Durham w stanie Północna Karolina w miejscu gdzie w XIX wieku składowano tytoń, powstało biuro o powierzchni 90 000 m2.

 

NVHKVBi71YrwcZd60Zp9sz6XTAQY42aPa3p80aycWt9aglSlEVEKEe0vb7Xl_magazynn1.jpg

Wnętrze biurowe o powierzchni 90 000 m² to projekt biuro Lambert Architecture+Interior. Obiekt zlokalizowany jest w amerykańskim mieście Durham w stanie Północna Karolina w miejscu gdzie w XIX wieku składowano tytoń.

IrWqpymKcZDtMOrwaVH5SoifKqBAzbZc0mXw8S2IYkUNzWtaesdteo2etMXX_magazynn2.jpg

Dawny magazyn został zaadoptowany na przestrzeń dla 15 działów, centrum biznesowego i kawiarni. Celem było zaprojektowanie elastycznego wnętrza,które dostosowywałoby się do potrzeb różnych grup. Wnętrze zdominowane jest przez cegłę i drewn.

Zobacz wnętrze biurowe


Brałeś udział w projekcie? Opowiedz nam swoją historię.

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

tagi

Planetarium Śląskie powiększone
Planetarium Śląskie powiększone

Budynek Planetarium Śląskiego, znajdującego się na terenie Parku Śląskiego został zbudowany w latach ...

Wybierz najlepszą realizację architektoniczną minionego roku. Zagłosuj w Plebiscycie Polska Architektura XXL 2022.
Wybierz najlepszą realizację architektoniczną minionego roku. Zagłosuj w Plebiscycie Polska Architektura XXL 2022.

Zapraszamy do głosowania w Plebiscycie Polska Architektura XXL, którego celem jest wyróżnienie najba ...

G19 - nowa jakość zabudowy wielorodzinnej w Warszawie
G19 - nowa jakość zabudowy wielorodzinnej w Warszawie

Na narożnej działce w miejscu dawnej Fabryki Mydła i Świec „Adamczewski i S‑ka” działającej od lat 2 ...

KOMENTARZE
Komentarze
Brak komentarzy
Zaloguj się, aby dodać komentarz

Wnętrza
ZOBACZ TAKŻE

PRACA:
Zatrudnię
  • Zatrudnię

Nie przegap okazji!!!

zapisz się do naszego newslettera