Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera


Centrum Technologii McLaren

 

Czas czytania: ~2 min


cT08K0VcPdKAs9MTnx6MmGNRY7UyOmqcI7gUwoeruPaqsqhERoc6khgeaFrh_mclaren-technology-centre-1.jpg

Firma Trimo, stała się Oficjalnym Partnerem grupy McLaren. Współpraca rozpoczęta została po udanym wykonaniu przez firmę Trimo montażu innowacyjnego systemu Qbiss One na zewnętrznej i wewnętrznej elewacji nowego Centrum Technologicznego Mclaren w Woking w Wielkiej Brytanii, gdzie produkowany będzie najnowszy sportowy samochód grupy – MP4-12C.

Nawiązane partnerstwo jest doskonałym rozwiązaniem dla obu firm, nieustannie i bezkompromisowo dążących do pokonywania barier innowacyjności i zaawansowanych technologii, chcących dostarczać swoim klientom wyłącznie najwyższą jakość swoich produktów. System elewacyjny Qbiss One, będący odzwierciedleniem doskonałości, najwyższej estetyki i precyzji wykonania, łączy w sobie jednocześnie znakomitą formę i funkcjonalność - cechy charakterystyczne dla obu firm, gwarantujących im stały i udany rozwój.

System Qbiss One został zastosowany zarówno na zewnętrznej jak i wewnętrznej części elewacji Centrum, na łącznej powierzchni 32,000 m2 o łącznej wartości materiałów równiej 40,000 milionom funtów. Centrum, zaprojektowane przez Biuro Foster&Partners, stanowić będzie miejsce produkcji nowego sportowego samochodu MP4-12C.

4c7jmjC7jX8lkhf77MEQQjRPexkgHMmTrHpq4B6lxYgDg7nfRvIIy20WVHVu_mclaren-technology-centre-2.jpg

Ron Dennis, Prezes McLaren Group i McLaren Automotive, powiedział: „Jako organizacja zakorzeniona w dyscyplinie Formuły 1, McLaren jest przedsiębiorstwem o szybko zmieniającej się kulturze. To była dla nas wielka przyjemność współpracować z takim partnerem jak Trimo, który również podziela naszą filozofię aktywnego i szybkiego działania bez kompromisów, prowadzącego wyłącznie do osiągnięcia zamierzonych celów – produktów o najwyższych standardach jakości”.

Elewacja Centrum, wykonana w systemie Qbiss One wyraźnie podkreśla charakter przedsiębiorstwa oraz działalność, jaka jest przez nie prowadzona wewnątrz budynku – przedsiębiorstwo będące światowej klasy mistrzem inżynierii, zawsze dążącym do najwyższego poziomu jakości swoich produktów, nie zapominające jednocześnie o ochronie środowiska naturalnego”.

Pani Dyrektor Generalny Trimo Tatjana Fink dodała: „Firma Trimo reprezentuje globalną markę, tak jak McLaren, a nawiązana między nami współpraca nie dotyczyła tylko samych produktów, ale bardziej tego, co produkty te reprezentują w zakresie doskonałości wykonania i ich jakości. Dzielenie się kulturą innowacji i kreatywności oraz energia, jaką wkładamy w prowadzone przez nas działania jest tym co czyni nas najlepszymi w tym co robimy i prowadzi nas nieustannie do sukcesu. Stabilny rozwój naszej firmy osiągnięty dzięki solidnej współpracy oraz długotrwałym relacjom z naszymi partnerami ma dla nas ogromne znaczenie i jest to kierunek, którym chcielibyśmy podążać w nad naszym partnerstwie z firmą McLaren”.

Źródło: Trimo

Podepnij swój artykuł

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

tagi

Brick Award 2024 - wyniki konkursu architektonicznego
Brick Award 2024 - wyniki konkursu architektonicznego

Przyznawana co dwa lata międzynarodowa nagroda Brick Award zainicjowana została w 2004 roku przez fi ...

Sarnie Osiedle w Bielsku-Białej. Projekt spod kreski Przemo Łukasika.
Sarnie Osiedle w Bielsku-Białej. Projekt spod kreski Przemo Łukasika.

Sarnie Osiedle to projekt, który został opracowany przez uznaną pracownię architektoniczną Medusa Gr ...

Konferencja Błękitna i zielona infrastruktura w architekturze. III edycja.
Konferencja Błękitna i zielona infrastruktura w architekturze. III edycja.

Intensywny rozwój miast wywiera coraz silniejszy wpływ na środowisko niezurbanizowane. Jednocześnie ...

KOMENTARZE
Komentarze
Brak komentarzy
Zaloguj się, aby dodać komentarz

Technologie
ZOBACZ TAKŻE

PRACA:
Zatrudnię
  • Zatrudnię

Nie przegap okazji!!!

zapisz się do naszego newslettera