Centrum Technologii McLaren - Sztuka architektury

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera


Centrum Technologii McLaren

 

Czas czytania: ~2 min


cT08K0VcPdKAs9MTnx6MmGNRY7UyOmqcI7gUwoeruPaqsqhERoc6khgeaFrh_mclaren-technology-centre-1.jpg

Firma Trimo, stała się Oficjalnym Partnerem grupy McLaren. Współpraca rozpoczęta została po udanym wykonaniu przez firmę Trimo montażu innowacyjnego systemu Qbiss One na zewnętrznej i wewnętrznej elewacji nowego Centrum Technologicznego Mclaren w Woking w Wielkiej Brytanii, gdzie produkowany będzie najnowszy sportowy samochód grupy – MP4-12C.

Nawiązane partnerstwo jest doskonałym rozwiązaniem dla obu firm, nieustannie i bezkompromisowo dążących do pokonywania barier innowacyjności i zaawansowanych technologii, chcących dostarczać swoim klientom wyłącznie najwyższą jakość swoich produktów. System elewacyjny Qbiss One, będący odzwierciedleniem doskonałości, najwyższej estetyki i precyzji wykonania, łączy w sobie jednocześnie znakomitą formę i funkcjonalność - cechy charakterystyczne dla obu firm, gwarantujących im stały i udany rozwój.

System Qbiss One został zastosowany zarówno na zewnętrznej jak i wewnętrznej części elewacji Centrum, na łącznej powierzchni 32,000 m2 o łącznej wartości materiałów równiej 40,000 milionom funtów. Centrum, zaprojektowane przez Biuro Foster&Partners, stanowić będzie miejsce produkcji nowego sportowego samochodu MP4-12C.

4c7jmjC7jX8lkhf77MEQQjRPexkgHMmTrHpq4B6lxYgDg7nfRvIIy20WVHVu_mclaren-technology-centre-2.jpg

Ron Dennis, Prezes McLaren Group i McLaren Automotive, powiedział: „Jako organizacja zakorzeniona w dyscyplinie Formuły 1, McLaren jest przedsiębiorstwem o szybko zmieniającej się kulturze. To była dla nas wielka przyjemność współpracować z takim partnerem jak Trimo, który również podziela naszą filozofię aktywnego i szybkiego działania bez kompromisów, prowadzącego wyłącznie do osiągnięcia zamierzonych celów – produktów o najwyższych standardach jakości”.

Elewacja Centrum, wykonana w systemie Qbiss One wyraźnie podkreśla charakter przedsiębiorstwa oraz działalność, jaka jest przez nie prowadzona wewnątrz budynku – przedsiębiorstwo będące światowej klasy mistrzem inżynierii, zawsze dążącym do najwyższego poziomu jakości swoich produktów, nie zapominające jednocześnie o ochronie środowiska naturalnego”.

Pani Dyrektor Generalny Trimo Tatjana Fink dodała: „Firma Trimo reprezentuje globalną markę, tak jak McLaren, a nawiązana między nami współpraca nie dotyczyła tylko samych produktów, ale bardziej tego, co produkty te reprezentują w zakresie doskonałości wykonania i ich jakości. Dzielenie się kulturą innowacji i kreatywności oraz energia, jaką wkładamy w prowadzone przez nas działania jest tym co czyni nas najlepszymi w tym co robimy i prowadzi nas nieustannie do sukcesu. Stabilny rozwój naszej firmy osiągnięty dzięki solidnej współpracy oraz długotrwałym relacjom z naszymi partnerami ma dla nas ogromne znaczenie i jest to kierunek, którym chcielibyśmy podążać w nad naszym partnerstwie z firmą McLaren”.

Źródło: Trimo

Podepnij swój artykuł

tagi

Stary wiatrak zyskuje nowe życie
Stary wiatrak zyskuje nowe życie

W okolicach Lubartowa znajduje się stary młyn, który został przemieniony w okazały dom mieszkalny. H ...

Premiera książki Przestrzenie serca. Psychogeografia życia codziennego. Colin Ellard
Premiera książki Przestrzenie serca. Psychogeografia życia codziennego. Colin Ellard

Książka "Przestrzenie serca. Psychogeografia życia codziennego" Colina Ellarda to doskonałe wprowadz ...

Akustyka w architekturze
Akustyka w architekturze

Projektowanie dla zmysłów jest to bardzo waży trend w architekturze współczesnej. Jednak architekci ...

KOMENTARZE
Komentarze
Brak komentarzy
Zaloguj się, aby dodać komentarz

Nie przegap okazji!!!

zapisz się do naszego newslettera