.jpg)
Projektowanie w naszym rozumieniu jest sztuką dążenia do wypracowania idei będącej tematem wiodącym pracy nad obiektem, a w konsekwencji znalezieniem najwłaściwszych rozwiązań funkcjonalnych, estetycznych i technicznych.
Tworzenie dokumentacji projektowej, pokonywanie biurokratycznych barier traktujemy jako konieczny do realizacji etap, nie mniej istotny niż nadzór autorski nad powstającym obiektem.
Realia czasu i miejsca, w którym tworzymy, powodują silną presję związaną z koniecznością nieustannej analizy przyjętych rozwiązań, co skutkuje reakcją w postaci działań pozwalających na dostosowanie do zmieniających się dynamicznie warunków zewnętrznych, tak aby idea projektu pozostała do końca czytelna.
Galeria biura: DŻUS GK ARCHITEKCI
.jpg)
Polska Architektura 2013 - Warmia i Mazury
Data dodania: 2014-01-02
Pliki CAD w galerii: 0
