Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera


Oświetlenie diodowe

 

Czas czytania: ~2 min


kGav2zjA6hPcNqKBxmjegsFL9kwYVzkYSjVF1954KI6TS6PBCjIXsN4rpfBH_skoff2.jpg

Oprawy TANGO pozwalają na dokonanie różnorodnych aranżacji. Energooszczędność technologii LED oraz możliwość uzyskania wielu barw może być wykorzystana do pełnienia zarówno dekoracyjnej, jak i użytkowej funkcji.

Oprawy TANGO mogą zostać użyte przede wszystkim tam, gdzie wymagane jest dodatkowe doświetlenie przestrzeni bądź wyróżnienie jej światłem. Nadają się do wykorzystania w hotelach, biurowcach i innych miejscach publicznych, a nawet w halach sportowych, gdzie niezbędne jest dobre i funkcjonalne oświetlenie.

Na szerokie zastosowanie oświetlenia diodowego w oprawach TANGO wpływa ich oryginalny design oraz łatwość montażu. Są niezwykle płaskie i niewiele odstają od obszaru zamocowania. Można nimi zatem oświetlać stopnie schodów, ściany, witryny meblowe lub meble kuchenne. Wydzielają bardzo mało ciepła co daje możliwość umieszczania ich na elementach łatwopalnych.

Oświetlenie schodów w oprawach TANGOO świetlenie diodowe w oprawach TANGO daje możliwość poruszania się po mieszkaniu o dowolnej porze, bez włączania oświetlenia głównego. W efekcie znacznie obniża koszty zużycia energii. Technologia LED zapewnia niewielki pobór energii w stosunku do tradycyjnego oświetlenia.

Goqfxp5VRkn9FOzpI3C8j5djYL1nEY4i6OjVovtQK201slAjYnXV6698wIhW_skoff.jpg

"Diody LED charakteryzują się nie tylko niskim poborem energii, ale i długą żywotnością. Dzięki nim każda z opraw TANGO działa nawet przez około 50 tys. godzin, a do prawidłowego funkcjonowania potrzebuje jedynie napięcia stałego 10V. Niewątpliwie ten czynnik przyczynił się do ogromnej popularności modelu, który od 5 lat jest naszym topowym produktem z serii Music Line", mówi Karina Skiba z firmy Skoff.

Zależnie od rodzaju oprawy, może być ona zamontowana w puszce standardowej, umieszczonej w odpowiednim otworze (oprawy TANGO, mini TANGO i DUO TANGO), za pomocą wkrętów (oprawa TANGO max) lub nawet przy użyciu jedynie samoprzylepnej taśmy lub kleju (oprawa stick TANGO i mini stick TANGO).

Diody LED w oprawach TANGOWszystkie oprawy TANGO są produkowane w Polsce. Oferowane są z czterema barwami światła: białym (ciepłym i zimnym), czerwonym, zielonym i niebieskim. Linię opraw TANGO z serii Music Line tworzą: TANGO mini, TANGO mini stick, TANGO, TANGO stick, DUO TANGO, KINKIET DUO TANGO oraz TANGO max.

Oświetlenie diodowe w oprawach TANGO może być skierowane w dwóch płaszczyznach - w dół oraz w bok, dając promień odbity. Oprawy zapewniają miękkie światło miękkie i eliminują efekt olśnienia.

Źródło: Skoff

Podepnij swój artykuł

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

tagi

Piękny Wrocław 2021-2022 - wyniki konkursu architektonicznego
Piękny Wrocław 2021-2022 - wyniki konkursu architektonicznego

1 grudnia poznaliśmy wyniki konkursu „Piękny Wrocław” na najlepsze nowe realizacje architektoniczne ...

Ogród bylinowy w Lublinie - rozmowa z architektem i prezentacja ogrodu
Ogród bylinowy w Lublinie - rozmowa z architektem i prezentacja ogrodu

Byliny są coraz częściej stosowne we współczesnej architekturze krajobrazu. Dlaczego? Ze względu na ...

W jaki sposób Archicad wpisuje się w warsztat projektowy architekta. Od cyfrowego modelu do prezentacji architektonicznej. Webinarium achitektoniczne.
W jaki sposób Archicad wpisuje się w warsztat projektowy architekta. Od cyfrowego modelu do prezentacji architektonicznej. Webinarium achitektoniczne.

Rozwój narzędzi wspomagających projektowanie to przede wszystkim integracja różnych technik i metod ...

KOMENTARZE
Komentarze
Brak komentarzy
Zaloguj się, aby dodać komentarz

Technologie
ZOBACZ TAKŻE

PRACA:
Zatrudnię
  • Zatrudnię

Nie przegap okazji!!!

zapisz się do naszego newslettera