Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera


Oświetlenie diodowe

 

Czas czytania: ~2 min


kGav2zjA6hPcNqKBxmjegsFL9kwYVzkYSjVF1954KI6TS6PBCjIXsN4rpfBH_skoff2.jpg

Oprawy TANGO pozwalają na dokonanie różnorodnych aranżacji. Energooszczędność technologii LED oraz możliwość uzyskania wielu barw może być wykorzystana do pełnienia zarówno dekoracyjnej, jak i użytkowej funkcji.

Oprawy TANGO mogą zostać użyte przede wszystkim tam, gdzie wymagane jest dodatkowe doświetlenie przestrzeni bądź wyróżnienie jej światłem. Nadają się do wykorzystania w hotelach, biurowcach i innych miejscach publicznych, a nawet w halach sportowych, gdzie niezbędne jest dobre i funkcjonalne oświetlenie.

Na szerokie zastosowanie oświetlenia diodowego w oprawach TANGO wpływa ich oryginalny design oraz łatwość montażu. Są niezwykle płaskie i niewiele odstają od obszaru zamocowania. Można nimi zatem oświetlać stopnie schodów, ściany, witryny meblowe lub meble kuchenne. Wydzielają bardzo mało ciepła co daje możliwość umieszczania ich na elementach łatwopalnych.

Oświetlenie schodów w oprawach TANGOO świetlenie diodowe w oprawach TANGO daje możliwość poruszania się po mieszkaniu o dowolnej porze, bez włączania oświetlenia głównego. W efekcie znacznie obniża koszty zużycia energii. Technologia LED zapewnia niewielki pobór energii w stosunku do tradycyjnego oświetlenia.

Goqfxp5VRkn9FOzpI3C8j5djYL1nEY4i6OjVovtQK201slAjYnXV6698wIhW_skoff.jpg

"Diody LED charakteryzują się nie tylko niskim poborem energii, ale i długą żywotnością. Dzięki nim każda z opraw TANGO działa nawet przez około 50 tys. godzin, a do prawidłowego funkcjonowania potrzebuje jedynie napięcia stałego 10V. Niewątpliwie ten czynnik przyczynił się do ogromnej popularności modelu, który od 5 lat jest naszym topowym produktem z serii Music Line", mówi Karina Skiba z firmy Skoff.

Zależnie od rodzaju oprawy, może być ona zamontowana w puszce standardowej, umieszczonej w odpowiednim otworze (oprawy TANGO, mini TANGO i DUO TANGO), za pomocą wkrętów (oprawa TANGO max) lub nawet przy użyciu jedynie samoprzylepnej taśmy lub kleju (oprawa stick TANGO i mini stick TANGO).

Diody LED w oprawach TANGOWszystkie oprawy TANGO są produkowane w Polsce. Oferowane są z czterema barwami światła: białym (ciepłym i zimnym), czerwonym, zielonym i niebieskim. Linię opraw TANGO z serii Music Line tworzą: TANGO mini, TANGO mini stick, TANGO, TANGO stick, DUO TANGO, KINKIET DUO TANGO oraz TANGO max.

Oświetlenie diodowe w oprawach TANGO może być skierowane w dwóch płaszczyznach - w dół oraz w bok, dając promień odbity. Oprawy zapewniają miękkie światło miękkie i eliminują efekt olśnienia.

Źródło: Skoff

Podepnij swój artykuł

tagi

Nowoczesna nadbudowa
Nowoczesna nadbudowa

Nadbudowa kamienicy przy ulicy Kościuszki 22 w Krakowie ma połączyć w sobie „dwa odmienne charaktery ...

Wieża ciśnień w Zabrzu zmodernizowana
Wieża ciśnień w Zabrzu zmodernizowana

Wieża ciśnień w Zabrzu zmodernizowana i rozbudowana w oparciu o projekt pracowni Team s.c. została p ...

Dom Szajtrów w Katowicach. Architektura, która zapewnia intymność mieszkańcom – prezentacja online i wywiad
Dom Szajtrów w Katowicach. Architektura, która zapewnia intymność mieszkańcom – prezentacja online i wywiad

Jak zaprojektować nowoczesny i funkcjonalny dom przy jednoczesnym zachowaniu intymności dla jego mie ...

KOMENTARZE
Komentarze
Brak komentarzy
Zaloguj się, aby dodać komentarz

Technologie
ZOBACZ TAKŻE

PRACA:
Zatrudnię
  • Zatrudnię

Nie przegap okazji!!!

zapisz się do naszego newslettera