Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera


Toaleta na miarę XXI wieku

 

Czas czytania: ~ 1 min


Nowe toalety w warszawskim centrum handlowym Złote Tarasy są inspirowane trójkątnymi kształtami elementów dachu obiektu.

 

SWUljvJPokjYxzsjtYqbXOGkUHwVr3I3l2uRZlbcIqtpRXRNc6Uzukxg8Zra_5731bd2624f43-dsc-5566.jpg

W centrum handlowym Złote Tarasy w Warszawie powstały toalety inspirowane trójkątnymi kształtami elementów dachu obiektu. Autorem projektu wnętrza jest biuro Rubicon z Krakowa.

FHnxBYj8wAb7aMlwug1SmFB0g9YTIB9jqK0DgRKjZNGBxHY91LxHfFyuwnOv_5731b8f133c28-04-male.jpg

Elementy zieleni naturalnej w formie ścian z mchu, strefy wypoczynku w korytarzach, nowoczesna wyspa - toalety zostały przebudowane po to, by były równie luksusowe, jak samo centrum handlowe. Biel nadaje wnętrzom ekskluzywność. W korytarzach prowadzących do pomieszczeń sanitarnych umieszczone zostały nawet strefy wypoczynku.

Zobacz projekt wnętrza


Brałeś udział w projekcie? Opowiedz nam swoją historię.

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

tagi

Rusza modernizacja kina Światowid w Nowej Hucie
Rusza modernizacja kina Światowid w Nowej Hucie

30 czerwca 2025 roku w siedzibie Muzeum Nowej Huty odbyło się uroczyste podpisanie umowy na moderniz ...

Gniazda na wyspie Sobieszewskiej
Gniazda na wyspie Sobieszewskiej

„Projekt (…) na Wyspie Sobieszewskiej oparty jest na idei harmonii z miejscem, a nie jego przekształ ...

Stare z nowym na Sienkiewicza we Wrocławiu
Stare z nowym na Sienkiewicza we Wrocławiu

Zakończyła się budowa kompleksu mieszkaniowego Sienkiewicza Résidence we Wrocławiu. Położony w pobli ...

KOMENTARZE
Komentarze
Brak komentarzy
Zaloguj się, aby dodać komentarz

Nie przegap okazji!!!

zapisz się do naszego newslettera